adet günü gelmeden hamile olduğunu anlayan varmı?lütfen yazın

aklımda kalmasın diyorsan pazartesi yaptır bi kan testi. eşin sanırım hayal kırıklığı yaşamanı istemiyor. bekleme düşüncesi bundan olmalı. hatta yarın sabah bi idrar testi daha yapabilirsin. varsa bişi eğer değişiklik olmuştur çünkü. silikte olsa belki görünür. zaten varsa gebelik şuan idrarının rengi olağandan çok çok koyu olur canım ordanda takip edebilirsin.

idrarımın rengi de koyu inanki hatta kokusu falan degişik gibi.ama nedense su testten sonra umudum kırıldı benim ya.okadar umudum varki cok silikte olsa ikinci çizgiyi görme adına.durup durup bakıyorum yok ama:çok üzgünüm:

neyse tatlım senide çok oyaladım sorunumla ama ben sık sık buralardayım sende buralarda olursa konuşuruz tabi istersen.yardımlarım ve manevi desteğin için cok teşekkürler.umarım hayırlı haberlerle geri dönerim dua et benim için olurmu?

idrarımın rengi de koyu inanki hatta kokusu falan degişik gibi.ama nedense su testten sonra umudum kırıldı benim ya.okadar umudum varki cok silikte olsa ikinci çizgiyi görme adına.durup durup bakıyorum yok ama:çok üzgünüm:

benim senden umudum var canım ya idrarımda koyu diyosun. iyice şüphe ettim şimdi. sen iyisimi yarın sabah yap bi test daha. ama gece 12den sonra idrara çıkma birdaha bide öle dene bakalım ne olcak

neyse tatlım senide çok oyaladım sorunumla ama ben sık sık buralardayım sende buralarda olursa konuşuruz tabi istersen.yardımlarım ve manevi desteğin için cok teşekkürler.umarım hayırlı haberlerle geri dönerim dua et benim için olurmu?

tüm dualarım seninle canım merakla bekliyorum.

benim senden umudum var canım ya idrarımda koyu diyosun. iyice şüphe ettim şimdi. sen iyisimi yarın sabah yap bi test daha. ama gece 12den sonra idrara çıkma birdaha bide öle dene bakalım ne olcak

şimdi eşimle konuştum sölemedim test yaptığımı sadece kasık ve bel ağrım var.acaba bir test yaptırsakmı dedim yok dedi bak elimizde en iyi testimiz var su gün bir gelsin dedi.bide saglıkçı ablam var onuda aradım söledim negatif çıktı dedim daha cok erken dedi bir bekle bakalım dedi.biz beraber olalı yani yumurtlama tarihim 9 yada 10 daydı yani o işi yapalım daha 8 gün falan oldu.

hımm o vakit dua ederek bekleriz bizde. ama bu ay ama öbür ay nasipi ne zamansa değilmi. allah herşeyin hayırlısını versin. tüm bekleyenleride dileğine kavuştursun inşallah.

amin canım amin.ben şimdilik kaçıyorum biraz ders çalışcam zaman en güzel öyle geçiyor bakalım hayırlısı kendim için ve tüm bebiş isteyenler için her namazımda dua ediyorum rabbim dualarımı kabul eder inşallah çok öptüm seni Allaha emanet ol canım.görüşürüz hoşçakal..

inşallah hamilesinizdir kızlar..ben akışına bıraktım çünkü çok yıprandım her ay ümitlenip boşa çıkması gerçekten çok yıprattı beni ben de korunmadan akışına bırakma kararı aldım..umarım siz fazla beklemeden hamile kalırsınız..sevgilerr

C CNM YHA UMIDINI KAYBETME.. HEPIMIZ AYNI DURUMDAYIZ BAK BNM 9 GUN GECDI Adetm hala umıtsıızmm::KK3:

kızlar benımde 3 gunum var beklemedeyım dayanamadım test yapmıstım yine ama sonuc negatif cıkmıstı amann bosver demek ıstıyorum ben de ama olmuyor malesf hepımız aynı gunlerı beklıyoruz nerdeyse bende 21 :)

merhaba arkadaslar bugunde benim adet gūnūm ama sancilarim var ayaklarim agiriyo belim agiriyo kasiklar filan iki gun once kan testi yaptirdim sinirdasiniz dedi iki gun sonra yine gel yapalim dedi ama idrar testinde negatif cikti.hamilelik belirtileri var ama bende sizler gibi doyma bilmem cok uyuku halindeyim sabahlari ozellikle icten mide bulanmalari ara ara oluyo goguslerim sisti agiriyo bi an koluma bile vuruyo korkuyorum kalpden mi acaba die ya sizce hamilemiyim arkadaslar sabirsizlikla bugunun bitmesini bekliyom hasta olmadim daha

Kasıklarıma iğne batar gibi bi sancı giriyodu. Goguslerim acayip hassastı.

Bundan 5 gün falan önce çocuk için harekete geçtik adet günümü de 8 gün var ve dunde korunmadik ama bittikten sonra içimden gelmeye başladı sıvılar sizce sebebi nedir bilen var mi yardımcı olun ne olur

Sıvıların geri gelmesi çok normal içerd bi boşluk yokki orda kkalsın tutunabilen sperm içerde kalıyor geri kalanlar artk yer cçekimi kanununa göre akiyor zaten bir erkeğin boşalması sırasında çıkan sıvı nin 100de 100ü Sperm degilmi bir kısmı sperm

100 de 100ü Sperm deilki bir kısmı sperm

Merhaba adetime 1 hafta var 3 ekim 5 ekim arasi olmam lazim 10 gundur inanilmaz kasik agrisi zaman zaman kramp gibi ve bel agrisi cekiyorum surekli uyumak istiyorum normalde yemezdim kendime dikkat ederim ama 15 gundur elimde degik gece gynduz canjm ne istese yiyirum simdi idrar testi yaptim sanirim erken oldugu icin cikmadi inanilmaz karnim sis suanda sag kasigim ozellikle agriyor hamile gibi karnim cok sis yorum yaoarmisiniz

Merhaba adetime 1 hafta var 3 ekim 5 ekim arasi olmam lazim 10 gundur inanilmaz kasik agrisi zaman zaman kramp gibi ve bel agrisi cekiyorum surekli uyumak istiyorum normalde yemezdim kendime dikkat ederim ama 15 gundur elimde degik gece gynduz canjm ne istese yiyirum simdi idrar testi yaptim sanirim erken oldugu icin cikmadi inanilmaz karnim sis suanda sag kasigim ozellikle agriyor hamile gibi karnim cok sis yorum yaoarmisiniz
Geç yumurtluyor olabilirsin

Arkadaslar mrb. Ben hatice 22 yasindayim ve 5 senelik evliyim 4 yasinda oglum var ve hamile olmak istyrm ama esim daha istemiyor ama gecen onu ikna ettm ve 4 sene aradan sonra ilk defa korunmadk ve tam yumurtlama gunumde yaptk sizce bu kadar aradan sonra hemen ilk denemede hamile kalabilirmiyim? Esimde 24 yasinda

X