Sivilceli Ciltler MONODOKS kullananlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

scarlettsebnem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
158
3
38
Sivilce tedavisinde "monodoks" kullanan var mı kızlar? ben araştırdım forumda ama çok fazla bilgiye ulaşamadım. Ben 2.kutumdayım ama çok etkili olmadı. 3.haftanın başındayım. acaba uzun süre kullanınca mı etkisini gösteriyor? Lütfenn yardım..

merhaba ben bu hapı 3 ay kullandım hapla birlikte isotrexin ve differin de yazmıştı doktorum 3 ay sonrasında sivilceden ve hatta lekelerinden eser yoktu.. öncesinde onca para döktüğüm kozmetik temizleyiciler vs hepsini attım umarım sende kurtulursun..

merhaba ben bu hapı 3 ay kullandım hapla birlikte isotrexin ve differin de yazmıştı doktorum 3 ay sonrasında sivilceden ve hatta lekelerinden eser yoktu.. öncesinde onca para döktüğüm kozmetik temizleyiciler vs hepsini attım umarım sende kurtulursun..

canım gerçekten mi?? çok sevindim şuanda...ben daha 3.haftadayım ama geçirmedi diye umudu kesiyordum demek ki 3 ay gibi uzun süreli kullanırsam geçecek..Çok mutlu oldum ya=))

canım ne yazıkkı bende kullandım hemde tam 3 ay ve mideyede zarar veren bişey hiçbir etkisini göremedim.tabi sen devam et bünyeden bünyeye değişen bşey.bildigim kadarıyla o ılaç ergenlık sıvılcelerıne ıyı gelıo.sivilcenin nedeni başkaysa etkili deil.

canım peki ilk başlarda sivilcelerde artış oldumu 1.ayda falan?

ben kullanmistim canim doktor vermisti. 5-6 gune birak sivilceyi siyah noktalardan bile kurtuldum. 2 kutu vermisti bana doktor. ama ne yazik ki ilaci biraktiktan sonra geri geliyorlardi. ben de arada 1 kutu kullaniyordum. ama sonra pek kullanmamaya basladim.

unutma! bu ilac basit bir sivilce ilaci degil. bu genis spektrumlu bir antibiyotik. yani barsaklardaki yararli organizmalari da etkiliyor. ayrica vucuttan bobrek yoluyla atildigi icin uzun surede bobreklerine de zarar verebilir. doktora danis. o recetene yaziyorsa rahatikla al kullan. etkisi var.

ben kullanmistim canim doktor vermisti. 5-6 gune birak sivilceyi siyah noktalardan bile kurtuldum. 2 kutu vermisti bana doktor. ama ne yazik ki ilaci biraktiktan sonra geri geliyorlardi. ben de arada 1 kutu kullaniyordum. ama sonra pek kullanmamaya basladim.

unutma! bu ilac basit bir sivilce ilaci degil. bu genis spektrumlu bir antibiyotik. yani barsaklardaki yararli organizmalari da etkiliyor. ayrica vucuttan bobrek yoluyla atildigi icin uzun surede bobreklerine de zarar verebilir. doktora danis. o recetene yaziyorsa rahatikla al kullan. etkisi var.

canım benim 2 ay oldu hala kullanıyorum ama başka kremlerle birlikte biraz geçti ama hala devam etmekte sabırr işte sabır=(

bende monodoks ve sivex losyon kullanıyorum. 4. haftamdayım bıranlık bır degısım yok tabı ama kuculme var sivilcelerimde bakalım sonuc ne olacak:

monodoksu ben bikaç sene evvel kullandım ama sonradan biraktım kullandıgm ilk hafta ilk sivilcem olmuyodu ama 2nci haftada daha cok artıyodu normal sivilceler yerini agrılı ve nodül şeklinde şişkinliklere bırakıyodu.baska bir doktora gttm ve o hapı kesti..

