Sivilceli Ciltler MONODOKS kullananlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya kızlar benm arkadas aynı hapı 5 ay kullandı sımdı sıvlcesı yok ızler ıcın tedavıye basladı. ama sız böle yazmısınız zaten cokda sonuc alan yada tedavıyı sonuna kadr devm ettıren yok:KK43: ben 3 ay oldu umarım ıı olur yaabilmiyorumkismile

Arkadaşının sivilceleri ne kadar yoğunlıktaydı ? Benim alnım çenem ve yanaklarımda vardı monodoks kullanırken yanaklarımdakiler gitti ama alnım ve çeneme hiç bir faydası olmadı malesef.. Ama senin azsa işe yarayabilir :-)

Arkadaşının sivilceleri ne kadar yoğunlıktaydı ? Benim alnım çenem ve yanaklarımda vardı monodoks kullanırken yanaklarımdakiler gitti ama alnım ve çeneme hiç bir faydası olmadı malesef.. Ama senin azsa işe yarayabilir :-)[/QU

arkadasımn yanaklarından boynuna doğruydu sıvılceleri 5. ayda hapı kestı sımdı sadece ızler için soyucu krem kullanıyor.
benmde duz aynaya bakınca yüzümde bişi yok sankı ama yaklarımda var ıste yazın berbattı yüzm tedaviye başladıktan sonra iileşmeye basladı ama çok yavaş bır şeklde. sag yanagımda pek bısı yok sımdı izler var. bu hafta solda 3 4 tane cıktı doktr. sivexi kesti imex yazdı. tabıı bunun yanında hapa devam

Arkadaşının sivilceleri ne kadar yoğunlıktaydı ? Benim alnım çenem ve yanaklarımda vardı monodoks kullanırken yanaklarımdakiler gitti ama alnım ve çeneme hiç bir faydası olmadı malesef.. Ama senin azsa işe yarayabilir :-)[/QU

arkadasımn yanaklarından boynuna doğruydu sıvılceleri 5. ayda hapı kestı sımdı sadece ızler için soyucu krem kullanıyor.
benmde duz aynaya bakınca yüzümde bişi yok sankı ama yaklarımda var ıste yazın berbattı yüzm tedaviye başladıktan sonra iileşmeye basladı ama çok yavaş bır şeklde. sag yanagımda pek bısı yok sımdı izler var. bu hafta solda 3 4 tane cıktı doktr. sivexi kesti imex yazdı. tabıı bunun yanında hapa devam

sana faydalı olur inş. kurtulursun bu sivilcelerden.. :)

insallh canm yaa inşllh kurtulurum bunlardan. pekı senn son sivlce durumun ne

Benim çok yoğun sivilcelerim yanaklarımda özellikle çok fazla :KK43: boynumda bile var :KK43: roaccutane kullanıyorum şu an.. Daha çok erken olmasına rağmn faydasını gördüm.. Sivilcelerim artık kırmızı değil yzüm biraz soyulmaya başladı umarım böyle iyi sonuç vermeye devam eder.. :)

ben de kullandım..arkadaşın söylediği gibi doktorum differinle beraber vermişti.kesinlikle faydası var.fakat şunu çok ii ayırt etmek lazım.doktorum onu bana çok iyi anlatmıştı.monodoks kistik sivilceleri kurutuyor.yüzünüzdeki sivilceleri bi anda yok etmiyor.yani benim yüzümde çenemde falan bazı sivilceler vardı.bunlar yer etmişti.bi dönem çıkıp yok oluyor sonra aynı yerden tekrar çıkıyordu.aynı zamanda tamamen yok olmuyor ufak nokta halinde kalıyordu.onu siyah nolta gibi sıkmaya çalıştığımda tekrar devasa bi sivilce oluyordu.işte bunların hepsini yok etti.ben de 4 kutu kullanmıştım cnm.sonra da hormonel bi durum olduğu için doğum kontrol hapına devam etmemi söledi doktorum.farkedilir bir düzelme olmuştu.bırakınca yeniden başladı.:bbo:kısacası kullandıkça etkisini göreceksin.o zaten 3-4 kutu kullanılan bi tedavi.sonraki aşamada tekrar kontolunu olur doktorun tavsiyelerine göre devam edersin tedavine

bende yarından itibaren kullanıcam inşallah faydasını görürüm.. sonuçlarını yazarım ama bu mideye zarar verebiliyomuş o yüzden yanındada mide için hap verdi doktor ( lansoprol ) diye....

arkadaşlar benim sivilceler önceden sadece yanaklarımda vardı şimdi ise çene ve alnımın ortasında çıkmaya başladı.. off off bi tamamen kurtulabilsek... :Saruboceq:

bn şuan 6. kutudayım kızlar ya azalıo yada ben sivilceli yasmaya alştım :KK70: şaka tabıı alışılmıo faln ama gercektende çok yavaş ilerleyen bir tedavi. kesi sonuc olsunn ıı gelsinde razıyım ben uzunluguna falan.
ben 2 haftada 1 kontrole gıdıyorum zaten hap 2 haftaya bitio.
mıde problemım pek olmadı ama arda bulantı yapıo dayanamıcak kadr dııl. yarım saat faln bulanıo gecıo.
yanı bır antıbıyotige nazaran çok ağr bır hap dııl

Kızlar ben bu hapı doktor tavsiyesiz internetten yaptığım araştırmalar sonucunda kullanmaya karar verdim.Daha ikinci kutum bitmemesine rağmen cildime çok iyi geldi,hiç bir yan etkisini de görmedim.Ayrıca hapla birlikte dove salatalık özlü sabun kullanıyorum.Gerçekten ikiside işi yarıo.

