Çatlaklar At Kestanesi Ya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

kyfliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
94
0
arkdşlar ben 1 ayı geçkin at kestanesi yağı kullanıyorum benim kalça popo ve bacaklarımın iç kısımlarında inanılmaz çatlaklar var.uzun uzun ve geniş.yağı kullanmaya başladığımdan beri genişlikler kapandı en azından sadece çizgi çizgiler şuanda.daha 1 ayı anca geçmesine rağmen ii bi gelişme bana göre.biraz kötü kokuo ama idare edicez artık kaydirigubbakcemile3

benim annem at kestanesi yağını yüzündeki kırışıklıkları önlemek için 1 yıldr kullanıyo çokda memnun

ya arkadaşlar hergün yeni bir şey hergün offf yaaaa

şimdide at kestanesi yağımı

mirmirmirmir

inanın aklım karıştı fazlasıyla.... :uhm: :uhm:

önce madecassol sonra kahve limon şimdide bu yağğğ

:sinifsinif:

bitki_atkestanesi.htm

at kestanesinin yağı olduğu gibi kendimizde haşlayarak suyunu yapabiliyormuşuz. acaba hangisi daha faydalı olur ki. ayrıca kabuklarınıda blenderdan geçirip kreme ekleyebiliyormuşuz.
birde ben birşey duydum kızlar sizinle paylaşmak istiyorum. gecende tvde bir bitki uzmanı çoçukların hipo(çamaşır suyu) içmesinden bahsediyordu. bunun tedavisi sanırım oldukça zormuş. sonra yaptığı bir deneyde hayvanlara hipo içirmiş. ve sonrasında hipo içirdiği hayvanlarrdan bazılarına çörek otu yağı vermiş. sonra hayvanları kesmişler. çörek otu yağı içirdiği hayvanların içleri tertemiz çıkmış. yani çamaşır suyunun tahrip ettiği yerleri onarmış. diğerlerininse içi harap haldeymiş.
sonra düşündümde eğer çamaşır suyunun yarattığı etkiyibile onarıyorsa çatlakları neden
onarmasın. sonra araştırdım çörek otu yağı çatlaklardada kullanılıyormuş.
adam çörek otu yağınının mücize gibi birşey olduğundan bahsediyordu.
denemekte yarar var kızlar.

1 ay önce sadece bu yağı kullanıyodum ben geniş olan çizgiler ip gibi oldu daraldı.sonra siteyi şöle bi dolaşınca kahve limonu duydum 1 haftadır onu yapıyorum bikaç arkdş kahve limonun çatlakları genişlettiğini sölemiş bırakıp sadece bu yağa da devam edebilirim.ha bide unutmadan yatmadan yarım saat önce buz alıp sorunlu bölgelere uyguluyorum belki onunda yararı vardır.herkes farklı çözümler uyguluo kendine göre tabii içinden birini seçmek lazım vücut bu sonuçta deneme tahtası diilki yerimseniben

baktım netten deri çatlaklarına ii geldiği yazıyo sende daralma mı oldu yoksa renginde de bi değişiklik oldu mu?

ya arkadaşlar hergün yeni bir şey hergün offf yaaaa

şimdide at kestanesi yağımı

mirmirmirmir

inanın aklım karıştı fazlasıyla.... :uhm: :uhm:

önce madecassol sonra kahve limon şimdide bu yağğğ

:sinifsinif:

haklısın bakalım daha neler çıkıcak

baktım netten deri çatlaklarına ii geldiği yazıyo sende daralma mı oldu yoksa renginde de bi değişiklik oldu mu?

hem daralma oldu hemde daha önce karşıdan parlardı o parlama yok oldu cnm tene biraz daha uyum sağlıyor gibi ya bakalım bi kaç aya anca belli olur. :sm_confused:

ayrıca barbiee arkdşm daha ne yöntemler var tabiiki farklı farklı paylaşılıcak herkese farklı etkisi var uygulanan yöntemlerin.etkili olanı bulmak içinde farklı şeyler deneyip denememek senin elinde birbirimize yardımcı olmak için burdayız sanırsam sengözlerimebaksanab

hem daralma oldu hemde daha önce karşıdan parlardı o parlama yok oldu cnm tene biraz daha uyum sağlıyor gibi ya bakalım bi kaç aya anca belli olur. :sm_confused:

teşekkürler cevapladığın için ben şimdi bi jel kullanıyoırum sonra da bunu denerim gelişmeleri yazarsan sevinirim canım bir de aktardan mı aldın bu yağı?

benim aşırı kilo almaya bağlı bi ton çatlağım var su an ama sadece göbek bölgemde ince ince çizgiler bunlar büyümeden bişeyler yapmam lazım ama her sayfada ayrı yöntem... mesela sayfanın başında bi yöntemle geçtiğini iddia eden biri sayfanın sonunda aynı yöntemle çatlaklarının kocaman oldugunu söylemiş bu nasıl bir çelişki anlayamıyorum. :S şimdi neyi uygulayalım ne yapalım...

valla canım haklısın ama içlerinden kendine en uygun olanı seç bence bi yerden başlamak lazım.....

valla canım haklısın ama içlerinden kendine en uygun olanı seç bence bi yerden başlamak lazım.....

limonlu kahveli karışımlar aspirinler at kestanesi yağı kakao yağı adlarını lisede ezberlemeyi göze alsam doktor olurdum dediğim değişik değişik kremler oların alt dalları (pomad olanlar, nemlendirici olanlar, kapsüllü olanlar)... çatlaklar desek ayrı alem pembe olanlar beyaz olanlar sedefli olanlar bronz gümüş altın nişanlar gibi... şaka mı bu :)

benimkiler pembe ince ince e fazla 1 aydır varlar ne yapacağımı da şaşmış durumdayım

limonlu kahveli karışımlar aspirinler at kestanesi yağı kakao yağı adlarını lisede ezberlemeyi göze alsam doktor olurdum dediğim değişik değişik kremler oların alt dalları (pomad olanlar, nemlendirici olanlar, kapsüllü olanlar)... çatlaklar desek ayrı alem pembe olanlar beyaz olanlar sedefli olanlar bronz gümüş altın nişanlar gibi... şaka mı bu :)

benimkiler pembe ince ince e fazla 1 aydır varlar ne yapacağımı da şaşmış durumdayım

evet ya şaka gibi ama sen şanslısın bence kırmızı olmaları büyük bi şans onlar beyazlaşmadan bence yağ falan kullan kahve limon deneme derim ben ben de işe yaramadı hatta arttırdı gibi sanırım yeni çatlaklar için çilek yağı kullanılıyo bi araştır canım

teşekkürler cevapladığın için ben şimdi bi jel kullanıyoırum sonra da bunu denerim gelişmeleri yazarsan sevinirim canım bir de aktardan mı aldın bu yağı?

önemli değil yeterki geçsin şu çatlaklar :dance: ben izmirde olduğum halde bu yağı çok zor buldum cnm :sm_confused: aktarlarda bulamadım.gıda çarşısına gönderdim arkdşmı o getirtti.

buz da çok iyi geliyo daha önce dediğim gibi yatmadan önce 5 dk bile uygulasanız fayda faydadır die düşünüorum

kızlar kılcal damar catlamaları icn faydalıymıs ya, bunu aktardan alıp sürsek de olmaz mı?

:roflol: buyrun burdan yakın kaydirigubbakcemile3 bi tane daha çıktı.. du bakalım memnun olan artarsa bunu da deneriz kaydirigubbakcemile3

X