Saç Rengi ve Saç Boyama mavi-siyah...=(

Yuzerkubra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
10
0
34
selam bayanlar çok erken yaşta saç boyamaya başladım suan saçlarım mavi-siyah ve denemedğim renk kalmadı diyebilirm.saçımda %100 oryal de war.fakar ben bu renkten yine sıkıldım ve dönmek istiyorum.kendim doğal herhangi bir yöntemle açabilir miyim? yoksa illa yine oryal mı diosunuz ??:gitme:

yok canım ya, saç renginden çok bunalmadıysan, bi süre daha bakleyebilirsin bence, kendi saç rengin siyah değilse, zaten siyah renk zamanla akacaktır. sana tavsiyem oryal kullanmadan açmaya çalışman. üstüste oryal saçı güçsüzleştirir, yakar ve kısacık kestirmek zorunda kalırsın:KK43: belki kestaneye ya da kahveye boyarsan bir kaç ton açılabilir. daha sonra yavaş yavaş istediğin renge çevirebilirsin. saçının rengini yavaş yavaş değiştirirken saç bakım kürleri uygulayarak saçlarını sağlıklı bir hale getirebilirsin.
birde hiç kimyasal içermeyen boyalar var, bence iyi bir kuaförle (ticari kaygıları olmayan bir kuaför olsun, çünkü para için saçalarını mahvedebilirler) konuş, onunda bir fikri olacaktır mutlaka.

tavsiyeler için çok teşekkür ederm.faka bi sorum olcak suan saç diplerim yani kendi rengim 3-4 cm gelmiş durumda açık kumral şimdi kestaneye boyasam siyahın tonunda değişiklik olur mu sizce

geçici boyalardan alsam yine de geçmez mi ki siyah
hani 28 yıkamada falan geçenler var ya..

tavsiyeler için çok teşekkür ederm.faka bi sorum olcak suan saç diplerim yani kendi rengim 3-4 cm gelmiş durumda açık kumral şimdi kestaneye boyasam siyahın tonunda değişiklik olur mu sizce

canım şimdi gördüm mesajını, geç oldu biraz, kusura bakma. eğer şimdi saçını kestaneye boyarsan, siyahın tonunda azda olsa bir açılma olur mutlaka. diplerde koyulaşır, saçının dibindeki açık kumralda çok belli olmaz böylelikle...

koyu kestanede zaten siyah gibi bi renktir, dipler çok belli olmadan, ayda 1 falan, önce koyu kestane, sonra koyu kahve, sonra açık kahve yada kumral boyarsan yavaş yavaş açılır.
yada kızıl falan istiyorsan önce kızıl kestane, sonra kızıl kahve, sonra kızıl kumral...

sonuçtan bizleride haberdar et canımmm yerimseniben

geçici boyalardan alsam yine de geçmez mi ki siyah
hani 28 yıkamada falan geçenler var ya..

ya o boyalar akarken kötü oluyo ama, sen bilirsin yinede, mavi siyah yapma sende, siyah yada kızıl siyah yap. kızıl siyahta çok hoş bi renk bence :)
sana hint kınası yap diyeceğim ama, saçını boyamak istersen sonradan, kınanın üstüne boya tutmuyor, tutsun diye saç rengini oryalle açıyolar, o da saçı paralıyo.

X