erdem hastanesi

kardelengunay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
19
0
43
merhaba arkadaşlar aranıza bugun katıldım 17 haftalık hamileyim erdem hastanesine gidiyorum doktorum adalet zati hanım iyi bi doktor duyumlarıyla onu tercih ettim fakat bugune kadar ne kilomu nede tansiyonumu ölctü ilk bebegim o yüzden cok bi bilgim yok böyle olması normalmi hastaneyle ilgili bilgisi olan varmı tesekkürler

Son düzenleme:
ben erdem hastanesini kimseye tavsiye etmem çünkü benim saglıklı bebegimin kolunu dgum sırasında damarlarını zedelediler ve bize bir haftaya kadar düzelir dediler doktor doktor dolaştık fakat bir hafta degil on altı yaşına kadar fizik tedavi ve birkaç amaliyattan sonra tam degil ama biraz daha iyi olacagını ögrendikbu ara hastaneden şikayetçi olmayı düşünüyorum olucamda inşallah yavrumun ve benim hayatımı deyim yerindeyse mahvettiler:

her muayenede kilo ve tansiyona bakılır ve bu oldukça önemli, kesinlikle hatırlat önemsemezse doktorunu değiştir bence. Erdem hastanesini çok iyi biliyorum çünkü iki ablam da orda doğum yaptı. Sezaryan doğuma çok eğilimliler ve çok özenli olduklarını düşünmüyorum. Dr. Ayşe hn aralarında en ilgili ve çok dikkatli olanıdır.

bende ayşe hanımın hastasıydım dogum yapacagım hafta tatile çıktı dogum yapacagın zaman sezeryan derse doktorun itiraz etme çünkü bebek kilolu dedi. bende sevindim diger dogumlarım normaldi ve çok zor olmuşlardı dogum sancım tuttu hastaneye gittik nöbetçi doktor bakiye hanımdı ben diger 2 dogumumun zor oldugunu sezeryan olmak istedigimi defalarca söyledim fakat o herşeyin yolunda gittigini ve dogura bilecegimi söyledi fakat bebegim ve ben çok zor anlar yaşadık bebegimi küveze koydular ben onu 2 gün sonra yogun bakım ünitesinde yanagı morarmış ve şişmiş kafasının bir tarafı şişmiş boynunda bogulma tehlikesi geçirdiginden dolayı kırmızılık ve sol kolunu tutamıyor bir şekilde gördüğümde dünya başıma yıkıldı siz bilirsiniz ama ben vazifemi yapıyım ve sizi uyarayım KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM

gerçektenmi bende adlat hanıma gidiyorum ne bilim memnun kaldım ilgili geldi ama zaten artık gidemiycem doğumu afiyet hastanesinde düşünüyorum

X