adet günü gelmeden hamile olduğunu anlayan varmı?lütfen yazın

F

firdevsim

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi firdevsim
benim en son adetim 22 temmuz bu ay çalışmalara başladık.çok sabırsızlanıyorum .bunu anlamanın bi yolu yokmu...CADIARZU

• Konu Sahibi firdevsim
valla kızlar vucudunuz bir tuhaf oluyor iste insan tuhaflıgı farkediyor ama tabii sureklı kendını dınlersen su mu bu mu dıye o zaman kendılıgınden tuhaf hissetmeye sartlanırsın :)) ben 10 gun once bir tuhaflık oldugunu anlamıstım

• Konu Sahibi firdevsim
ya bende oyleyım yanı sıze aaaaaaaa ben yuzde yuz hamıleyım bıle dıyebılırım dusun yanıııııııııııı

• Konu Sahibi firdevsim
ya bende oyleyım yanı sıze aaaaaaaa ben yuzde yuz hamıleyım bıle dıyebılırım dusun yanıııııııııııı

valla bende öle dıebılıordum ama düşük yapmadan önce yani hamıle kalmadan öncekı ayımda resmen belırtılere baksan hamıleyım ben dıordum artık o kadar lavaboya zor yetısıordum mıde bulantım barız ortadaydı sureklı uyuordum vs vs.. ama o ay adet gördum dıger ayına hamıle kalmısım :KK70: yha bıde ben sunu farkettım kendımde bılmıorum sızdede bu oluormu cok asırı derecede acıkıorum ben hamıleyken sureklı yemek yemek ıstıorum yemek yıyorum karnım doyuyor 10 dk sonra yıne karnım kazınıo :S

• Konu Sahibi firdevsim
valla bende öle dıebılıordum ama düşük yapmadan önce yani hamıle kalmadan öncekı ayımda resmen belırtılere baksan hamıleyım ben dıordum artık o kadar lavaboya zor yetısıordum mıde bulantım barız ortadaydı sureklı uyuordum vs vs.. ama o ay adet gördum dıger ayına hamıle kalmısım :KK70: yha bıde ben sunu farkettım kendımde bılmıorum sızdede bu oluormu cok asırı derecede acıkıorum ben hamıleyken sureklı yemek yemek ıstıorum yemek yıyorum karnım doyuyor 10 dk sonra yıne karnım kazınıo :S

aynen cnm aynen canavar gıbıyım canavarrrrrrr eksılı lımon offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff kısır cıgkofte fılan acayıp ıstıo cnm

• Konu Sahibi firdevsim
inşallah hamilesinizdir kızlar..ben akışına bıraktım çünkü çok yıprandım her ay ümitlenip boşa çıkması gerçekten çok yıprattı beni ben de korunmadan akışına bırakma kararı aldım..umarım siz fazla beklemeden hamile kalırsınız..sevgilerr

• Konu Sahibi firdevsim
kızlar ben dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı.çok erken yaptırdım galiba.şimdi kara kara düşünmeye devam ediyorum

hıc bı belırtım yoktu sadece tuhaf bı sekılde ıcıme dogmustu. fırdevsım adetıne kac gun var test yaptım demıssın

cnm bende yüzde yüz dedim kan testi negatif çıktı.belirtiler hala devam ediyo ama.22 ağustosu bekliyorum sabırsızlıkla.sakın acele edip test yaptırmayın.kafamçokkarıştı

cnm bende yüzde yüz dedim kan testi negatif çıktı.belirtiler hala devam ediyo ama.22 ağustosu bekliyorum sabırsızlıkla.sakın acele edip test yaptırmayın.kafamçokkarıştı

canım çook acele etmişin daha adetıne var 12 gün bebek varsa bıle daha yenı rahme yerleşiyodur hemen teste çıkarmı bekle adetın geçsin inş. melegın senınledir.....

canım çook acele etmişin daha adetıne var 12 gün bebek varsa bıle daha yenı rahme yerleşiyodur hemen teste çıkarmı bekle adetın geçsin inş. melegın senınledir.....

sğl cnm.çok acele ettiğimi anladım zaten.çok sabırsız bi insanım.ama beklicem.sende bnm gibi bekleyenlerdenmisin yoksa meleğin seninlemi?a.s.

hıc bı belırtım yoktu sadece tuhaf bı sekılde ıcıme dogmustu. fırdevsım adetıne kac gun var test yaptım demıssın

12 gün kala yaptım cnm.çok belirtim vardı.halada var.hamileymişim gibi geliyo.bekliyorum cnm22 ağustosufisfisfis

sğl cnm.çok acele ettiğimi anladım zaten.çok sabırsız bi insanım.ama beklicem.sende bnm gibi bekleyenlerdenmisin yoksa meleğin seninlemi?a.s.

evet canım bende bekleyenlerdenım adet tarihim 23 agustosta gelmesi lazım bilemiyorum melegim benimlemi allah biliyooo hayırlısı dıyorum canım inş. sende bende ve bütün bebiş isteyenlerde hayırlısyla vardır amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn

12 gün kala yaptım cnm.çok belirtim vardı.halada var.hamileymişim gibi geliyo.bekliyorum cnm22 ağustosufisfisfis

canım çok erken yapmışsın bencede bende adet günümden nerdeyse bi hafta önce hişssetmiştim bel ağrısı halsizlik ve sık idrara çıkma belirtilerim vardı inşallah hamilesindir duam sizlerle

canım 12 gun kala ıdrar testı sonuc vermez kı adetının uzerınden zaman gecmesı lazım erken yapıp uzulme sonra CADIARZU cok sabırsızlanıyosan adetıne 1 hafta kala kan testı yaptır onda cıkar ama ınsallah hamılesındır allah ısteyen herkese versın opuyorumnanaktan

benim adetim 3 gün geçti 10 ağustostu tarihim 7 ağustosta kanda çıktı o gün idrarda baktığımda 2. çizgi çok çok silikti bugün ise baya belirgin 2. çizgim ama hiç belirtim yok ne uyku ne gögüs büyümesi gebeliğin belirteci olan hcg hormonu ki kandada idrardada ona bakılıyor beklenen adet tarihine 3-4 gün kala en garantisi 2-3 gün geçe salgılanmaya başlıyor yani adetine 10 gün varken belli olan arkadaşlar var benceonlar erken döllenme yaşamışlar

tugbacım akısına bıraktım lafın ilgimi cekti sunu solemek istedım sana benım teyze kızımın 12sene olmadı cocugu yurt dısına bıle gıttı olmaz dedıler bir gun merdıvenden dustu kolu cok kotu kırıldı aylarca tedavı gordu kolunun derdıne dustu ve bır gun tesaduf olarak hamıle oldugunu ogrendı hemde arka arkaya 2cocuk dogurdu simdi 1kızı 1oglu var galiba bırazda olay beyınde bıtıyor acaba cok ustunde durdunmu takıntı halınemı gelıyor allah hepınıze nasıp etsın bu arada 10gunluk hamıle olan bır ınsanın canının bısey cektıgını hıc duyan oldumu acaba....

X