Çatlaklar At Kestanesi Ya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Evet, Oksitin pişik kremi. Epidermis tabakasını kalınlaştırması için kullanıyorum.
Kılcal damar çatlaklarını tedavi edip etmediğini bilmiyorum. Sadece deriyi kalınlaştırıp görünmelerini engelliyor muhtemelen...

bende bir aydır kalçamdaki çatlaklar için kullandım konuyu açan arkadaşın resimleri gibi oldu benimkide daralma oldu çok teşekkür ederim bu bilgi için

pardon özür dilerim yazmayı unutmuşum at kestanesi yağı kilo almaktan dolayı oluşan çatlaklarıma iyi geldi eskisinden daha belirsiz bi şekilde daha uzun bi süre kullanmayı düşünüyorum bu yağı

geri döndüm nihayeeeet :KK70:
at kestanesi olayı bitti çok paramı harcadım bu yağa ben sonrada dedim internetten sipariş et et nereye kadar =) bigün kantaron yağına denk geldim bide bunu deniyim kk bayanlarının bi bildiği vardır madem yağlarla başladık her türlüsüüüü yani dimiiiii =)=)=) bacak içlerindeki geçti kızlar.popodakilerle uğraşmaktayım :KK70:
nasıl mı hızlandırdım süreci hemen anlatayım.sadece haftada 1 defa herhangi bir gün banyodan çıktıktan hemen sonra cildi fazla kurulamadan kantaronu sürüyosunuz olay bu kadar.haaaa bide en önemlisi banyoda bol bol keseliosunuz kızarıncaya kadar bacak ve popo.ondan sonra bunu sürdüğünüzde süper etkili oluyor bence.bende kaşınmalar oluyor hep bacak bölgesinde özellikle yağı sürdüktyen sonra.yağ bitiyor az kaldı 2. şişeyi almıcam.yürüyüş ve egzersizlerle buruşan bacak içlerimi sıkılaştırmaya başlıcam çnk baya bi sarktılar :s :s :s
biraz geçsin acneliyse diye bi krem vardı ondan alayım diorum bakalım artık çağdaş yöntemlere döneyim bi süre :KK70::KK70::KK70:

Acnlyse kremi tavsiye etmem 15 gün kullandım çok kötü lekeler bıraktı haylada geçmedi yaralarda cabası çatlaklar bile olekelerden daha güzel bence

ben at kestanesi yağnı göz çevrem için kullanıyorum kırışıklıkları gideyormus ve göz çevresindekı morluklardan kurtuluyorsunuz. daha yeni başladım bakalım sonuc ne olacak.

At kestanesi yağının damar büzücü etkisi vardır. Bu yolla varis, romatizmal ve kas ağrılarına ayrıca kılcal damar çatlaklarının ufalmasına iyi gelmektedir. Fakat yağın çıkarılması esnasında yapılabilecek yanlış bir işlem, yağın zehir içermesine neden olabilir; keza at kestanesi zehirlidir. Bence bilinen iyi bir markanın at kestanesi yağından yapılan ürünleri denenebilir. Mecitefendi bu konuda iyi diye duydum ayrıca ben at kestanesini denememekle beraber 1-2 diğer ürününü denediğim ve çok memnun kaldığım Eau Savonneuse markasınında at kestanesi kremi mevcut. Bence kestane toplamak yerine bunları denemek daha mantıklı...

Arkadaşım ben de bir tavsiyede bulunuyum söylediklerine harfi harfine katılıyorum +++ göz ve dudak yanı kırışıklıklarına da iyi geliyor at kestanesi yağı gece yatmadan iyice yedirdikten sonra ovala masaj yap sabahta bol suyla yıka soğuk su ile okey

konuyu açan arkadaş buralara uğruyorsan neticeyi bildirirmisin .konuyu açalı uzun süre olmuş bu döneme kadar ne yaptın geçtimi?
merak ediyorum
Çünkü bende bu forumda görüp at kestanesi yağı alıyım dedim. yağını bulamadım aktarda DESTEK ATKESTANESİ KREMİ ni buldum aldım .hatta kremi kullanan varmı diye konu açtım fakat kimse duymadı heralde.cevap yazan olmadı.belki burdan biri yardımcı olur:44:

kızlar bende at kestanesi topladım kendm maske yapcam neme lazım kremlern içinde ne kadar olduunu blmioruz yalnz bi sorum var içimi işe yarıo yoksa dikenli kabuğumu bilemedm :KK70: ben içini bulabldm :)

kızlar bende at kestanesi topladım kendm maske yapcam neme lazım kremlern içinde ne kadar olduunu blmioruz yalnz bi sorum var içimi işe yarıo yoksa dikenli kabuğumu bilemedm :KK70: ben içini bulabldm :)

dikkat etkullanırken çünkü at kestanesi çok zehirli bir bitkidir biraz risklidir .
biraz araştırırsan internette de göreceksin .en iyisi hazır üretilmiş olanlardır

kyflii, acaba atkestanesi yağını hangi marka kullandın öğrenebilirmiyiz. ben talya marka aldım arkadaşlar. fikriniz nedir. iyimi sizce. yada önereceğiniz marka varmı

kyflii, acaba atkestanesi yağını hangi marka kullandın öğrenebilirmiyiz. ben talya marka aldım arkadaşlar. fikriniz nedir. iyimi sizce. yada önereceğiniz marka varmı

kızlar bi dr bana söledi estetk cerrah at kestanesi yağını topla rendele yağını yap dedi ama ben rendeleyemedm ya :KK70:

X