kaş ekimi

selinyildirim

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
38
3
47
Merhaba Arkadaslar ;

Bu konuyla ilgili kadınlar klubunde bir topic goremedim .
Ama bildiginiz gibi yavas yavas estetik cerrahide FUE teknigiyle birlikte kas ekimide yerini aldı .

Bu konuda fazla feedback goremedim , kas ekimi yaptıran var mı aranızda
nasil bir operasyondur ? doktor kimdir
Bu konuda bilgi alabilir miyim?

Ebru sallı yaptırdı deniyor ama kendisi yaptırmadım diyor ?
Eger yaptırmıssada super olmus :)

Ben 2 sene önce bir arkdaşım için araştırmıştım bu konuyu bir güzelik merkezi yapıyordu tel açtım 600 tl ye yaparız demişlerdi vücutdan folikiler ünite alıp onu kaşa naklediyorlarmış işlem bitikten sonra ekilen yerde bir kaç gün küçük kabuklar oluşuyormuş ama sonra dökülüyormuş ve ekildikten bir kaç ay sonra o ekilen yer dökülüyormuş sonra sağlıklı bir şekilde yeniden çıkıyormuş aynı saç ekimi gibiymiş yani.
Sonuç olarak kalıcı bir çözüm olduğu için fiyat güzel ama arkdaşım yanaşmadı.
Şuan için kaş ekim işlemini genelde saç ekim merkezleri yapıyorlar o konuda alternatifin çok ama bu işte uzman bir estetik cerraha yaptırmak istersen bir numaralı tercihin Dr.Muttalip Keser olmalı neden dersen fue tekniğini Türkiye ye tanıtıp ilk uygulayan estetik cerrahtır.
Şuanki fiyatları bilemiyorum kendisi fue tekniğinde 1 numara olmasında dolayı daha yüksek fiyat talep edebilir ama kaşlar ve gözlerin estetik açıdan yüzde en dikkat çekici bölge olduğunu düşünürsek şakaya gelmez sonra ucuz diye bir yere yaptırıp pişman olabilirsin.Kaşlarının durumu hakında bilgi vermemişsin eğer az bir kayıp varsa çok fark etmez sanırım ama çok inceldiyse ve şeklide bozulduysa onu kalınlaştırıp yeniden şekillendirmek istiyorsan iyi bir cerrah şart.Çünkü kaşın çıkış açısı, duruşu , yüzün yapısına göre verilecek şekil bunlar hep ustalık gerektiren işler öyle kafayı doldurmak için yapılan saç ekimlerine benzemez :eek:lmaz:kaldıki saç ektiren erkeklerde bile bariz belli oluyor her yer çim adam dolu :roflol:

Son düzenleme:
Ben 2 sene önce bir arkdaşım için araştırmıştım bu konuyu bir güzelik merkezi yapıyordu tel açtım 600 tl ye yaparız demişlerdi vücutdan folikiler ünite alıp onu kaşa naklediyorlarmış işlem bitikten sonra ekilen yerde bir kaç gün küçük kabuklar oluşuyormuş ama sonra dökülüyormuş ve ekildikten bir kaç ay sonra o ekilen yer dökülüyormuş sonra sağlıklı bir şekilde yeniden çıkıyormuş aynı saç ekimi gibiymiş yani.
Sonuç olarak kalıcı bir çözüm olduğu için fiyat güzel ama arkdaşım yanaşmadı.
Şuan için kaş ekim işlemini genelde saç ekim merkezleri yapıyorlar o konuda alternatifin çok ama bu işte uzman bir estetik cerraha yaptırmak istersen bir numaralı tercihin Dr.Muttalip Keser olmalı neden dersen fue tekniğini Türkiye ye tanıtıp ilk uygulayan estetik cerrahtır.
Şuanki fiyatları bilemiyorum kendisi fue tekniğinde 1 numara olmasında dolayı daha yüksek fiyat talep edebilir ama kaşlar ve gözlerin estetik açıdan yüzde en dikkat çekici bölge olduğunu düşünürsek şakaya gelmez sonra ucuz diye bir yere yaptırıp pişman olabilirsin.Kaşlarının durumu hakında bilgi vermemişsin eğer az bir kayıp varsa çok fark etmez sanırım ama çok inceldiyse ve şeklide bozulduysa onu kalınlaştırıp yeniden şekillendirmek istiyorsan iyi bir cerrah şart.Çünkü kaşın çıkış açısı, duruşu , yüzün yapısına göre verilecek şekil bunlar hep ustalık gerektiren işler öyle kafayı doldurmak için yapılan saç ekimlerine benzemez :eek:lmaz:kaldıki saç ektiren erkeklerde bile bariz belli oluyor her yer çim adam dolu :roflol:

Bu doktor sanırım Ankarada degil mi ?
Ben istanbulda bir doktor arıyorum ...

Benim kaşim var ama baslangıc tarafdaki kasim geriden basladıgından biraz baslangic kismini doldurtmak istiyorum .

Beni en cok korkutan kaslari doldurtugumuz yerde izler kalabilir mi ? neyle kas ekiyorlar
kaslari ekmek icin gozenekler acmiyorlar mi korkuyorum valla iz kalir diye...

