Hamilelik belirtilerinde uzman oldum beklerim

kadınlar kulübüne girdim gireli en iyi dostlarım siz oldunuz normalde evde durmayan çok sosyal bi insandım sizle tanışalı herkez niye evden çıkmadığımı merak ediyo bilenlerde sizeri kıskanıyo ama ben burda kendimi daha iyi hissediyorum canım siz varsanız ben her türlü dalarım bu konulara:sm_cool:

benımde esım kıskanıyo hep arkadaslarınla ılgılenıyosun dıye ama tabı sakasına dıyo orası ayrı bende kendımı kk ya gırdıgımden berı ozellıkle senınle ve sızlerle tanıstıgımdan berı kendımı cok rahat hıssedıyorum butun sorunlarımdan arınmıs gıbı ıyıkı varsın ıyıkı yanımdasın tabı dıyer kk lılarda dahıl

canım benim şimdi yemek yapmaya giricem akşama çok kişi iftara gelicek sonra görüşürüz diğer arkadaşlar sorunuz varsa yazın ben size en kısa zamanda dönerim ben olmasamda diğer arkadaşlar seve seve size yardımcı olurlar by öptüm hepinizi

:Saruboceq:

canım gözün aydın kendini değil hepimizi sevindirdin benim bildiğim 10 ve 10 nun üstü gebelik var olarak kabul ediliyo allah sağlıklı sıhatli gebelik dönemi versin geri kalanlarınada bu mucizeyi nasip etsin işallah

canım teşekkür ederim amin inşallah sağlıklı ve güzel bi gebelik yaşarım tabiii devam ederse ve kimyasal değilse.....Allah'ım hepinizin herkesin gönlüne göre versin herşeyi.....sence ve sizlerce arkadaşlar bu değer regliye 6 kala normalmi..bu arada 28 gündür periyodum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım teşekkür ederim amin inşallah sağlıklı ve güzel bi gebelik yaşarım tabiii devam ederse ve kimyasal değilse.....Allah'ım hepinizin herkesin gönlüne göre versin herşeyi.....sence ve sizlerce arkadaşlar bu değer regliye 6 kala normalmi..bu arada 28 gündür periyodum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım benim!Çok sevindim Allah kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin! hihoyyyt
Bak,ne güzel yanılmamışız senin hamile olduğunla ilgili!Buna çok sevindim;çünkü ben genelde 'evet hamile olabilirsin' cümlesini pek sık kurmuyorum,arkadaşlar etkilenip vücudunu o yönde yönlendirip sonra üzülmesin diye!Sen de hep aklımdaydın;acaba ne olacak diye!:)

Regline daha heme hemen bir hafta var o yüzden sıkıntı yapma;o değer iki kat katlanarak artacak.Haliyle şu an için bir anormallik olmadığını düşünüyorum;ama kendine çok dikkat etmelisin çünkü erken tesbit edilen gebeliklerin devamı gelemeyebiliyor!

Aaaa,bu arada;bebiş geldi diye bizi terk etmek yok.Arada bir 'ceee!' de olurmu vereliniortak

canım bacım evet 2 tane sağlıklı çocuğum var allaha şükür ama ben ikisindede çocuktum kayın valdeyle geçti onların işini yapmaktan anneliği anlamadım üçüncü çocuğu çok isteyerek yaptım sanki ilk defa anne olacakmışım gibi oldu çükü kendi evimde ve bağımsızdım onu öyle bekledimki ölünce psikoljikman çöktüm o yüzden yeniden hiç bişey olmamış gibi anne
olmak istiyorum psikoloğumda önerdi
eğer durumun varsa yap sana iyi gelicektir dedi çünkü hala unutamadım hala giysilerini çıkarıp öpüp ağlıyorum kendime engel olamıyorum allah kimseye yaşatmasımn bu acıyı canım:roflol:

Ya,giysilerini öıkarıyorum dediğine göre doğduktan sonra mı vefat etti bebişin;çok üzüldüm!:sinifsinif: Bilmiyordum! :KK43:

Allah öncelikle geride kalanlara sağlık sıhat versin.Lütfen yıpratma kendini.Kendine hobiler edin;kafan dağılsın ki bir an önce önüne bakabilesin!

arkadasım bunu denıcem saol cevap yazdıgın ıcın

Rica ederim;inşallah işe yarar!:lepi: Bahsettiğim arkadaşta işe yaramıştı hemen aynı ay!
Sende de yararsa topiğe haber ver olurmu!Diğer arkadaşlar da faydalansın :roflol:

geç döllenme denilen şey olabilir ama rahimdeki yaradamiğde bulantısı kasık ağrısı yapabiliyo bende yapmıştı bide eğer gebe kalmışsan yara ve iltahabın anneye ve bebeğe ciddi zararları var hemen doktorunla görüşüp kan testi yapmasını istersen erken teşhiste yarar var haberini vermeyi unutma öp.

