İğneli Epilasyon diane 35 ile iğneli tedavinin zararı olur mu?

tear_zone

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
29
0
slm arkadaşlar ben uzun zamandır bu tedavileri yaptırıyorum önceleri lazeri denedim fakat etkili olduğu için iğneli epilasyon yaptırıorum sorunlu bölgem boynum şimdi yok denecek kadar azaldı, bazı bölgelerimde problemli örneğin göbeğim, göğüs bölgesi gibi bunları iğneliyle bitirmek istiorum ama bildiğim kadarıyla diane 35 ilacı kullanım süresince kıl dökme gibi özelliği var ayrıca göğüsleride büyütüyormuş tedavi boyunca bol bol su tüketmekte lazımmış buraya kadar herşey tamam ama hapı kullandıktan sonra daha beter kıllar çıkıomuş kilo aldırması da cabası bide merakım benm adetim düzenli yumurtalıklarımda normal gözüküo yineden epilasyon süresince bu hapı alsam sizce zararlı olur mu lütfen cvplandırın.........:ecrin_bebek:

ben diana 35 kullanıyorum 1 sene kullandım kılo yapmadı ama selülit yaptı bende.bazı insanlarda kıllanmayı azaltırken bazılarında aksi tepkı yapıp çoğaltıyo

ben dianeyi 5 senedir kullanıyorum:lepi: canım ayrıca diane eşliğinde iğneli epilasyon yaptırdım kesinlikle bişi olmaz banada doktorum tavsiye etmişti ve çok memnun kaldım kaydirigubbakcemile5. hamileyken kullandığım ilaçlar yüzünden tekrarladı ve tekrar gitcem epilasyona. kilo yapmadı bana hiç. hiç bir yanetkisi olmadı aksine beni mutlu etti ilacına devam et. hem ilaç hem epilasyon daha ii sonuç veriyo. a.s.a.s. umarım güzel sonuç alcaksın sende yerimseniben

slm arkadaşlar ben uzun zamandır bu tedavileri yaptırıyorum önceleri lazeri denedim fakat etkili olduğu için iğneli epilasyon yaptırıorum sorunlu bölgem boynum şimdi yok denecek kadar azaldı, bazı bölgelerimde problemli örneğin göbeğim, göğüs bölgesi gibi bunları iğneliyle bitirmek istiorum ama bildiğim kadarıyla diane 35 ilacı kullanım süresince kıl dökme gibi özelliği var ayrıca göğüsleride büyütüyormuş tedavi boyunca bol bol su tüketmekte lazımmış buraya kadar herşey tamam ama hapı kullandıktan sonra daha beter kıllar çıkıomuş kilo aldırması da cabası bide merakım benm adetim düzenli yumurtalıklarımda normal gözüküo yineden epilasyon süresince bu hapı alsam sizce zararlı olur mu lütfen cvplandırın.........:ecrin_bebek:

hormon ilacı alırken dikkat etmek gerekiyor. evet diane 35 vücut ağırlığında değişiklik yapar metabolizmaya bağlı olarak vücut kütlesi değişir. herhangi bir epilasyon yöntemi yapıp yapamayacğınızı dokoturunuza sorun. daha sağlıklı olur bu wesselam.

Ya bu kıllanma rahatsızlığıyla ilgili benim de kendimden şüphelerm var da ondan sordum. Ama artırıyo filan denmiş nası bi ilaç anlamadım :) Bir de siz neyden şüphelendiniz de çıktı bu ortaya ?

hayır düzensiz kullanırsan bi başlar bi bırakırsan sattinde yutmazsan artırıyo. arkadaşım öle yaptı ve pişman oldu sonra düzenli kullanmaya başladı memnun kaldı. dedimya ben 5 senedir kullanıyorum en az 4 ayda etki etmeye başlıyor ve sonraki aylarda farkediyosun etkisini. ben 19 yaşındayke göğüs arasında 1kaç tane kıl gördüm annem doktora götürdü önce bişi yok dediler ama 1 seneye kadar çoğaldı. o ara çok stresliydim kardeşimi kaybetmiştim onun dışında tahlillerim normaldi. bi hastalık bulaşmayagörsün bidaha kurtulamıyosun. 35 yaşına kadar kullanabilirsin dedi doktorum. 35 yaştan sonra bırak dedi. kullanıyorum hiç bi şikayetim yok gayette memnunum. ilaç eşiliğinde epilasyonda yaptırdım 2 sene hiç bişey kalmamıştı ama hamilelik boyunca kullandığım ilaçlar ve malum hamilelikte değişen hormonlar tekrar çıkmasına sebep oldu. şimdi tekrar epilasyona gitcemç. doktora git eğer kıllanma başlangıcın varsa. kist felan pko rahatsızlığı olanlardada oluyo doktora görün ona göre yönlendirir seni zaten. umarım şüphelerin doğru değildir sevgiler canım a.s

tesekkurler bilgilendirme icin:)

rica ederim canım. yaşamayan bilemez hem ruhsal hemde manevi bayağı yıpratıyor insanı ama şükür geçti ogunler şimdi gidecek olsam 10 sürmez bile :teytey: oysaki ilk başladığımda 2 saat kadar sürmüştü yerimsenibena.s.

X