Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Saçlıların Paylaşım Alanı..

bu renk ve kesımi çok begendım..daha öncede böle kestrmiştim sacımı çok rahat kullanılıyo..ve cok bakımlı gözukuyo..sadece üstlere kabarık fön altlar kendınden öle oluyoo

peki canım herhangi bir yanma oldumu ıslakken lastikleşme falan benim saçım yanıkta

benim ilk sacim saglikliydi ama yinede yanma oldu..her boyadan rofleden sonra uclardan aldiriyordum ben..
istedigim renk oturdugu icin artik sadece dip boya dip rofle yaptiriyorum bu sayede uclarda zarar gormuyor...
suda varki sac hersekilde yipraniyor..
yaniksa lastiklesme varsa rofle yada boya koparir saclarini..once yaniklari kestirip temizletmelisin

buda benim sarı saçım

Son düzenleme:
ya kızlar bir ay önce saçıma röfle yaptrdım açık tam istediim gbi oldu ama yıkamaktanmı akmasında bilemicem o renk koyulaştı hep bole oluo ilk begendiim renk kalmıo sizdede bole oluomu

bende boyatmak istiyorum ama çok kararsız kaldım ya ne renk sarıya boyatsam hangi tonu kullansam sarı gölgemi attırsam sadece sarımı yaptırsam sarı çok hoşuma gidiyo bakıyorum o kadar güzel sarı tuturmuşlarki bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum sonrada acaba bana yakışırmı diyorum çok kararsızım ya akannehir

bende sarı hayranlarındanım.röfle attıralı 1 buçuk ay oldu bende de kızıllık var ama sabredicem bir dahaki röflede oturur diye düşünyorum.
canım bende ilk yaptırdıgımda akşam banyo yaptım saçlarım lastik gibi olmuş çok aglamıştım.1 aydır bakım yapıyorum hiç kestirmedim ama inan uçlarım çok canlandı kırıklarım gitti kopmalar bitti şimdi iyiki kestirmemişim diyorum

bende 5-6 senedir röfle yaptırıyorum yaptıra yaptıra saçlarım bebek sarısı dedikleri sarıdan oldu çok beğeniyorum sarımın tonunu .. ilk zamanlar röfleyi üstünede attırdım çünkü ilk attırdığın zamanlarda kyuydu saçlarım ama saç tam sarı olduğu zaman zaten saçı yakmamak adına kuaförde röfleye almıyo saçın o kısmını sadece dip yapıyor bende dip yaptırıyordum ama şuan saçım iyice açıldığı için palettenin yoğun açıcısıyla dip boyamı kendim yapıyorum çokta güzel oluyor.. hemde okadar para bayılmıyorum kuaföre hemde saçım yanmıyor yıpranmıyor röfledeki gibi saçıma bakımımıda kendşm yapıyorum saç bakım yağlarıyla..fakat sıkıldım artık sarıdan koyuya dönmek istiyorum pişmn olurum diye korkuyorum resim eklerim bi ara -tatlicadiarzu-

canım yoğun açıcıyı röflenin üstüne dip boya gibi mi yapıyorsun.ve diplere ne gibi bir renk veriyor

karar senin ama bence avatardaki sensen saç rengin çok hoş ne renk oluyor o

IMG_5174.jpg

kizlar ben uzun zamandir rofle yaptirmiorum dipleri epey uzadi kumral acaba siyah yapsam nasil olur acaba herkes seni kapar dio

Arkadaşlar, saçlarımı 3 aydır platin sarısına boyatıyordum (komple, balyaj falan değil). ilk boyamada sorun yoktu. 1 ay geçti, diplerini boyatmaya gittim, yine iyiydi. sonra tekrar bir ay geçti ve diplerini boyattım. ama saç derim tahriş oldu! kızardı ve az da olsa bazı kabuklar var :KK43:(( kuaförüm bazı ciltlerde böyle şeyler olabileceğini çünkü oryalin ağır bir ürün olduğunu söyledi (ki düşük volume kullanmıştı). şimdi ben artık saçlarımı sarı dip boya yaptıramaz mıyım? :...( hep aynı sorunu yaşar mıyım? niye ilk ikisinde sorun olmadı da üçüncü de tahriş oldu? herhangi bi bilgisi olan bana bi öneri getirsin lütfen! çünkü bu rengi çok seviyorum vazgeçemem :S

arkadaslar ben sacımı l'oreal 8.1 boyamak istiyorumm deneyen warsaa desinnn lutfennnn

