Calvin Klein Euphoria

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Cok guzel bir parfum ben cok begeniyorum kullanan arkadaslar memnunmusunuz :)

04478684006-calvin-klein-euphoria-eau-de-parfum-spray.jpg

bence aksine cok kalıcı bir parfüm,cok güzel kokuyor reklamında dedigi gibi cennetin kokusu......ayrıca şişeside cok hoş mükemmel bi parfüm kaydirigubbakcemile2

Kesinlikle zevk meselesi. Kliniğimizde bir hemşire kullanıyor, resmen midem bulanıyor. Her geçtiği yerde kokusunu bırakıyor, hiç ama hiç beğenmiyorum.

Bende geçen yıl kullanıyordum
Eşim pek beğenmedi
Ama ben bayılıyordum:)

çok ağır ya bende kullandım bi müddet yok abi burnumun direği kırıldı

Ben kullandım canım,harika bir parfüm..Hatta yeniden almayı düşünüyorum.Yaz kış kullanılabilir bir koku.Şişesi taşlı olandan almıştım ben.Özel üretim.Şimdi saklıyorum...

parfümüm bugün elime geçti, cidden güzelmiş, beğendim, bakalım kalıcılığı nasıl, yeni kullandım

çok hoş bir parfüm yaklaşık bir yıldır kullanıyorum .. kokusunu alan herkes ismini istiyor benden...ama şunuda söyliyim kışın kullanmanızı tavsiye ederim ve çok kalıcı bir parfüm...

Tabi ki zevk meselesi ama cogu arkadas begenmis benim cevremde de butun arkadaslarim begeniyorlar ve alisverise ciktiigimda ismiini soran bile cok oluyor

Kesinlikle zevk meselesi. Kliniğimizde bir hemşire kullanıyor, resmen midem bulanıyor. Her geçtiği yerde kokusunu bırakıyor, hiç ama hiç beğenmiyorum.
Kalici bi kokusu var ama senin acindan iyi olmamis sen hemsireye de hastalar rahatsiz oluyo bu parfumden :)

Tabi ki zevk meselesi ama cogu arkadas begenmis benim cevremde de butun arkadaslarim begeniyorlar ve alisverise ciktiigimda ismiini soran bile cok oluyor

Kalici bi kokusu var ama senin acindan iyi olmamis sen hemsireye de hastalar rahatsiz oluyo bu parfumden :)

İyi fikir, suçu hastaların üzerine atayımkaydirigubbakcemile3

Oldukça kalıcı bi parfüm. Ama benim de sevdiğim parfüm grubuna girmiyor. Bunu temin ettiğim arkadaşlardan birinin eşi bana böyle bir parfümü eşine verdiğim için sitem etmişti 'o sıktı mı evden kaçıyorum' demişti. Yani beğenmeyen gerçekten beğenmiyor. Ben de kullanmam:nazar:

sositosositoçok güzel bi parfüm bnce birçok kokuyu koşarak gecer

bende aldım :KK43:((ama benim kokum değil asla sevildeki satıcı beni gaza getirdi 2008 en iyi parfümü yok süper diye aldığımdan beri çok az kullandım tuvalet masamda süs niyetine duruyo.benimde midemi bulandırıyor.

doğru duzgun hiçbi parfumu çok fazla begenmeyen eşim bu kokuyu bana hedıye almıstı.çok hosuna gıtmıs.demek ki gercekten etkıleyıcı bı parfum cevremdede cok begenılıyo mutlaka bı deneyın derım

Yakın bir arkdaşım kullanıyor süper bir parfüm, erkek arkadaşı üzerindede çok iyi etkilerinin olduğunu söylüyor :) :)

X