İpek Ongun-->'günler akıp giderken'...

E

EU2

Ziyaretçi

bir genç kızın gizli defteri ile başlayan serüvenin son kitabı..bir genç kızın gizli defteri 8
uzun zaman önce çıktı,ama bu gün alma şansım oldu..kitap okumayı seven biri değilim,ama ipen ongun başkadır bende..
zevkle okuycam,sizlerede tavsiye ediyorum:kahve:

teşekkürler
bende çok severdim genç kızken ipek ongunu okurdum hep
bunuda alırım.

işte son kitabı hariç hepsini okudum harika bir yazar yahu..serra serisi wazgeçilmez oldu :) son kitabıda ilk fırsatta alıcamm kesinlikle..

ewet en son hamileydi kız olacaktı sanırım :) devamını merak ettim doğrusu..kitabı elime aldığım an bitirmeden bırakamıyorum ben :)

şöle bir göz attım ve anında bıraktım zaten=)ona sararsam bu gece kk açamazdım..kk ağar bastı:kedi:gerçekten sayfalar akıp gidiyo okurken

11 yaş grubuna hitap etmiyo şekerim iyice okumuş olsaydın bu tarzda yorum yapmazdın:nazar:

Bu benim yorumum :1rolleyes:
İyice okumak için serranın ruh analizini mi yapmam gerekiyodu?
Yoksa ergenlik bunalımlarını mı çözmeye çalışmalıydım bilmiyorum ama fisfisfis
Benim mantaliteme göre boş kitaplar :nazar:

11 yaş grubuna hitap etmiyo şekerim iyice okumuş olsaydın bu tarzda yorum yapmazdın:nazar:

okumayanda yorum yazıyor maksat yorum yazmak olsun baksan dostoveski montane kimdir bilmezler :1closedeyes:

okumayanda yorum yazıyor maksat yorum yazmak olsun baksan dostoveski montane kimdir bilmezler :1closedeyes:

lülülülülülü Başka konulardan kalan hıncınızı
sözde entellektüel bilgilerinizi kullanarak başka platformlara taşımayın şakkıdı
Sizin ismini bile doğru düzgün bilmediğiniz dostoyevskinin hayatını bilirim ben..şakkıdı

Bu benim yorumum :1rolleyes:
İyice okumak için serranın ruh analizini mi yapmam gerekiyodu?
Yoksa ergenlik bunalımlarını mı çözmeye çalışmalıydım bilmiyorum ama fisfisfis
Benim mantaliteme göre boş kitaplar :nazar:

lülülülülülü Başka konulardan kalan hıncınızı
sözde entellektüel bilgilerinizi kullanarak başka platformlara taşımayın şakkıdı
Sizin ismini bile doğru düzgün bilmediğiniz dostoyevskinin hayatını bilirim ben..şakkıdı

senin kafan güzel galibazemuszemus
bence sen serrayı bırakta kendi bunalımlarını çöz:teselli:buda seni kale alıp yazdığım son msjdır:nazar:sataşmak için yanlış topic seçimi be anamşakkıdı

ben bayılırımmm ipek ongun ve serra yaa
ama baya geri kalmısımm
bebe dogurcagını bilmiodum
alayımda okuyayım
ruuhuma hitap edio nası olsa :nazar:

Bence 11-15 yaş arasına uygun bi yazar :nazar:

ipek ongun un kıtapları 11-15 yaş arasına hitap etmez canım al bı oku ondan sonra yorum yap her ne olursa olsun kaç yaş grubuna hitap bile etse orada bır emek var emeğe saygı duyar insan...

ben okudum o kitabı çok guzel ıpek ongun dökturmuş gene ben şimdi doğan cüceloğlunun iletişim donanımları adlı kitabını okuyorum tavsiye ederim

ben bayılırımmm ipek ongun ve serra yaa
ama baya geri kalmısımm
bebe dogurcagını bilmiodum
alayımda okuyayım
ruuhuma hitap edio nası olsa :nazar:
benimde ruhuma hitap ediyo malibum,çok güzel bi cümle kurmuşsunvereliniortakkitap okurkenki en önemli faktörde bu değilmidir?yoksa o kitap oku oku bitmez,ben bitiriyim sana yollarım bitanemŞeniz
ipek ongun un kıtapları 11-15 yaş arasına hitap etmez canım al bı oku ondan sonra yorum yap her ne olursa olsun kaç yaş grubuna hitap bile etse orada bır emek var emeğe saygı duyar insan...

ben okudum o kitabı çok guzel ıpek ongun dökturmuş gene ben şimdi doğan cüceloğlunun iletişim donanımları adlı kitabını okuyorum tavsiye ederim
doğan cüceloğlunun içimizdeki çocuk,ve iyi düşün doğru karar ver kitabını okumayı tavsiye ediyorum...
ipek ongunu bilen biliyo canım,ipek ongun kesinlikle muhteşem bi yazar,ayrıca dediğin gibi emek var ortada..yılların yazarı..gereksiz yorumlara kulaklarımızı tıkıyalım..çünkü yorum varalkisalkisalkisyorum var-tatlicadiarzu-bilmem anlatabildimmiyerimseniben

yorumlarımızı dobracılık adı altında küstahça ve ukalaca yapmıyalım:1closedeyes:

40 50 yaşında adamlar harry poter'i izliyor kitaplarını okuyor yerimseniben

ipek ongunun çok sevdiğim bir yazardır hele öyle bir bağırımıza basmıştık ki onunla sohbet etmek isterdik kızlarla hayel kurardık a.s
kitaplarına hiç laf söyletmem...

bütün serisini zevkle heyecenla okumuştum
merak ettim şimdi bu kitabı

40 50 yaşında adamlar harry poter'i izliyor kitaplarını okuyor yerimseniben

ipek ongunun çok sevdiğim bir yazardır hele öyle bir bağırımıza basmıştık ki onunla sohbet etmek isterdik kızlarla hayel kurardık a.s
kitaplarına hiç laf söyletmem...

evet yaa bende cok isterdim
mektup yazmayı fln düşünmüştüm ipek onguna..
inşallah kendi cocuklarımada okutmak nasip olur..
çünkü hayata dair ipek ongunun kitapları

Biraz haddinizi bilin olur mu? yerimseniben
Okumadan yorum yaptığımı nerden biliyorsunuz bilmem ama
nana göre! o kadının kitapları 15in üstüne hitap etmiyo..zorla mı :mymeka:
Bu benim fikrim, benim fikrimi eleştirmek size mi düştü CADIARZU
Kendinizi ne kadarda önemseyip geniş kalıplara koyuyorsunuz öyle
Görende sanat eleştirmeni falan sanır CADIARZU
Kaale almıyorsanız saygı duymayı, sizin gibi düşünmeyen insanların fikirlerine saygı duymayı öğrenin, tıpkı normal insanlarında yaptığı gibi :nazar:

Bu kadın bence hala 15in üstüne hitap etmiyo :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
iremsu senin ciddi pskolojik problemlerin var-tatlicadiarzu-kendi kendine bişeyler ispatlamaya çalışıyosun yazık sana harbiden
sen bence beyin yaşı olarak baya bi küçük kalmışsın:ecrin_bebek:ipek ongun umarım senin beyin yaşına görede bi kitap yazarda biraz feyz alırsın:nazar:

X