Karın ağrısı, hamilelik belirtisi olabilir mi?

svlkbr

65 GEL ARTIK :)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
5.929
5
38
ya kızlar bıseyı cok merak edıyorummbnm adetım bır hafta gecıktı bır haftadr karnımda agrı oluyoo normalde ben adet olurken falan karnım agrımaz olduktn snra agrır 2.gunu yanı ama onun gıbıde degıl agrı acaba usuttum mu ne yaakaydirigubbakcemile3goguslerım cok buyuduler ucları buyudu damarlar cıktı esım bıle ılk kez farkettı kaydirigubbakcemile3daha öncesınde hıc buyumezdı cunku davul gıbı oldularr test yapmayada korkuyormm negatıfı gormekten bıktım cunku tatıldeydım acep onun etkısı olabılırmı gecıkmenın bu kadar gecıkmemişti hıckafamçokkarıştı

tatilde olduğun için şartlanmış olduğundan adetin geçikmiş olabilir denizde üşütmüşte olabilirsin ve karnın ağrıyor olabilir 2 3 ay önce ben tüm gebelik belirtilerini yaşadım göbeğimde çizgiyi bile gördük her gün kusmalar gögüslerimde büyüme falan filan ama adetim olunca çok üzüldüm.o gögüslerimdeki şişkinlik halen var tam 1 beden büyüdüler ama sen inş hamilesindir canım inş....

merhabalar ben yeni katılıyorum aranıza ben bir senelik evliyim çocuk yapmaya karar verili henüz 2 ay oldu ama dayanamıyorum herkezin istediği gibi hemen çocuğum olsun istiyorum aslına adetime daha 10 gün var ama göğüslerim çok şişti ağrımıyor ama dokununca çok acıyor bide belimde ağrı var biliyorum daha erken ama dayanamıyorum test yapıcam inşallah pozitif çıkar bide benim merak ettiğim şey yumurtlama dönemini nasıl belirliyoruz lütfen bilgi verin

merhabalar ben yeni katılıyorum aranıza ben bir senelik evliyim çocuk yapmaya karar verili henüz 2 ay oldu ama dayanamıyorum herkezin istediği gibi hemen çocuğum olsun istiyorum aslına adetime daha 10 gün var ama göğüslerim çok şişti ağrımıyor ama dokununca çok acıyor bide belimde ağrı var biliyorum daha erken ama dayanamıyorum test yapıcam inşallah pozitif çıkar bide benim merak ettiğim şey yumurtlama dönemini nasıl belirliyoruz lütfen bilgi verin

burcum yumurtlama tarihi eğer düzenli bir adetin varsa adet olduğun günden 14 gün çıkartılarak hesaplanır. yani adetinin birinci gününden itibaren diğer adet gününe kadar olan toplam sürenden 14 çıkarman lazım. ama değişiklik olma ihitmaline karşın, tahmini yumurtlama gününün öncesinde ve sonrasındaki günlerde de deneme yapman lazım. ayrıca eczanelerde satılan ovulasyon testlerinden alıp bunlarla da belirleyebilirsin. ama şunu unutma, stres kesinlikle yapmamalısın! çünkü bünyeyi alt-üst ediyor canım. olabilir gebeliği de engeller bu stres. o yüzden relax... akışına bırak...

canım karın ağrısı belirti olabilir ben de öyle olmuştu ama yine de tatildeydim diyorsun hava değişikliğinden de adetin geçmiş olabilir.Allah inşallah sana da bir evlat nasip eder ama ben senin yerinde olsam çoktan test yapmıştım.Negatif olsa da üzülme elbet bir gün gelecek bebişin inşallah.

burcu canım o belirtiler büyük ihtimalle yumurtlama günü belirtileri yumurtlama dönemindesin galiba canım benimde göğüslerimde şişme aaağrıyo ama inşallahta hamilesindir canım

arkadaşlar yumurtlama illa 14.gün olacak diye bişey yok ben düzenli adet görürüm 10.gün 11.oluyor. genelleme yaparsak insanların kafası karışır

Merhaba ben yeni üye oldum adetime 10 gün var kasik agrim olmaz normalde şuan sol da hafif bir ağrı oluyo ara ara sagdada oluyo usume hafif bulantı gözlerim yanıyor atesim yok halsizlik sizce hamilemiyim

X