Cilt Bakımı Ürünleri ilginç bir cilt sıkılaştırma yöntemi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
yok tatlim sagol onu biz ozelikle cahil olmayan kisilere biraktik hepsini biz hepsini biz olmaz degilmi:eek:lmaz: haksizlik yapmayalim:jeyyar:

Son düzenleyen: Moderatör:
yavaşş yerler yaşşkaydirigubbakcemile3

ama arkadaşım bu haber olmamış şimdi...
olanı var olmayanı varkaydirigubbakcemile3
bekarlar ne yapsın şimdikaydirigubbakcemile3
sperm bankasından mı alsınalr:roflol:

bu topicte okumadan önce hatta yıllar önce bizzat arkadaşımdan duyupta yıllar sonra evlendiğimde denemiş biri olaraktan:kedi: etkilerini yazıyım bariikaydirigubbakcemile3cildi müthiş bir şekilde gerginleştiriyor , kadife gibi pürüzsüzleştiriyor ve duru bir cilt oluşuyor tabi bu etkiler sürüp yıkandıktan sonra devamlılık halini bilemiyorum. yalnız bir iki kez denedim çok fazla miğde kaldırmıyo o bakımdan bi daha denemedim.ayrıca kim ne sürüyorsa sürsün bize düşen eleştirilerimizin dozunu ayarlamaktıryerimseniben

Daha neler duyacağız kimbilir,ama şu da gerçek ki denize düşen yılana sarılır ya, tıbbi geçerlilik yanı olmayan tedavileri bile uygulayabiliyoruz zaman geliyor.Allah dert verip derman aratmasın.

bi yasima daha girdim bu yuzden kk seviyorum hergun yeni bi sey duyuyorum:enbuyukkk:da simdi kim deneyecek deneyen arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum. bi kere ben kendim suremem imkani yok ama acaba burna mandal agzi bantlarim gozlerimide kapatirim esime sur derim guzel bi fikir degilmi kizlar:roflol: adam seve seve yapar valla okadar para harciyorum kremlere ama bunun yikamasida var of neyse ben bunu bi dusuneyim:uhm:

bi yasima daha girdim bu yuzden kk seviyorum hergun yeni bi sey duyuyorum:enbuyukkk:da simdi kim deneyecek deneyen arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum. bi kere ben kendim suremem imkani yok ama acaba burna mandal agzi bantlarim gozlerimide kapatirim esime sur derim guzel bi fikir degilmi kizlar:roflol: adam seve seve yapar valla okadar para harciyorum kremlere ama bunun yikamasida var of neyse ben bunu bi dusuneyim:uhm:

Allah senin iyiligini versin kiz gece gece kotum yaaa :roflol::roflol:

ben bunun doğruluğuna inanıyorum aslında
ama deneyemem,midem kaldırmaz

salyangoz özütü bir bu iki diyolla naniknanik ben bunu duydum harbiden iyi geliyormus kafamçokkarıştı yaw acaba yan etkisi olmaya bunun (normal alerji olsa kızarır döker kurur bunun sonunda ne olaki allah wermiye burun yerine paşka pişi cıkamaz demi :uhm: )neye birikecek bu bukadar yüsümüse sıwıcaz birikitrmeyi gectim hayır midesi kaldırıp biriktirip süren bi delikanlı olursa ne diyeyim allah nasıl biliosa öle yapsın CADIARZU

ben bunu duymuştum,biliyorum....:eek:
hatta bir arkadaşım da denediğini söylemiştikaydirigubbakcemile3

valla doğruluğu kanıtlansa yüzüne sürmeyen kalmaz!
bundan eminim...kaydirigubbakcemile2

valla kizlar gercekmi yalanmi bilmiyorum ama bende duydum bülent ersoyda ceninle gençleştigini :bbo: yuzune cenin enjekte etmisler laelaelaelaelae boyle olmus ama o bulen ersoy:roflol:

bir kac sene once hollandadan cocukluk arkadasim gelmisti kadin gencecik kiz gibiydi hala ve dedim kiz hic degismemisin supersin vallasositososito bana aynisini soylemisti şutarafagitti , kiz sursenize diye ama saka yapiyor sanmistim valla belkide gercekti :uhm:

cenin serumu spreyi zart zurt yok ne türkiyede nede ülke dısında yasak bülentçiğiminde doktoru acıkladı böle pişinin olmadıgını baska dr lara acıkladı

Çiş sürmektense sperm sürmek daha iyidir :lepi:

Yakında ben de başlıcam :kedi:

cenin serumu spreyi zart zurt yok ne türkiyede nede ülke dısında yasak bülentçiğiminde doktoru acıkladı böle pişinin olmadıgını baska dr lara acıkladı

bülentçiğimin miii ? sanki kankinmis gibi konusmusun tatlim yerimsenibena.
gercekmi yalanmi bilmiyorum ama internetde bir cok sitedede oyle yaziyor umarim gercek degildir seninde dedigin gibi
a.s.

ayyy kızlar içim kalktıyaa benim midem bulanır asla süremem hadi sürdüm diyelim kocam bida yüzümü bile öpmezz :dance: :roflol: ığğğ

ayyy kızlar içim kalktıyaa benim midem bulanır asla süremem hadi sürdüm diyelim kocam bida yüzümü bile öpmezz :dance: :roflol: ığğğ

kiz niye opmesin Allah iyiligini versin naniknanik
ben benimkine soylesem heralde cildirir :sm_cool: hic vakit kaybetmez :roflol:
kizlar birde nerde biriktirecegiz diye yazilar var ayol ne biriktirmesi taze taze direk yuze tatbik edilecek :dance: yok birde dur bir sisede biriktirimde vakit bulunca yuzume surerimi diyecez :uhm: ne vitamini varsa kacar allah korusunn:a015: :roflol:

:
Biz bayanlar güzelleşmek uğruna her şeyi yaparız walla:KK70:

katılıorumm kuzumm bende evlenip 30 olayım hemen denerim bu yoluu benim aptal sewgilim yani o zaman kocam olacak şahısss şimdiki boyfriendimmm sewinir artık fantezi yapıyorum diee :jeyyar::jeyyar::jeyyar:nerden bilsin garibimm çok farklı amaçlarda kullandığımı muhahahah :roflol::roflol::roflol::roflol:

X