pazartesi gittcem doktora inşallah iii bi haber alırım ya ç.ok korkuyorum aslın da duanızı bekliyorum kızlar haber veririm inşallah

kızlar size bir sorum olacak, herkesin hamilelik belirtilerine bakıyorum da göğüslerde muhakkak değişiklik olmuş bende hiiiç bi farklılık yok normal mi? değişiklik olmaması göğüslerimin fazlasıyla küçük olmasından mı acaba :)

kızlar size bir sorum olacak, herkesin hamilelik belirtilerine bakıyorum da göğüslerde muhakkak değişiklik olmuş bende hiiiç bi farklılık yok normal mi? değişiklik olmaması göğüslerimin fazlasıyla küçük olmasından mı acaba :)

Canım!Sanırım hamilesin;bu soruda kafandaki tedirginlikten kaynaklı oluşmuş!Zaten değilsen şimdilik böyle bişeyi kafana takman için erken demektir :)

Tabiki hamile arkadaşlarımızın %80-90'ı göğünslerden bahsediyor ama bahsetmeyenlerde var ve gebelikleri gayet de güzel devam ediyor.Yani kafaya takılacak bir durum yok.Göğünslerin küçük olduğu için süt bezlerinin oluşması zaman alacak olabilir.İçerde değişim başlamıştır belki ama gözle görünecek düzeyde değilidr.Bunu söylemek için çok erken ama tahminen en fazla sütün az olabilir eğer çok bir değişme olmazsa!Başka bir sorun çıkaracağını sanmıyorum!Bünyeden bünyeye değşiyor herşey biliyorsun!

Canım benim!Çok sevindim Allah kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin! hihoyyyt
Bak,ne güzel yanılmamışız senin hamile olduğunla ilgili!Buna çok sevindim;çünkü ben genelde 'evet hamile olabilirsin' cümlesini pek sık kurmuyorum,arkadaşlar etkilenip vücudunu o yönde yönlendirip sonra üzülmesin diye!Sen de hep aklımdaydın;acaba ne olacak diye!:)

Regline daha heme hemen bir hafta var o yüzden sıkıntı yapma;o değer iki kat katlanarak artacak.Haliyle şu an için bir anormallik olmadığını düşünüyorum;ama kendine çok dikkat etmelisin çünkü erken tesbit edilen gebeliklerin devamı gelemeyebiliyor!

Aaaa,bu arada;bebiş geldi diye bizi terk etmek yok.Arada bir 'ceee!' de olurmu vereliniortak

teşekkür ederim tatlım umarım artış olmuştur ve bebiş hala benimledir...tekrar test yaptırmadım regli günümü bekliyorum 2 eylülü yani...bakalım hayırlısı ...ilk yazımda da dediğim gibi okuyucu olarak katılanlardanım ama takipteyim sizleri eğer gebeliğim devam ederse bebeklede ilgili gelişmeli yazarım sizlere...dualarım sizlere allahım herşeyin hayırlısını versin bizlere opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bana neoldu bilmiyorum..deli gibi merak eden ben zamanı geldiği halde test yapmıyorum..çocuk için erkenmi değilmi bilmiyorum. kendimi anlayamadım...değişik bir ruh halindeyim..içimdeki kıpırtı ve merak gitti...allah hepimize hayırlı zmaanda hayırlı evlatlar nasiip etsin...

Canım!Sanırım hamilesin;bu soruda kafandaki tedirginlikten kaynaklı oluşmuş!Zaten değilsen şimdilik böyle bişeyi kafana takman için erken demektir :)

Tabiki hamile arkadaşlarımızın %80-90'ı göğünslerden bahsediyor ama bahsetmeyenlerde var ve gebelikleri gayet de güzel devam ediyor.Yani kafaya takılacak bir durum yok.Göğünslerin küçük olduğu için süt bezlerinin oluşması zaman alacak olabilir.İçerde değişim başlamıştır belki ama gözle görünecek düzeyde değilidr.Bunu söylemek için çok erken ama tahminen en fazla sütün az olabilir eğer çok bir değişme olmazsa!Başka bir sorun çıkaracağını sanmıyorum!Bünyeden bünyeye değşiyor herşey biliyorsun!

çok teşekkür ederim,tedirginliğim geçti...saol canım :)

selam kıssslar yine bennnn

dün tekrar bhcg testi yaptırdım ve 51,73 çıktı.ilki 13,9 idi.27 ağust.ilkinin tarihi 30 ağust.ikisinin tarihi yaklaşık 4 kat artmış...reglim 2 aylül nasıl kızlar artış güzel mi sizce?????

kızlar oncelıkle merhaba bana ates olcem yontemını bılen varsa anlatabılırmı deyenen varmı detaylı bı sekılde cevap verırsenız sevınırım

inanılmazsın bukadar bılgı süper caanım
ben evlenelı 1sene oldu gerı cekılme yontemı kullanıyoduk 1aydır buraktık hastaladık sımdı tedırgınım hamılelık nezaman olacak dıye gecen ay butun belırtıler vardı bız esımle kesın hamıleyım dıyoduk ama olmadı belkıde umurtalıklarım kendını hazırladı bılemıyorum ama bu ay ıstıyoruz hamıle kalm olasılıgım 3-8 arasıymıs ramazan ayında zor oluyo yorgun nasıl olacak napmalıyım ltfen cevap yazın
:enbuyukkk:

X