küt tırnak mı oval tırnak mı?

küt tırnak mı, oval tırnak mı güzel?

• Ankete Katılan
    57
  • Anket Kapalı .
K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
evt kızlar tırnaklarını törpülerken şeklini nasıl yaparsınız küt mü oval mi ben hiç küt kullanmadım genelede oval ama sivrilik katarak yapıyorum tatile gittiğimde çoğunun küt ve frenchliydi bende french kullanıyorum çoğu zaman ama karar veremedim hangisinin güzel durduğuna sizce hangisi daha hoş küt mü oval mi?:eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi kokoshatun
Bende küt tırnağı çok seviyorum ama bir türlü beceremiyorum yine oval oluyor, neresinden kesmeye başlayacağım bana yardımcı olur musunuz?zemuszemus

• Konu Sahibi kokoshatun
benim de tırnaklarım küt ve bence küt tırnak daha hoş ama bazılarına oval tırnak da çok yakışıyo. hangisinin daha hoş durduğu biraz da el ve tırnak yapısıyla ilgili sanırım

• Konu Sahibi kokoshatun
Ben küt ve kısa tırnak seviyorum ve uyguluyorum..

• Konu Sahibi kokoshatun
bence parmakları kısa ve tombullara kut yakısıo uzun ve incelere oval ...
bende hep oval kullanırım ... kut tırnagı cok uzatma şansımız olmuyor uzadıkca iiçine katlanıyor gibi oluyor ama ovalı uzat uzatabildin kadar :KK70:DDDDDD

• Konu Sahibi kokoshatun
ben kutten yanayim, tabi kut yada oval olmasinda tirnagin yapisi da onemli..

• Konu Sahibi kokoshatun
bende oval tırnağı çok seviyorum ama malesef benim tırnaklarım küt ve kısa :gitme:

ve arkadaşın dediği gibi küt tırnakları okadar çok uzatamıyosun güzel durmuyor..

birde benim tırnaklarım french li gibi uçları bembeyaz

• Konu Sahibi kokoshatun
küt tırnak kısaysa güzel oluyor ama eğer uzunsa benim inanılmaz midemi bulandırıyor..nedense bu da sanırım bülent ersoyun tırnaklarını görmemden sonra oldu:1no2:

• Konu Sahibi kokoshatun
küt tırnak kısaysa güzel oluyor ama eğer uzunsa benim inanılmaz midemi bulandırıyor..nedense bu da sanırım bülent ersoyun tırnaklarını görmemden sonra oldu:1no2:

kesinlikle :lepi: :lepi: :lepi:

Kesinlikle küt.. parmaklarım ince ve uzundur ama oval hiç yakışmıyo.ya da ben küte takmışım yakıştıramıyorum :)

parmağın yapısına göre değişiyor bence.
ama biLdiğim kadarıyLa ayak tırnakLarı küt, eL tırnakLarını ovaL kesmek gerekirmiş sağLık açısından. tırnak batması sorunu yaşamıştım o zamanLardan kaLma bir biLgi.
ama eLLerde ovaL tırnak daha hoşuma gider...

bencede küt kısa tırnakta güzel duruyor tercihim ovaldan yana eller daha hoş duruyor
birde alışkanlık ben yıllarca küt kullandım sonra farkettimki oval daha yakışıyo

parmaklarım ince ve uzun.. düz azıcık uzun ve frencli kullanıorum çok yakıştrıolar.. oval sanki eski modaymış gbi gelio bana pek alışkın deilim

küt benimkiler o yüzden ' küt tırnak ' diyorum opuyorumnanaktan

küt tırnak daha bir hoş duruyor sankii.. ama ben tırnaklarımı kopartıp atıyorum ve ne yazıkki hiç uzatamıyorumm... bu yüzden bayan, erkek, çocuk direk ilk tırnaklarına bakıyorum...takıntı oldu bu durum bende... hatta üç yaşındaki yiğenimin bile tırnakları benden güzel yha::::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

X