Cilt Bakımı Ürünleri suna dumankaya ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canım ben kullanıyorum kendısıyle tanıstıgmıda zaten yazmıstım sanaa mukemmel dıyorum baska bısey dmeıyorum artık hangı marka olursa olsun dermokozmetık dahı olsa doktor dahı verse o eczanede satılan sozde kozmetık degılız dıyen urunlere aslaa bı ton para vermem sen nerden alıyorsun urunlerını burada bı alısverıs merkezıne kendı urunlerını verdı artık elımın altındada ıneternetten ugrasmıyorum hıc

canım ben kullanıyorum kendısıyle tanıstıgmıda zaten yazmıstım sanaa mukemmel dıyorum baska bısey dmeıyorum artık hangı marka olursa olsun dermokozmetık dahı olsa doktor dahı verse o eczanede satılan sozde kozmetık degılız dıyen urunlere aslaa bı ton para vermem sen nerden alıyorsun urunlerını burada bı alısverıs merkezıne kendı urunlerını verdı artık elımın altındada ıneternetten ugrasmıyorum hıc

hangi alışveriş merk acaba

benn peelingini kullanıyom..yağlı cilt temizleme köpüğünü kullanıyom.....emirgülay merak ettim sen hangi ürünleri kullanıyorsun canımmm....ben güneş kreminide almayı düşünüyom sen onu kullandınmı biraz anlattırsan çok sevinirimmmm......

canım ben akne gıderıcı kremı var parfum sısesı gıbı bı sısede tum cılde uygulanıyor cok guzel bı urun ama bana uzun sure kullanman gerekır ıstedıgın sonucu alman ıcın dedı cok sabırsızlanıyorum:KK70: cunku bu aralar yıne t bolgemde sıvılce cıkıyor:çok üzgünüm:

emirgülay başka ürünlerini kullanmıyomusun ....bence akne temizleyici köpüğüyle birlikte kullannn......

ben ipucunu verdim bekledim baya senden sess seda çıkmayınca sildimmm..ama istiyosan veriyimm

X