Lekeler, Çiller At Kestanesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
B

Bombom

Ziyaretçi
ARkadaslar at kestanesini kullanan warmı kılcal damarlar icinn.??

at kestanesi kılcal damarlara iyi geliyor mu gercekten ben de meraklandım şimdi işe yarıyorsa hemen denerimdelikafadulden

Mübareği hiç biyerde bulamıyoruzki eskiden ne çok çıkardı karşıma o zaman lazım değil diya şimd ilazım ama bulamıyorum

benimde kilcal damar sorunum var hemde baya yagi falan mi bu ?

at kestanesi varise de iyi geliyomuş kızlar, krem şeklinde benim bildiğim

arkadaşlar at kestanesi yağı kullandım ve bir işe yaramıyor. kılcal damarlarım için lazer yaptırdım, o götürüyor ama görülebilenleri. bir süre sonra tekrarlıyor. at kestanesi yağı sanırım ilerlemeyi biraz olsun azaltıyormuş öyle okumuştum. cildi kalınlaştıran bir krem kullanırsanız faydası olur diye düşünüyorum. mesela oksitin krem.

At kestanesi yağının damar büzücü etkisi vardır. Bu yolla varis, romatizmal ve kas ağrılarına ayrıca kılcal damar çatlaklarının ufalmasına iyi gelmektedir. Fakat yağın çıkarılması esnasında yapılabilecek yanlış bir işlem, yağın zehir içermesine neden olabilir; keza at kestanesi zehirlidir. Bence bilinen iyi bir markanın at kestanesi yağından yapılan ürünleri denenebilir. Mecitefendi bu konuda iyi diye duydum ayrıca ben at kestanesini denememekle beraber 1-2 diğer ürününü denediğim ve çok memnun kaldığım eau savonneuse markasınında at kestanesi kremi mevcut. Bence kestane toplamak yerine bunları denemek daha mantıklı...

X