Saç Rengi ve Saç Boyama Yardm edin ltfen!

fulya6118

İcra memuru
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
199
1
33
kızlar bu rengi nasıl elde edebilirim.şuanki rengim siyah. illede açmalımıyım.açarsam neyle açmamı tavsiye edersiniz.ptesi düğün var farklı olmak istiyorumzemuszemus acill yardımm edin lütfenna.s.
caglabd7.png

Önce saçını rengini açtırman gerek tamamen. Sonra bu renge vurucaksın ama mahvolur saçın değmez bence.Bu rengi bi seferde tutturamazsın da ilki kalır sonra bi kaç kez boya ister Yine..Bu arada saçın doğal mı boya mı oda önemli..

yanlis yerde derdine derman ariyosun bence=).. sac bakimi bölümüne tasi istersen konunu..daha cok fikir veren olabilir.........

saçım doğal siyah.arkadaşım palette(saçı yıpratmıyomuş) açıcıyla aç biraz sonra koyu karamelle kahve köpüğünü karıştır dedii. oda pek emin değil ama bu şekilde bu renge ulaşırmıyım:S

tabiki acman gerekicek önce, ama tr de yasamadigim icin neylen bilemicemfisfisfis

düsün bir kovanin icinde siyah boya var sen icine nekadar kahverengi karistirirsan karitstir yine siyah kalir (canim cugara cekti:nazar:)

Canım bence lorealin röfle seti var onla boya saçını.Saçın uzunsa iki tane al yetmez çünkü. Saçın sarı olacak olmasada en azından kızıllaşacak. Bu rengi alıp uygularsan saçına tutar Saçını boyadığın da ikinci yıkama zamanın gelene kadar şampuan kullanma .(Bazı kuaförler boyaları karıştırıp bizim bulamayacağımız renkleri elde ediyorlar istediğin renk tamamen olmayabilir buna yakın olur ancak).. .

o avatarindaki sensen eger , ten rengin acik sanki demişutarafagitti
eger öyleyse su hatunun sac rengi sanada cok yakisir, neki bu rengin ismi acep gözelmis:ecrin_bebek:

Canım bence lorealin röfle seti var onla boya saçını.Saçın uzunsa iki tane al yetmez çünkü. Saçın sarı olacak olmasada en azından kızıllaşacak. Bu rengi alıp uygularsan saçına tutar Saçını boyadığın da ikinci yıkama zamanın gelene kadar şampuan kullanma .(Bazı kuaförler boyaları karıştırıp bizim bulamayacağımız renkleri elde ediyorlar istediğin renk tamamen olmayabilir buna yakın olur ancak).. .

önce onunla açıp sonrada dediğim karışımı sürüyim dimi.çok teşekkürler cnmopuyorumnanaktan

ben kendim yapmak istiyorum saçım hem gür hem çok uzun hem dee siyah sanırım 300den aşağı fiyat vermez:)

anladım ama kendiniz yapacaksanız saçınızı daha fazla yıpratabilirsiniz.

kuaförden fiyat alın yinede...
kendiniz bir kerede bu rengi elde etmeniz çok zor.

tşkler arkadaşlar. ben kuaföre gidip bu rengi öğreneyim fiyat alıyım çok pahalı gelirse kendim boyarım.olmazsada siyaha dönüşüm kolay olur.

tşkler arkadaşlar. ben kuaföre gidip bu rengi öğreneyim fiyat alıyım çok pahalı gelirse kendim boyarım.olmazsada siyaha dönüşüm kolay olur.

naptin boyadinmi sacini, bi resim koysanda baksakkaydirigubbakcemile5
benimde hosuma gidiyo bu ren ama biraz daha beklicemmirmirmirmir

sormayın kızlar boyadımm. önce aldım paletttenin açısını açtım .ok rengi oldu:S sonra vurdum boyayım hiç beğenmedim tutmadı çünkü. dedim bu kadar masraf ettik bi işe yarasın siyaha dönmiyim:KK70: kızıl yaptım

sormayın kızlar boyadımm. önce aldım paletttenin açısını açtım .ok rengi oldu:S sonra vurdum boyayım hiç beğenmedim tutmadı çünkü. dedim bu kadar masraf ettik bi işe yarasın siyaha dönmiyim:KK70: kızıl yaptım

canim nekadar masraf ettinki, madem öyle az üstüne daha para ekleseydinde gidip kuaförde istedigin gibi yaptirsaydin :1no2:

X