Kızlar ben bu hapı doktor tavsiyesiz internetten yaptığım araştırmalar sonucunda kullanmaya karar verdim.Daha ikinci kutum bitmemesine rağmen cildime çok iyi geldi,hiç bir yan etkisini de görmedim.Ayrıca hapla birlikte dove salatalık özlü sabun kullanıyorum.Gerçekten ikiside işi yarıo.

ii cesaret canım baslamıssın ve 2. kutuda degısımlerın olması süperr. ben kacıncıdayım unuttum valla 3 ay bıttı hımm bu drumda 6. kutudayım. ii olcak hepsı geccek buna ınanmaya calısıyorum bnde

ben de kullandım 3 ay,ve bunun yanında ay kadar (hapla aynı anda) doktorun tavsiyesiyle çeşitli merhemler kullandım.çok üzel bir cildim oldu.zaten tek sorunum çenemde,yüzümün diğer kısımlar pırıl pırıl.6 ay kadar tertemiz bi yüzle dolaştım,şimdi yine çenemdeki o 2-3 sivilce inatla çıkmaya başladı.yalnız küçük değil,koca koca sivilceler..tekrar doktora gittim,bebek düşündüğümüz için hap vermedi benzamisin ve imexe başladım.bıktım artık her sene aynı şey oluyor.sadece çene yaaa,bu kadar mı inatçı olunur artık

ii cesaret canım baslamıssın ve 2. kutuda degısımlerın olması süperr. ben kacıncıdayım unuttum valla 3 ay bıttı hımm bu drumda 6. kutudayım. ii olcak hepsı geccek buna ınanmaya calısıyorum bnde

evt cnm bıktığım için gözüm bişeyi görmüo valla.roaccutane da kullanmıştım 2 yıl önce eskisi kadar olmasada tekrar etti bi cesaret bu hapı kullanmaya başladım.

evt cnm bıktığım için gözüm bişeyi görmüo valla.roaccutane da kullanmıştım 2 yıl önce eskisi kadar olmasada tekrar etti bi cesaret bu hapı kullanmaya başladım.

ınsalh ıı gelr tatlım dr bana max 8 ay süremız var dedı benm sımdı 3.5 ay faln oldu ınatla devm edıyorumm şimdilik yolunda gıdıo :hulya:

çeşitli krem ve kozmetik ürünlerden sonra şuan monodoks kullanıyorum ve 2. kutuya geçtim ilk zaman geçer gibi oldu ancak regl dönemiyle eski halini aldı. artı 2 krem daha var bunlarla azalıyor ancak tamamen sıfırlanacak mı bilmiyorum..
dr 3 ay devam edilmeli diyor.

uzun süreli kullanan arkadaşlar lütfen yorum yapsınlar

çeşitli krem ve kozmetik ürünlerden sonra şuan monodoks kullanıyorum ve 2. kutuya geçtim ilk zaman geçer gibi oldu ancak regl dönemiyle eski halini aldı. artı 2 krem daha var bunlarla azalıyor ancak tamamen sıfırlanacak mı bilmiyorum..
dr 3 ay devam edilmeli diyor.

uzun süreli kullanan arkadaşlar lütfen yorum yapsınlar

valla ben 5 ayı devırdıgım için sana daha yolun basındasın dıyorum. bnde artık eskısı kadr cıkmıoo bnm sıvılcelerım nodül gibi oluo zaten cıkan sıvılcede 2 hta öle doruoo. monodoks agır bı ılac dııl sanırı yavas ılerlıo. tabıı kısıden kişiye değişebiliryüzm ilactan öncesınıe göre ıyı ama izler duruyo hala.

kızlar benimde 3 ay olmuştur kullanmaya başlayalı.daha öncede yazmıştım doktor tavsiyesiz kullanmaya başladım diye.cildim çok güzel oldu bi iki tane anca çıkıyo sivilce onlarda küçük zaten.ama kullanmayı bırakınca eski hale dönmesinden korkuyorum cildimin:KK43:

kızlar 11 kasım 09 da monodoksla sivex kullanmaya basladım 2 aydan sonra sıvex yerıne imex yazdı doktorum. imexle monodoksa devam ettım hiç ara vermedım. 5 ay 3 hafta oldu hala kullanıyorum. bu haftada kontrole gıtmeyı düşünüyorum. yüzüm gercekten iyi. hatta tedavi öncesine göre süper. yüzümde haftada 1 yada 2 tane büyük sivilce çıkıyor gecmesi 5 6 günü buluyor ama cıkan her sivilcenin izi yüzümde kalıyor. yanı suankı sorunum sivilcelerımn izi. monodoks gercekten sabır gerektıren bır ilac. tedavi süresü gercekten cook uzun
ayrıca doktr arkadasıma 5 ay sonra bıraktırdı sivilce cıkınca bır süre daha devam ettrdı. o halınden gayet memnun :)) cunku cok faydasını gördü

doktor bnada verdi izler var yanaklarımda yan etkisi çok kullanmaya korkuyorum bide yanında jel verdi clindoxyl die kullanmalımıyım szce?

doktor bnada verdi izler var yanaklarımda yan etkisi çok kullanmaya korkuyorum bide yanında jel verdi clindoxyl die kullanmalımıyım szce?

cnm monodoks öle çok yan etkili bi antibiyotik değil zaten yan etkiler kişiden kişiye değişir...ama hapı mutlaka tok karna yut aksi taktirde aşırı bulantı yaşayabilirsin...

kızlar monodoksu tok karnına yutun yoksa bulantı yapıyor gerçekten.Ben hapı yutuyorum baktım bulantı başlıyor hemen bişeyler atıştırıyorum geçiyor.Bir de sabah yada öğle saatlerinde yutulması tavsiye ediliyor.Akşam yutmayın prospektüsünde öyle yazıyor.

X