Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz sabun

X

xyz89

Ziyaretçi
ARKADASLAR BEYAZ SABUN OZELLIKLE HACI SAKIR OLANI SAC BOYASINI GUZEL AKITIYO HEMENCECIK ALTINDAKI RENGI CIKARIYOR İYİ HOS TA SONRA KAZIK GIBI OLUYOR SACLAR ONUN ONUNE NASIL GECERIZ
:nazar::nazar::nazar::nazar:

bu kadar büyük yazmasanda okurduk biz mesajı.saç kremi kullanıp yumusatıcan saçını

kız bu ne boyle ınsan okucak bunu ayol :lepi: kocaman yazmıssın. ben de kullanıyorum hacı sakırı banyodan cıkmama yakın sac kremı kullanıyorm bır ıkı dk bekletıyorum yumusuyor.ya da bıoblas var onu kullanıyorum

evet hacı şakir süper bende az önce yıkadım geene aktı :) zaten boyayla kırmıştm baya rengni dhda ii oldu daha saçlrm ıslak valla görnce bn yazdm hemen :)

akıtr tbi cnım aynı işlevide görür ama hacı şakirinki daha iyi

bende kullanmaya basladım once sabunla yıkıorum sonra sampuanla yıkıorum normaldede boyalar yuzunden cok dokuluordu sımdıde aynı oranda dokuluor

Ay kızlar aklın yolu birdir yahu!! Önce saçınızı beyaz sabunla yıkıyorsunuz, ama böyle özellikle de akması daha zor olan uç kısımlarını böyle ovalaya ovalaya bastırarak sabunlayın şakır şakır akacaktır zaten daha o sırada, sonra saçın yukarılarını da sabunla yıkayın, durulayın. Ok. Şimdi normal fasıla geçebilirsiniz, her zaman kullandığınız şampuanla saçınızı yıkayın, kremleyin, maske yapın vs... ve durulayın. İşte bu kadar. Hiç de kazık falan olmuyor. Bildiğin hala yumoş benim saçlar. Ama sabunlayıp çıkarsanız kazık olur tabi, hay Allah'ım yaa :))))

Bu işlemleri her banyo esnasında tekrarlayın. Her seferinde biraz daha akar, açılır saçlarınız. Tecrübeyle sabit. Bu işlem süreci çok çok hızlandırıyor gerçekten.

(sabunun markası ne olursa olsun, ben DALAN'ın zeytin yağlı yeşil renkteki sabununu kullanıyorum feci akıtıyor mesela, hepsi akıtıyor sabunların zaten)

X