Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı Saçlıların Paylaşım Alanı..

arkadaşlar bundan bir hafta önce balyaj yaptırdım fakat dipten saçlarım çok çizgi çizgi görünüyor ve ben bu görüntüden nefret ettm bir dünya da para verdim :KK43: şimdi o görüntüden kurtulmak için ne yapabilirim ??

bende sarı saçlarım olsun isteyenlerdenim ama kuaförler beni mahvetti platin dedim röfle yaptılar ara ara bari sarı boyatim dedim saçımı yaktı saçma sapan oldu saçımın rengi güya sarı ama alttaki röflelerim turuncu diplerim koyu sarı işte böyle abuk bir renk oldum şimdi ha bide hafif mavi renklerde var şaka yapmıyorum işte aynen saçım böyle sizden ricam bana kuaföre ne desemde platin saçım olsun 2 hafta oldu yaptıralı ama dayanamıyorum kafam bozuyor küllü sarı mı alsam diyorum kendim boyasam kendi saçım siyah olduğu için bu kadar açıldı ya sarı saç istiyorum :KK43:

var da, hemen olmuyor sacın ne renk?
2.3. boyamada ıstedıgın renk olur asama asama acılır yanı
gercı ben artık kumral kullanıyorum ama
eskiden cok boyardım sarıya:lepi:

saçımı evde koleston 11/1açık küllü sarı ile boyuyorum .ilk zamanlar sarı oluyor yıkandıkça dorelik oluyor akmayan boya yok sanırımyerimseniben

Son düzenleme:
bende sarı saçlarım olsun isteyenlerdenim ama kuaförler beni mahvetti platin dedim röfle yaptılar ara ara bari sarı boyatim dedim saçımı yaktı saçma sapan oldu saçımın rengi güya sarı ama alttaki röflelerim turuncu diplerim koyu sarı işte böyle abuk bir renk oldum şimdi ha bide hafif mavi renklerde var şaka yapmıyorum işte aynen saçım böyle sizden ricam bana kuaföre ne desemde platin saçım olsun 2 hafta oldu yaptıralı ama dayanamıyorum kafam bozuyor küllü sarı mı alsam diyorum kendim boyasam kendi saçım siyah olduğu için bu kadar açıldı ya sarı saç istiyorum :KK43:

sarı saç evet cok zor ama söle bie öneri verebilirim sana sacını bir kere dinlendirmen gerek sonra saclarının inceldii yerlerden kopmaya baslar. Bnm basıma gelmedi ama sanırım acık sarıya kacan bir dip attırsan kumral tonu ama kesnlkle küllü olmasın yoksa turuncuya kaçar 2 3 ay idare eder tabi uçlarında bir problem yoksa yardımcı olabildysem ne mutlu

..................

Son düzenleme:
sari-sac-modelleri-007.jpg

kizlar bu renk cok guzel roflemi yoksa platin boyami

prenses'cim o uzunnn zaman içinde üst üste atılmş röflelerrden oluşmuş bi saç.. dehşet yakışmış yaa.. ben de böle istiyodum hortlak gibi oldum ühhhüü akannehir

prenses'cim o uzunnn zaman içinde üst üste atılmş röflelerrden oluşmuş bi saç.. dehşet yakışmış yaa.. ben de böle istiyodum hortlak gibi oldum ühhhüü akannehir

himm ilk seferde olmazmi boye canimcim

Beniimde aynı şey başıma geldi.Mavilik hariç geri kalanı aynı şeyler yaşadıklarımız. Ben tekrar kuaföre gittim. Koyultu ve karamel rengi çıktı. O kötü ötesi görüntüün yanında en azından bi tarz oldu.. Bence sende git, ücret ödemeden yaptır..

Madem yapamıyolar, neden mahvediyolar yaaaaaaa :KK43::KK43::KK43::KK43:senağlama

Avril'in saç rengi çok güzel ama boya üstüne atılmış röfle olduğunu düşünüyorum o saça ulaşmak için herhalde birkaç işlemden geçmek lazım....
Bende yıllardır röfle attırıyordum saçlarıma ama bir türlü istediğim renk olmadı hep dipte hafif turunucu-kızıl bir renk oluyordu (ki en sevmediğim şey)...Sonra 1 kez de saçımın küçük bir tutamı yandı :KK43:(
Bende pes ettim kendim L'oreal'in küllü sarısına boyuyorum 8 aydır (2 ayda bir boyuyorum), belki istediğim gibi platin olmuyor ama güzel ve deoğal bir saç oluyor...kaydirigubbakcemile5
Güvenilir bir kuaför bulsam platin röfle attırmak istiyorum, ıstanbul civarında röfle attırıp memnun kalan var mı kızlar?a.s.

Arkadaşlar bendee sarı saçç hayranıyım. Kendimi bildim bileli sarışınım. Ama ne yazıkki 3 ay önce ani bir kararla karamele döndüm ve şimdi tekrar sarı istiyorum.. Sizce sarıya kolay dönebilir miyim?

Zebbra,
Bence karamelden sarıya rahat dönersin, çok koyu renklerden sarıya dönmek zor olurdu ama şu anda üstüne sarı tonlarda ince röfle attırsan güzel olur diye düşünüyorum :1hug:

sari sac her kuaforun yapacagi bir is degil...
ben ilk yaptirmaya kalktigimda kabus gibi bir sacla karsilasmistim..
sonra kestirmek zorunda kaldim up uzun saclarimi..cunku yandilar
sonra keramet unlulerin kuaforunde sanirim dedim..gittim
adamlar elime kremleri,bakim kurlerini tutusturdular..
onca para verdim o ise yaramaz kremlere..
neyse sonucta yazlik bi yerde siradan bi kuafor gozu kapali yapti istedigim platin rengini...
ve anladimki esas ustalik satafatli salonlarda deilmis...
tabi bu hale gelmek zaman aldi
umarim sende istedigin renge kavusursun
a.s.

31072008037.jpg

benimde saçlarım seninkiye benziyo bugün boyattaım pazar günü boyatmıştım ilk sinem kobalın saç rengini gösterdim alakasız bi renk yaptı yıkadıkça açılıcak dedi aralardaki koyu renk nasıl açılıcakmış anlamadım o koyu renklerde kızıl gibi duruyo beğenmedim gel açılmazsa bida boyıycam dedi bugün gitti seninkiye yakın bi renk oldu ama ön kahkllerim biraz yandı biraz yıpranma olucak dedi zaten bende pantenin bakım kremini aldım biraz bakım yapıcam ama seninkiler masallah çok bakımlı ve sağlıklı görünüyo nasıl bakımlar yapıyosun cnm bide ilk defa bu renk yaptırıyorum çok tuhaf geliyo sarıyla beyaz gibi bana çok açık ve sarı geldi eşim beğendi üstünede baska renk yapamam okadar para verdim biraz kullanayım sonra diplerdende biraz uzasın dipleri daha koyu sarı yaptırırım uçlar açık kalır diye düşünüyorum ne dersin sence cnm olurmu

X