Perde Boncuğu

ben 10 senedir işliyorumdum bıraktım tekrar almak istiyorum yerinizi tarif ederseniz almak istiyorum

Kızlar tamam istanbul için iyi de bu işi dğier illerde yapmak isteyenler olabilir. Bu işi yürütenler kendi illeri ile ilgili de yazsınlar mesala ben ankardayım annem iş istiyor ANKARADA bu işi yapan yada yönlendirebiliceğiniz kimse varmı, bilen varmı?

Merhabalar,

Perde Boncuğu işi ile ilgilenen arkadaşlara...

10 Metrelik kurdelaya; 1 - 2 - 2,5 cm aralıklarla boncuk işleme işi.Düğümlü ve işaretli
çalışılıyor. Fiyatlar cm.e göre değişiyor.
Ben Ataşehir, K.Bakkalköydeyim.
İlgilenen arkadaşlar Özelden mesaj yollayabilir.

merhanba ben kartal yakacıkta oturuyorum acaba oturduğum yere boncuk işi verebiliyormusunuz bilği verirseniz sevinirim tşkler

selamm ben dün bizim oradan aldım metresi 0,65 kuruşdan yaptırıyor sizce fiyat nasıl normalmi annem metresi 1 liradan verirse yaparım diyor fikirlerinizi alabilirmiyim ümraniyede oturuyorum bu arada

Ümraniye'den mi aldiniz işi?Ben de Ümraniye Çakmakta oturuyorum yerini ya da tlf unu verebilirseniz ben de yapmak istiyorum.Teşekkürler.

Anadolu yakasında oturuyorum.İş hala devam ediyorsa yapmak istiyorum.Yeni üye olduğum için özelden mesaj yazamıyorum.Teşekkürler...

özel mesajla görüşelim demişsiniz.fakat yeni üye oldum.özel mesaj atamıyorum size.ben maltepedeyim.bu perde boncuğu işiyle ilgili bilgi istiyorum.böyle bir işe ihtiyacım var.teşekkürler

X