Limon Tuzu ve Çamaşır Sodası İkilisi Mükemmel Temizlik..Deneyin Ve Görün..

Paylaşımların süperi hatta hüperi bu. Bütün ev hanımlarının en büyük probleminden biri. Bizimle paylaştığın için teşekkürler...alkisalkisalkis

Rica ederim gönülüm ...opuyorumnanaktan
Denersen sonucu bekliyorum senden..

hay cnm şu mubarek günde allah razı olsun senden .çok ağır kimyasallarla bile uğraşa uğraşa zor çıkartıtrdım bu meretleri.bugün aldım ve denedim sonuç mükkemmelllll çok çok teşekkür ederim bizimle paylaştığın için...hemde çoook ekonomik doldur şişeye foşurdat fırçala geç.....alkisalkisalkis

hay cnm şu mubarek günde allah razı olsun senden .çok ağır kimyasallarla bile uğraşa uğraşa zor çıkartıtrdım bu meretleri.bugün aldım ve denedim sonuç mükkemmelllll çok çok teşekkür ederim bizimle paylaştığın için...hemde çoook ekonomik doldur şişeye foşurdat fırçala geç.....alkisalkisalkis

Amin canım memnun kaldığına sevindim...))
foşurdat fırçala geç aynen...kaydirigubbakcemile3

Bu parça halinde çamaşır sodası kostik olabilir mi acaba.. Bugün her yere sordum ama toz dışında çamaşır sodası bilen çıkmadı..

canım bilemem ki nedir ..:uhm:
ama leblebi büyüklüğünden iri bir taş büyüklüğüne kadar parça halinde benim dediğim soda...
açık deterjan satan yerlerde daha çok bulabilirsin yok deselerde ısrarla getirmelerini rica edebilirsin..
çok memnun kalacağına emin olabilirsin çünkü hiçbir şekilde zarar vermiyor bu karışım derzlere...a.s

çok enteresan . . .
paylaşım için teşekkürler . . . deneyeceğim . . . :1ninca:

büyük marketlerde hangi markayla satılıyo ki real carrefor, mgros gibi yerlerde varmıdır acep,
ama çok meraklandım ben şimdi, sodayı bulamazsam çok üzülürüm valla.

çok enteresan . . .
paylaşım için teşekkürler . . . deneyeceğim . . . :1ninca:
opuyorumnanaktan
büyük marketlerde hangi markayla satılıyo ki real carrefor, mgros gibi yerlerde varmıdır acep,
ama çok meraklandım ben şimdi, sodayı bulamazsam çok üzülürüm valla.
canım marka hatırlamıyorum ama açık deterjan satan yerlerde de rahatlıkla bulabilirsin ..
hani şu eskiden kullanılan çamaşır sodalarından..yerimseniben
yoksa da ısrarla isterseniz getiriyorlar...kaydirigubbakcemile5
birebir demişsinde ne kadar koyacaz,ölçüsü varmı.
mesela 1 çorba kaşığına 1 çorba kaşığı gibi..
fazlalaştırabilirsiniz şişenizin büyüklüğüne göre...
normal çamaşır sodası ile deneyen var mı? ben bulamadım bu taş sodadan, limon tuzunu buldum

normal çamaşır sodasıyla olmuyor maalesef neden bilmiyorum ..
sonuçta onun toz olanı ama başka kimyasallarda katılıyor herhalde içine ..
ondan olabilir...:uhm:

hmmm denemek lazım. anneme söyleyeyim bizde yapalım bundan. kadisimden neyimiz eksik bizim:)))
şaka biyana çok sağol kadisim en kısa zamanda deneyecem bende. mucks

X