Arkadaşlar, saçlarımı 3 aydır platin sarısına boyatıyordum (komple, balyaj falan değil). ilk boyamada sorun yoktu. 1 ay geçti, diplerini boyatmaya gittim, yine iyiydi. sonra tekrar bir ay geçti ve diplerini boyattım. ama saç derim tahriş oldu! kızardı ve az da olsa bazı kabuklar var :KK43:(( kuaförüm bazı ciltlerde böyle şeyler olabileceğini çünkü oryalin ağır bir ürün olduğunu söyledi (ki düşük volume kullanmıştı). şimdi ben artık saçlarımı sarı dip boya yaptıramaz mıyım? :...( hep aynı sorunu yaşar mıyım? niye ilk ikisinde sorun olmadı da üçüncü de tahriş oldu? herhangi bi bilgisi olan bana bi öneri getirsin lütfen! çünkü bu rengi çok seviyorum vazgeçemem :S

bende sari sac severim senelerdir rofle yaptiririm ama istedigim sari tonunu tutturan olmadi malesef:KK43:( komple platinde yipranma olmadimi sac tellerinde sadece cildindemi tahris oldu bide boyle parca parca alip boyuyolar top top folyoyla kapatiolar rofle gibi tarakla ayirmadan ama bi tek dipler kaliooo

bende sari sac severim senelerdir rofle yaptiririm ama istedigim sari tonunu tutturan olmadi malesef:KK43:( komple platinde yipranma olmadimi sac tellerinde sadece cildindemi tahris oldu bide boyle parca parca alip boyuyolar top top folyoyla kapatiolar rofle gibi tarakla ayirmadan ama bi tek dipler kaliooo

Biraz yıpranma oldu canım ama çok az... öyle sert kırık falan değil, hala yumuşaklar yani. saçımda hiç sorun olmadı, ama cildim fire verdi ne yazık ki 3. aydan sonra :S en olmadı senin dediğini yapıcam canım, diplere tam değdirmeden gerisini komple sarı yapacak şekilde.. çünkü kendimde koyu saça tahammülüm yok, sarı saç hastasıyım kendimi bildim bileli :p çocukluğumdaki gibi olsun istiyorum.

ben sık röfle yaptırmıştım diplerim çıkınca daha sık yaptırdım ama saçlarım çok yıprandı şimdi ki aklım olsa asla yaptırmazdım ,aranızda koparak dökülen varmı benim saç dökülmem bir yana birde koparak dökülmüştü bir ara.
geçen kuaföre gittim bir kızın saçına fön çekiyordu ama kızın saçlarından alamadım gözümü karamel saçın üzerinde sarı röfle atılmış ama o kadar canlı ki olamaz dedim röfleli saçlar hep yıpranık çünkü fönsüz özellikle.neyse kuaför ben yaptım dedi nasıl oluyor röfle saçta bu kadar canlı doğal duruyor dediğimde o röfle değil acıcı olsa bu saç böyle olmaz dedi senin saçın gibi olurdu dedi:KK43:(
neyse demek istemem benim akıllı kuaför sarı boyadan röfle yapmış boyayla açmış o saçı, ama bildiğiniz röfleden bin kat daha güsell canlı ahh dedim ahhh ben sana daha önce niye rast gelmedim.:çok üzgünüm:

merhaba canım benim saçlarım da koparak dökülüyodu evde kendim sarı boyuyodum ve düzleştirici yapıyodum ve kahküllerimi kestikten sonra 1 yıl uzamadı ben de boyamayı bıraktım ve düzleştiricinin ısısının ayarını düşürdüm şimdi çok sağlıklı oldu saçlarım.ama en önemlisi saç boyası,en çok o yüzden saçlar kopuyo kendi saçına en yakın rengi boyayıp saçlarını kendi haline bırakman en iyisi benim saçlarımın uçlarında sarılar var ve dipleri kendi rengim yani açık kumral ve çok güzel duruyo

evde kendine sarı boya yapan ve renk tutturan varmı?
birde saçı yıpratmayan sarı renk olan saç boyası markası varmı arkadaşlar

X