Ak Ameliyat olmak hatamyd?

ya iz kalıcak diye korkuorum burnumun altında dikiş izleri var. korkuyorum. geçermi acaba :KK43: ağlaaa
me zaman ameliyat oldun :uhm:
birde açık yada kapalı buna biz kendimiz karar veremeyiz ki doktorumuz en iyisini bilir kaydirigubbakcemile5
açık ameliyat olan diğer arkadaşlarımdan duyduğuma göre iz kalmıyor içini ferah tut yerimseniben
seni çok paniklemiş gördüm biraz sakin ol rahatla yerimsenibenşekli güzelse başka bişeyi takma çaresi bulunur :1hug:

canım o izler gittikçe silinir. Benim ilk günler kırmızıydı şimdi beyazladı. korkma böyle kalmaz. Ayrıca doktorun açığa karar verdiyse kapalı olsun diyemezsinki sen. Dert etme sabret!(voouuuv bizim forum bölümü için süper bi slogan olmadımı bu yaa:lepi:)

ay evet ya sabretmek lazım sanırım ama dakka başı burnuma bakasım gelio bi de göz çevremdeki morlukların sararması ve geçmesini dakka başı takip etmeye kalkıorum. kafayı sıyırdım :teytey::teytey::teytey:

ben de acık oldum hafif bir iz kalıyor ama rahatsız edici bir boyutta değil.
belki diger arkadaşlarda hafif bir iz bile kalmamıştır,ben fazla beyaz tenli ve hassas bir cilde sahibim.

merhaba ben kapalı olduğum için iz yok dikişler burun içinde ..ama zaten doktorun tekniği sorgulanmazki.açıkmı kapalımı yapıyosun diye.benim seçtiğim doktor kapalı yapıyormuş tamam dedik ..bence açıkta olsa kapalıda olsa iz falan kalmıyo.tek şey sabretmek.ciddi bir iz kalsa onca olanlar nasıl oldu izden şikaye eden bile yok ..

Kapalıda hem kesi yeri görünmüyor hemde burun cildinde iz olmuyor. Deriyi geriye astıkları yerde burun sırtında yani iz olabiliyor. Güneşten korunmanız şart herikisinde de. Kapalı zor görmeden yapmak her doktorun karı değil ama görerek yapmakta avantaj sağlıyordur doktora . Iikisininde avantaj ve dezavantajları var. Ben kapalı oldum. Memnunum:KK66: herkese gönlünce bir burun dilerim; )

X