8.gün idrar testinde silik çizgi

sarxixmelekA&B

ÇAĞAN EGEM
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
985
1
kızlar bugün 8.gün transferden sonra.3.gün embriyosu 3 tane konuldu.idrar testi yaptım.ikinci çizgi pembe olarak çıktı.umutlansammı bilmiyorum.çatlatma iğnei olalı 14 gün oldu.iğnenin etkisi geçmişmidir artık?birde kullandığımız jelden böyle çıkar mı ki?

merhaba bugün 7 günüm 3 denemem hiç bukadar ümitli olmamışdim ama allah bilir inşallah testin güzel çıkar sarımelekcim herhagi birşey hisediyormusun

inşallah hayırlısı olur bende bazen hiçbirşey lomuyor bazen adet arısıgibi loyo ama bana 2 gün tıransferi yapıldı diyerleri 3 gündü herkes akıntıdan basediyor ama kullandımız ilaçlardamı yoksa akıntımı bilemiyorum dahaçok su şeklinde oluyor

evet benimkide su şeklinde.ağrılarım var hep bilmiyorum hayırlısı artık.umarım senin ağrılarında hamileliğe işarettir arkadaşım.kaç emriyo konuldu sana?

ben den 17 yumurta tomlandı ama sadece 2 tane döllendi ve 2 tane kondu inşallah tutar herkesle birlikde benim pko var ama bilemiyorum bu komuda kalitekadar emriyo nunda nereyekondu önemliimiş

allahım inşallah herkese verir sarımelek bence hamilesin burdan okuduğum kadarıyla silik cizgi olanlar hep pozitif çıktı bende bu ay başlayacagim inşallah

kusuruma bakmayın muhabbetinize karısıyorum ama bi sey sormak istiyorum size..transferden sonra gün sayarken transfer gününüde sayıyormusunuz? mesela benim çarşamba 13.30 da transferim oldu.çarşambayı 1. gün perşembeyi de 2. gün mü kabul etcem yoksa transferden sonraki gün mü ilk gün kabul ediliyor? cvp yazarsanız memnun olurum

canım bildiğim kadarıyla transferden sonraki gün ilk gün olarak kabul edilir..bu arada sendemi bekleyenlerdensin canım..inşşaallah pozitif sonuç aılrsın..

X