zmir Ege salk hastanesinde Doum yapanlar

sgumus

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
1.196
2
41
dr.um doğum için (36 haftadan sonrası için) ege sağlık hasrtanesini önerdi daha hastaneyi gezme fırsatım olmadı ege sağlıkta doğum yapan arkadaşlardan görüş bekliyorum odaları personeli nasıl memnun kaldınızmı ?

selam canım ben temmuzun 29 da ege saglık hastanesinde dogum yaptım epidural sezeryan oldum dr um hastanenin dr şevki kılıçarsalan dı son aylarda gittim kendisine beni kabul ettigi için binlerce şükrediyorum allahım o ne güzel bir dogumdu anlatamam tansiyon problemim oldugu için 37+4 günlükken dogdu kızım çok korkuyordum ama dr um o kaar ilgili ve alakalı olduki ne oldugunu anlamadan dogum gerçekleşti sadece sakin olmaya çalıştım ve kendimi dr ve ekibine bıraktım anestezi uzmanı bayan dr du ve eli o kadar hafiftiki epiduralin nasıl takıldıgını anlamadım bile uyuştuktan sonra dr sondamı taktı hiç acımadı dogum sonrasıda güzeldi kesi yerim halen uyuşuk ve hiç iz dahi yok gibi tekrar anne olsam yine orayı tercih ederim

selam canım ben temmuzun 29 da ege saglık hastanesinde dogum yaptım epidural sezeryan oldum dr um hastanenin dr şevki kılıçarsalan dı son aylarda gittim kendisine beni kabul ettigi için binlerce şükrediyorum allahım o ne güzel bir dogumdu anlatamam tansiyon problemim oldugu için 37+4 günlükken dogdu kızım çok korkuyordum ama dr um o kaar ilgili ve alakalı olduki ne oldugunu anlamadan dogum gerçekleşti sadece sakin olmaya çalıştım ve kendimi dr ve ekibine bıraktım anestezi uzmanı bayan dr du ve eli o kadar hafiftiki epiduralin nasıl takıldıgını anlamadım bile uyuştuktan sonra dr sondamı taktı hiç acımadı dogum sonrasıda güzeldi kesi yerim halen uyuşuk ve hiç iz dahi yok gibi tekrar anne olsam yine orayı tercih ederim

öncelikle allah analı babalı sağlıkla büyütmeni nasip etsin :nazar: bu kadar kısa süre önce ege sağlıkta doğum yapman ve memnun olmuş olman beni çok sevindirdi benim ilk bebeğim allah kısmet ederse ve çok endişeliyim drum ege sağlığı çok övdü hemşireleri çok tecrübeli ameliyathanesi çok temiz diye ama tabi orada doğum yapan biriyle konuşmak beni daha çok rahatlatır bende epidural sezeryan istiyorum tabi daha drumla konuşmadım anladığım kadarıyla ameliyat ekibi gayet iyi , odaları ve diğer personel nasıl (hemşireler vb.) ssk ile anlaşması varmı (doğum masraflarımı özel sağlık sig. karşılayacak ama çalıştığım için ssk ile anlaşması olan bir yerde doğum yaparsam doğum parası alıcam) hastanede kaç gece kaldın doğum sonrası nasıldı ağrın oldumu bebekle ilgilenmeleri nasıl biraz fazla soruyorum ama kusura bakla seni bulmuşken içimi rahatlatmak istiyorum

muayne ücretleri ssk lının ne kadar ayrıca dogum ücret, ne kadar ödediniz ögrene bilirmiyim?

az once aradım 25 tl muayne ucretıymıs ssk
dogumu bılmıorum
bende gıtmeyı dusunuyorum ama taa aralık ayına randevu verebılıyorlar akannehir

az once aradım 25 tl muayne ucretıymıs ssk
dogumu bılmıorum
bende gıtmeyı dusunuyorum ama taa aralık ayına randevu verebılıyorlar akannehir

ciddimisin?naptı sen gün aldınmı?aralıgın kacına verıyor doktorları erkekmı bayanmı bılıyomusun?dogum ücretleri hakkında bılgın olursa yazarsan sevınırım canım bende gazıye gıdecem bakalım onceden mert bey vardı cok ıyı dı ılk dogumumu orda yapmıstım ama sımdııkı doktorları nasıl bılmıyorum ogrenecegım gıdınce hayırlısıyla.

evet gun aldım gıdınce yazarım yıne dusuncelerımı :)

kızlar benim doktorum da bu hastane ile anlaşmalıymış, bu hastane nasıldır? doğum ücretlerini bilen varmı?

Arkadaşlar merhaba, güncel muayene, doğum fiyatları, doktor ve hastane konusunda bilgi alabileceğimiz yeni doğum yapmış güzel anneler yada anne adayları var mı acaba? :KK3:

Arkadaşlar merhaba, güncel muayene, doğum fiyatları, doktor ve hastane konusunda bilgi alabileceğimiz yeni doğum yapmış güzel anneler yada anne adayları var mı acaba? :KK3:

Benim kesim çok çirkin. Onun dışında arkamda ,epidural sezeryan olduğum iğne yer, ağrı devam ediyor feci.Sanırım dr ,anestezist önemli.

X