Ben bunun icin 2 doktorlar gorustum
Biri kalp cerrahı cıktı Atilla Kaya hemen uzaklastım ...
Digeride plastik cerrah ama adam 4 saat operasyon soyledi 300 kas ekimi yapmak icin
Oyasaki FUT teknigiyle yapiyormus basit FUE varken
Tabiii bimiyoruz hangisi iyi valla hangi doktorla konussan kafan daha cok karisiyor
Bu sektorde doktor bulmak cok zor hepsi tuccar olmus :KK43:

Bu doktor sanırım Ankarada degil mi ?
Ben istanbulda bir doktor arıyorum ...

Benim kaşim var ama baslangıc tarafdaki kasim geriden basladıgından biraz baslangic kismini doldurtmak istiyorum .

Beni en cok korkutan kaslari doldurtugumuz yerde izler kalabilir mi ? neyle kas ekiyorlar
kaslari ekmek icin gozenekler acmiyorlar mi korkuyorum valla iz kalir diye...

Ben bunun icin 2 doktorlar gorustum
Biri kalp cerrahı cıktı Atilla Kaya hemen uzaklastım ...
Digeride plastik cerrah ama adam 4 saat operasyon soyledi 300 kas ekimi yapmak icin
Oyasaki FUT teknigiyle yapiyormus basit FUE varken
Tabiii bimiyoruz hangisi iyi valla hangi doktorla konussan kafan daha cok karisiyor
Bu sektorde doktor bulmak cok zor hepsi tuccar olmus :KK43:
Evet şekerim doktor Ankarada.
İşin teknik kısmını ben bilemem ama bu konuda o bahsetiğim güzelik merkezinde işlem şöyle anlatılmış :

Kaş ekiminde FUE yöntemi ile uygulanmaktadır. Öncelikle saçlı deriden kaş nakli için ihtiyacımız olarak belirlediğimiz miktarda foliküler ünite almak için gerekli 5-6 cm²’lik saçlı deri kısaltılır ve tek tek özel olarak kliniğimize getirilen mikro-motorlu disposable punc’lar ile gerekli olan greft alınır. Daha sonra kaş bölgesine çok özel, kaşdaki kıllarla aynı yönde olan, kesinlikle iz kalmayacak şekilde kanallar açılır ve o yönlere saçlı deriden aldığımız foliküler ünitelerin nakledilmesi işlemidir.
Kliniğimizde onlarca kaş nakli başarıyla gerçekleştirilmiş olup özellikle bayanlarda kaşların alınarak çok inceltilmesi sonucu oluşan şekil bozukluklarında KAŞLARINIZA MÜKEMMEL BİR DİZAYN ve İSTENEN ŞEKLİ ÇOK KISA SÜREDE (1-2 SAAT) travmasız, acısız bir şekilde UYGULAMAKTAYIZ.

Yani ekim yapılan yerde kesinlikle iz kalmıyor fakat o saçlı deriden alınan greft bölgesinde ufacık benek gibi izler kalıyor sanırım ama az miktarda grefte ihtiyaç olacağı için sende saçlarını erkekler gibi kısacık tutmayacağına göre varlığından haberin bile olmaz.
Benim aradığım yer ve bu yukarıda aktardığım bilgileri veren adres Pluss Estetik ve Güzelik Merkezi Googleye kaş ekimi yazarsan ilk sayfada adresi çıkar.

Birde ben Esteworld e çok yakın oturuyorum estetik konusunda çok ismi geçen bir yer orada saç ekimide yapılıyorlar ekim işlemindede çok başarılılarmış ( kaş ekimide yapılıyordur muhtemelen ) oradada işlem yaptırabilirsin.

ben adamla bzzat görüştm. kalp cerrahı felan değil.ortağı kalp cerrahymş. yanlış anlaşlma olmuş. çok uygun fiyata çok gzel kaş saç ekimi yapıyor. sitesinden de takip edebilirsnz.. sewgiler...

ben adamla bzzat görüştm. kalp cerrahı felan değil.ortağı kalp cerrahymş. yanlış anlaşlma olmuş. çok uygun fiyata çok gzel kaş saç ekimi yapıyor. sitesinden de takip edebilirsnz.. sewgiler...

Sen yaptıgı birini canlı gordun mu , resimlerde gordum ama o resimler ne kadar gercek bilemiyicm .iyi dusunmek gerek iz kalabilir kotu ekim yapmis olabilir
Fiyat uygunda sonuc nasıl olur soru isareti?

valla kızlar benımde kasımla ılgılı sorunum var kuzenım sac ektırdı onun dr fıyat aldım 2mılyar ıstedı eskı parayla hemde gecen kıs cok pahalı geldı bana!ıyı bır dr bulursanız yazın lutfen!he bırde dr sordum ekılen kas yanlıslıkla alınısa ne olur dedım bır daha cıkmaz dedı.e dıyelım yanlıslıkla bır tel gıttı yapıcak bısey yok anlıycagınız bende kaş konturu dusunmeye basladım bakalım!

