Göğüs ucu bandı diye bir şey varmış?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar bu sıcaklarda insanın sütyen takası gelmiyor,bir arkadaştan duydum dik göğüs uçlarını gizlemek için bantlar varmış,hiç duydunuzmu,kullanışlımıdır?Bir de ben süngerli,alttan demirli sütyen kullanıyorum,güzel gösteriyor,ama terletiyor.Beden 85.Sizlerin kullandığınız rahat ettiğiniz sütyenler nasıl?:kedi:

penye demirsiz sütyenlerle daha rahat edebilirsiniz.
bahsettiğiniz banttan arkadaşım kullanıyor ve oldukça kullanışlı olduğunu söylüyor.bu hafta bende alacam kullanınca daha rahat bilgi verebilirim. 8 liraymış fiyatı.

valla benim göğüslerim iri olduğu için ten in toparlayıcı sütyenini kullanıyorum 85 benimde. demirlilerle rahat edemiyorum. ama göğüs uçlarım bazen belli oluyor rahatsız oluyorum. hiç duymamıştım bende bir araştırayım hem 8 tl nedirki denemekte fayda var.

bende de var kızlar bende 8 e aldım bazı giysilerde belli oluyo ama bazılarında gerçekten kullanışlı meme ucu boyutunda yuvarlak bişey

Benim göğüslerim biraz küçük,penye sütyenler daha da küçük gösteriyor,bir de göğüs uçlarım çok dik,penye sütyenlerde dar buluz giydiğimde göğüs uçlarım belli oluyor,süngerli alttan demirli sütyenler göğüsü güzel gösteriyor,tek sakıncası terletiyor.

avuç içi kadar büyüklüğünde olanlarda var bedenlere göre onlar daha pahalı 30 dan başlıyo,bide sadece göğüs ucu için var oda 5 lira fln olması lazım ucuz yani

Bu yazın başından beri kullanıyorum....İnanılmaz da rahatım....Sütyen kullanmanıza gerek kalmıyor...Süper kullanışlı bir ürün...Kendinden yapışkanlı ve vücudunuzda kesinlikle iz bırakmıyor..Her kullanımdan sonra yıkayarak kutusuna koyun, bu uzun süre kullanmanızı sağlar..
Ben de 8 tl felan almıştım..Türk malı bir ürün ..Daha ucuzlarıda var ama Çin malı , o nedenle dikkatli olun derim..Malum direkt cildinize temas edeceğinden kaliteli olmasında fayda var.. a.s

kızlar sadece göğüs ucu içinse ben yara bantı kullanıyorum aynı işi görüyor hemde çok ucuz acil durumlar için aklınızda olsun

arkadaşlar bu göğüs ucu bandını nasıl kullanıcam yani tek kullanımlık mı nasıl oluyor

Hayır bir çok defa kullanabiliyorsun..Senin kullanımına da bağlı tabi..Ben yazın başında aldım ve yaz boyu kullandım hala da duruyor yapışkanında bir azalma olmadı..

Her kullanımdan sonra yıkayıp kendi kutusuna koydum..

sanırım bı tek ben memnun kalmadım ya da beceremedım kullanmayı..
yapıstırmalı benımkı..yapıskanı cıkıp dusuyo CADIARZU kafayı yıyesım gelıyo o yuzden kullanmıyorum oooyle duruyo bı kenarda

X