Cilt Bakımı Ürünleri ilginç bir cilt sıkılaştırma yöntemi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
17
cisten sonra ne cikmis :roflol::roflol:
denemek isteyen olursa paylasmak istedim yerimseniben

sperm cilde iyi gelirmi
Spermin içindeki proteinler, cildi sıkılaştırır. Sperm cilt üzerinde kurumaya bırakılınca, suyun buharlaşması sonucunda proteinler kırışıklığı azaltır. Yaşlanmaya karşı güzel bir tedavidir, tek sorun yüzünüzde spermle dolaşmak hoş olmayabilir.

:eek: kim tutar bizi ..

gecenin bir yarisi actigim basliga bakin :roflol: ayy koptummm:roflol::roflol::roflol:

kizlar deneyen olursa yazsin yaa :kedi: nasil yazar bilmiyorum biraz cesaret ister ama genede yazin lutfen , ne olur ne olmaz belki bedavar krem hemen dibimizde haberimiz yok zemuszemus:roflol:

kizlar deneyen olursa yazsin yaa :kedi: nasil yazar bilmiyorum biraz cesaret ister ama genede yazin lutfen , ne olur ne olmaz belki bedavar krem hemen dibimizde haberimiz yok zemuszemus:roflol:

kocalar manyak der valla :roflol: :roflol:
gözümde canlandırdım da biran laelaelaelaelae :bbo: :roflol: :roflol:

Ben daha önce duymuştum. Ama çok iğrenç yaa.

benim kocam evlendiğimiz günden beri sölüodu bunu, sonra bi yerde daha okumuştum ama denemedim. benimki sivilcelere iyi gelir dökim mi die takılıodu delüüü hahahhahaaa
onu bunu bırakın da sperm son çareniz olsun. ben tüm yüzüme ve göz çevresine bal, süt ve yaş maya karışımı hazırlıyorum haftada 3'er defa. hepsinden 1'er çay kaşığı.. sonuç süper valla varolan kırışıklıkları yokediyo, yeniden oluşmasını engellio. mutlaka deneyin..

bu da ilgili link..

saygılar.. sengözlerimebaksanab

http://www.kadinlarkulubu.com/goz-c...-goz-alti-kirisiklilarim-cok-sukur-gecti.html

bende daha önce duymuştum ve eşime dedim oda dediki sakın beni kötü emellerine alet etme zemuszemus

bende daha önce duymuştum ve eşime dedim oda dediki sakın beni kötü emellerine alet etme zemuszemus

:roflol::roflol:
Ben esime soylesem oyle birsey cevabi ben herseyimi senin icin feda ederim hemde hemen derdi :roflol::roflol:

yorumlarınız beni öldürdü
gülmekten gözümden yaş geldisırnaşık şey

kocacım yüzüme doğru bi şeyettiriversen hayrınazemuszemus-tatlicadiarzu-evlenince deniycem o zaman yazarımsüprizzzzz:nazar:

aboooo o zmn biiz bekarlarrr yandıık
buu mucizedeen yararlanamıcaaz
yazıık bizeee heheh delikafadulden delikafadulden

erkeklerin uydurmasıdır belkide kaydirigubbakcemile2
fantazi amaçlı :eek: bazende diyolar ya hani yutmakda iyidir bilmem ne kaydirigubbakcemile3
amaç belli :)))

X