çok zor bir süreç 1 sene oldu hala kaşlar düzenli değil iyi düşünün derim birde cok cabuk uzuyor devamlı kesmek lazım bosverin siz böylede güzelsiniz

çok zor bir süreç 1 sene oldu hala kaşlar düzenli değil iyi düşünün derim birde cok cabuk uzuyor devamlı kesmek lazım bosverin siz böylede güzelsiniz

o onemli degil devamlı keseriz ne olcak canım .
kaslarınızın oncesi ve sonrasını ve kıme yaptırdıgıızı ozelime yada burada anlatabilir misiniz
Surec nasıl iz kalıyor mu?
morarma sıslık oluyor mu?
simdiden tesekkurler

merhaba arkadaslar kaş ektirmiş ve ektirmeden önce cok araştırmış biri olarak sıze bilgi vermek istiyorum ılk önce kendımden bahsedeyım kaslarımın şeklı cok bozuktu cadır gıbıydı ve co kısaydı kı kası dökulenler kas küsmesi sonucu kasları gelmeyenler dövme izi kalanlar falan gelıyordu oraya ben gıttıgımde hoca bana senın kasın var ben problemlı olanlara ekıyorum demıstı kı parama bakarım da dıyebılırdı yanı ve hocayı kasımın seklını degıstırme konusunda cok zor ıkna ettım netıcede kaşımın şeklı tamaen degıstı suan kasında problem olmayıp estetık amaclı kaş seklı tamamen degısen ben varım dıyebılırım cunku sıtede sadece benım fotografım var ve cevreden gelen tepkılerden de bahsedersem benı önce tanıyanlardan cok olumlu tepkıler var sonra tanıyanlarda okadar dogal duruyorkı ınanmıyorlar bu konuda hıc suphenız olmasın fotoda gorundugunden daha dogal duruyor tek sıkıntı hafta 1 kez kısaltmak (sıtede en ustde benım foto var bakın sarı saclı bayan ) bırde teknık olarak aman aman fue den baska bır yontem denemeyın rezıl olur cıkarsınız doktorum hakkında bılgı verım hos kendısının burda yazdıgımdan haberıde yok ınanın tek nıyetım benım gıbı cok mutlu olun hocanın ısmı yukarıda gecmıs ama kendısı kalp cerrahı degıl bu konuda uzmanlasmıs maddı kaygısı gercekten yok zaten ısı basından askın dr.atılla kaya grın bakın fotolardan anlayacaksınz benı ısteyene fotomuda yollayabılırım hoscakalın kardesler

bence kas konturu yaptırın cunku kas goz cevresındekı sınırlerden bırı yanlıslıkla kesılır mesıır bence bıraz tehlıkelı bı duruma benzıyor

merhaba üzülme çözülür ben istanbul da yasıyorum dr.atılla kaya ya yaptırdım internetten ismini gir bak hatta benım resmımede bakabılırsın gırıs sayfasında 3 kısılık bır foto var ordakılerden en alltta kas seklı degıstırılen sarı saclı bayanım cok dogal duruyor ınan kımse farketmedı hoca arada adana ya gelıyor randevu alıp orada yaptırabılırsın ben 750 tl verdım ama mınumum 750 tl ıle 1300 arası degısıyor sanırım senın kaslarının seyreklıne baglı nese görusmek uzere by

ykamozz özel msj yollayamadım burdan görürsun umarım bu msj senın ıcındı bu arada sakın kontor yptırmayın arkadaslar benı gıttıgım yere cgunlukla kontor zedeler gelıyor aman dıyım

merhaba üzülme çözülür ben istanbul da yasıyorum dr.atılla kaya ya yaptırdım internetten ismini gir bak hatta benım resmımede bakabılırsın gırıs sayfasında 3 kısılık bır foto var ordakılerden en alltta kas seklı degıstırılen sarı saclı bayanım cok dogal duruyor ınan kımse farketmedı hoca arada adana ya gelıyor randevu alıp orada yaptırabılırsın ben 750 tl verdım ama mınumum 750 tl ıle 1300 arası degısıyor sanırım senın kaslarının seyreklıne baglı nese görusmek uzere by

canım bende 20 gün önce aynı doktora yaptırdım zemuszemusnetten senin resmine baktım gerçekten çok doğal olmuş çok güzel görünüyor gül güle kullanopuyorumnanaktanbenim sana bir sorum olacaktı tatlım ben kaşımın başlangıç noktasına ve uç kısımlarına ekim yaptırdım arası çok açıktı çünkü henüz çok yeni olduğundan mı bilmiyorum ama biraz dik duruyorlar sanki yatmadılar tam olarak bugün doktorada resimlerimi çekip gönderdim ve aynı soruyu sordum.senin ekimden sonraki sürecin nasıl geçti ne zaman böyle doğal görünmeye başlayıp yattı kaşların?

ykamozz özel msj yollayamadım burdan görürsun umarım bu msj senın ıcındı bu arada sakın kontor yptırmayın arkadaslar benı gıttıgım yere cgunlukla kontor zedeler gelıyor aman dıyım

çok teşekkürler canım bakıyorum hemen çok sağoollllll canım ya zemuszemus :dance:

X