Crinone jel

hewler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
88
0
kızlar sabah Crinone jel kullandım ama akşama eczaneden almayı yetiştiremedim bir şey olurmu.hemen sabah gidip alacağim.yani bu akşam kullanmamiş olacağim.bir şey olurmu lütfen cevap

bende tam olarak bilmiyorum.sanırım rahim kasılmalarını önlemek için kullaniliyor.unutkanliğim yüzünden alamadım.siparii verdim ücreti ödedim gidip almayı unuttum.

cirnone jel bi nevi bebeğin tutunmasını sağlayan bir hormondur arkaşlar düşük tehlikesinde ve tüm tüp bebeklerde kullanıyor bende kullandım
1 gün kullanılmaması sorun olmaz acil bi durumun yoksa kanama vs.

canım o progesteon takviyesi düşüğü önlemek için veriliyor. yarın sabah erkenden alırsın. panik olma. eğer kanama falan yok herşy yolundaysa tabi.

Benim iki gün önce aşılamam yapıldı.Aşılama sonrası hafif kanamam oldu ve o gün bitti.Dr ertesi sabah jele başlamamı söylemişti.Aşılamanın ertesi günü jele başladım.Uyguladıktan sonra biraz uzanıp kalktım.Jelin bir kısmı gün içinde aktı ve bembeyazdı.2 gün sonrası yani bu sabah ikinci jel uygulamasını yaptığımda yine biraz uzandıktan sonra kalktım fakat bugün gün boyu geri geen jelle birlikte siyah parçacıklar vardı.Bir önceki gün böyle birşey olmamıştı kanamda ilk gün kesilmişti.Şimdi neden bugün aşılamaın iki gün sonrası jelle birlikte böyle siyah parçacıklar geldi acaba.Bu aşılamanın tuttuğu yada tutmadığı yönünde bir belirti olabilirmi?

Crınone jel kullanan arkadaşlar;
elimde bu jelden bir kutu var ve içinden sadece 3 adet kullandım. Sürekli kullananlar varsa yollamak istiyorum. <<<kesinlikle ücret istemiyorum>>
ilgilenen arkadaşar lütfen bana ulaşın..
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X