cnm nekadar süre kullandın yanı benm 5 hafta bitti ondan doktr değştrmek istemiyorum. pekı diğer doktorun ne verdı yanı bı çözm buldunmu.bendekı sılcelerde buyk çıkıo ve izi uzun süre gtmıo:S

benm normalde öyle kocaman kocaman agrıyan ve nodül gibi yumru yumru cıkmazdı monodoksu kullanınca öyle olmaya basladı yuzümde ben 3ay filan kullandım ...gatanın bi doktornu bulp gittim ;bi antibiyotk verdi içinde 5 adet filan vardı.adını hatrlamıyorum 2 sene oldu cnkü.bu bir kutuyu kullancaksn bidaha asla yutmucaksın 24 saatte 1 tane zaten dedi.sonra da losyon filan verdi.diğer forumlarda bunla ilgili bilgiler de var canımcım ...

aksil-5 tinted krem diye bir krem var eczanelerde satılıyo.ten renginde onu kullan ben 2 senedir kullanıyorum tavsiye de ederm.hem kırmızılıkları gideriyo fondotenli oldgu için hem de sivilce kremi oldugu içn sivilceleri azaltıyo tatlım.

canım ne yazıkkı bende kullandım hemde tam 3 ay ve mideyede zarar veren bişey hiçbir etkisini göremedim.tabi sen devam et bünyeden bünyeye değişen bşey.bildigim kadarıyla o ılaç ergenlık sıvılcelerıne ıyı gelıo.sivilcenin nedeni başkaysa etkili deil.
Monodoks..! benim yemek boruma yapışmıştı.. Yara olmuştu 2 ay çorba içmek zorunda kalmıştım..

Monodoks..! benim yemek boruma yapışmıştı.. Yara olmuştu 2 ay çorba içmek zorunda kalmıştım..

gecmiş olsun canm bazn bnmde oluo yapşck gıbı ödüm kopuo yutması bı işkence zaten tam 3 aydır kullanıyorum bende doktr 8 aya kadar yolu var dedı. inatla sabredıyorum bakalım nolcak. bnm ergenlık oldugunuda sanmıyorum sıvılce problemm vardı ama bu ayz benı rahtsız etcek boyuta ulştı. ii yada kötü ne sonuc alırsam yazmaya calşıorum.
ben 3 ay önce bı arkadsımın aracılığyla gttim doktora oda aynı hapı kullndı 5. ayda doktr kestı ilcı şimdi sadece bır melhem kullanıo oda sıvlce izleri için yüzü ii yanı aktıf sivilcesi yok şimdiki tedavisi izler içn

gecmiş olsun canm bazn bnmde oluo yapşck gıbı ödüm kopuo yutması bı işkence zaten tam 3 aydır kullanıyorum bende doktr 8 aya kadar yolu var dedı. inatla sabredıyorum bakalım nolcak. bnm ergenlık oldugunuda sanmıyorum sıvılce problemm vardı ama bu ayz benı rahtsız etcek boyuta ulştı. ii yada kötü ne sonuc alırsam yazmaya calşıorum.
ben 3 ay önce bı arkadsımın aracılığyla gttim doktora oda aynı hapı kullndı 5. ayda doktr kestı ilcı şimdi sadece bır melhem kullanıo oda sıvlce izleri için yüzü ii yanı aktıf sivilcesi yok şimdiki tedavisi izler içn

Umarim sende ise yara tatlim. Ben 5 ay kullandim somuc malesef husran oldu.. İcerken bol suyla ic ve bi parca ekmek ye. Bana en son oyle soylemisti doktorum.. Gecmis olsun umarim kurtuluruz bunlardan :Saruboceq:

bende 1,5 ay kullandım asırı derecede vajınal kasıntı ve derı dokulmesı yaptı kestım sıvılcemede bı faydası olmadı malesef

ya kızlar benm arkadas aynı hapı 5 ay kullandı sımdı sıvlcesı yok ızler ıcın tedavıye basladı. ama sız böle yazmısınız zaten cokda sonuc alan yada tedavıyı sonuna kadr devm ettıren yok:KK43: ben 3 ay oldu umarım ıı olur yaabilmiyorumkismile

X