Saç Kesim Şekilleri Düz Saçı Hacimlendirmek?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saçları havalı göstermek için krepe farz maalesef. ben krepeli saçları açmak için önce parmaklarımı kullanıyorum dolaşmış saçlar bir dert hakikaten de. sonra esnek bir saç fırçam var onunla açıyorum.

benim de saçlarım düz ve ince telli, duştan çıktıkdan sonra sadece hemen tepeleri, dipleri kurutuyorum. sonra nemli uçlara saç köpüğünü kullanıyorum yanlız sertleştiren köpük almamaya özen gösteriyorum ve saçlarım önler hacimli uçlarda ise dalga mevcut oluyor beğeniliyorda tavsiye ederim saç köpüğü olarak da blea kullanıyorum gayet güzel. eğer saçın kendi kendine kurumasını yada biraz nemli kaldıktan sonra kurutursanız pek hacimli olmuyor gözlemlerime göre o yüzden çıkar çıkmaz havlu ile suyunu alıp hemen önleri ve dipleri kurutuyorum.

kizlar merhaba, ben yllardir sampuan ve kopuk ve sprey ve farkli boyalar denerim saclarimd ma sonunda cozumu budum. saclarim yaglidir aksm yikarim ertesi aksma yaglnir ve cok zayif ve hacimsizdir.. sirri lush ta buldum' yeni sampuanimla , ismi big. icinde deniz tuzlari var. saclari yikadiktan sonra sacini taramak biraz zor oluo ama ben bugune kadr bu sampuani kullanip da memnun kalmayan gormedim. saclarin yaglanmasini geciktiriyoe hemde acayip kbartiyoor.benim sacimi bile kabartiyorsa her saci kabartir bu kadr solimmm. ullanin gorucksiniz

benimde saçlarım düz sarı ve parlak aslında çok sağlıklı saçlarım var ama ben dolgun durmamalarından şikayetçiyim.ilk önce mutlaka dolgunlaştırıcı şampuanla yıkayın saçınızı kuruturkende başınızı öne eğerek diplerden kurutumaya başlayın. eğer destek ürün istiyorsanız da köpük derim ben kuruturken ense kısmındaki saçlara sıkın elinizle yayın .
ama ben saça jole sprey köpük tarzı şeyler sürmeye karşıyım saçları yıprattığı için .:nazar:

Bazı arkadaşlarında dediği gibi saçlara sprey kullanmak falan ,iyi geliyor.aynı dert bendede var çünkü saçlarım pırasa gibi dümdüz ve ince telli.düzleştirince saçımı bi gece kullanabiliyorum düzleştirmessem 2 gün:Ssonra hemen yağlanıyor.neyse benim çözümüm saçlarımı düzleştirmekten vazgeçmek oldu öncelikle.zaten dümdüz düzgünce tarıyorum.sonra saçlarımı öne atıp kurutuyorum.saç diplerimede masaj yapıyorum ki bu çok önemli saçları dolgun hacimlki gösteriyor.sprey falan kullanmıyorum.dışardayken falan lavaboya gidip.saçlarımı öne atıp sallıyorum falan kabarıyor yine.ben doğal yöntemleri kullanıyorum.ama para biriktirip kaliteli bir maşa alıcam.saçlarımı maşalayınca 3 gün bile gidiyor.diğer türlü saç sönüp yağlanıyor hemen.:SS sizede tavsiye ederim.son olarakta saçlarınızı bol katlı kestirirn.buda çok hacimli gösteriyor benimki öyle.:KK9:

X