bebeğin suyunun azalması...???

educa

cookieciğimin pabucu dama
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
109
1
46
herkese merhaba, bugün girdiğim ultrasonda dr.um bebeğin sıvısının az olduğunu söyledi.13 haftalık gebeliğim var.su içildiğinde bu gerçekten düzelebilir mi?lütfen yardım, internette hiç iyi şeyler yazmıyor da...

canım günde 3 4 lıtre su iç düzelır allahın izniyle susuz kalınması erken doğuma yol açar diye biliyorum bi arkadasımında aynı senın durumunu yasıyo ve su içiyo oda

bol bol su iç sen vede hareket etme.hareket de suyu azaltacaktır zamanla.yatman gerekiyor.
off bu internet hep kötü şeyleri yazıyor.bakma sen internete doktorunla konuş bu durumu

Evet, bol bol istiharat et ve bol bol su ic canim.
Icemiyorum yok artik midem bulanio dedigin anda bile bebegini düsün ve ic canim.
Rabbim sifanizi versin.

arkadaşlar sağolun düğn akşam dayanamadım dr.umu aradım, o da bunun sadece su içmeyle 1 haftada düzeleceğini ve yorulmamam gerektiğini söyledi, ben son zamanlarda su içmeyi açıkçası ihmal ettim...çok sağolun 1 haftasonu ultrasonda bebişimi su içinde yüzerken görürüm inşallah...

Insallah canim benim, sen Rabbim'e sigin dularini eksik etme yavrunun üzerinden.
Ne demisler: Sen tedbirini al, takdir Allah'in dir diye..

arkadaşlar sağolun düğn akşam dayanamadım dr.umu aradım, o da bunun sadece su içmeyle 1 haftada düzeleceğini ve yorulmamam gerektiğini söyledi, ben son zamanlarda su içmeyi açıkçası ihmal ettim...çok sağolun 1 haftasonu ultrasonda bebişimi su içinde yüzerken görürüm inşallah...

merhaba yaklasık 3sene once bebegın suyunun azalması sorunu yasamıssın ben suan durumunun ne oldugunu acıkcası merak ettım cunku suan ben de aynı durumdayım ve gercekten dedıgın gıbı nette cok da hos seyler yazmıyor?? Ne dıyorsun bu konuda??

herkese merhaba, bugün girdiğim ultrasonda dr.um bebeğin sıvısının az olduğunu söyledi.13 haftalık gebeliğim var.su içildiğinde bu gerçekten düzelebilir mi?lütfen yardım, internette hiç iyi şeyler yazmıyor da...

merhaba durumunu merak ettim bende de aynı problem çıktı doktor yatacaksın ve bol sıvı tüketeceksin dedi acaba sizin düzeldimi benım sınırda görünüyor ve bu beni çok korkutuyor 20haftalık hamileyim

merhaba durumunu merak ettim bende de aynı problem çıktı doktor yatacaksın ve bol sıvı tüketeceksin dedi acaba sizin düzeldimi benım sınırda görünüyor ve bu beni çok korkutuyor 20haftalık hamileyim[/Qben de çok merak ediyorum..geçen perşembe doktora gittim 21+4 üm..doktor suyumun sınırın altında olduğunu söyledi..bol su iç dedi..günde en az 3 litre...ben çalışıyorum dinlenme imkanım da yok öyle..hep ayaktayım:KK43: bol su içersem düzelir mi dedim doktora..evet dedi ama endişeliyim..

X