Aşılama Tüp bebek tutmasi icin neler yapmali?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bebis_asuman

ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
1.656
0
43
Selam kizlar ben bi asilama ve bi tüp bebek yaptirdim ama maleseff ikiside tutmadi.
Aceba bendemi yanlis birseyler yaptim yani yanlis derken hemen ayaga kalkma yada ev isi gibi seyler , siz nasil hareket etdiniz tedaviden sonra?????

tecrübesi olanlar varsa paylaşırsa iyi olcak çünkü bende yakında aşılama yapabilirim. neler yapılmalı..neler yapılmamalı..aşılmama yapıldıktan sonra günlük rutin işlerinizi yapabiliyormusunuz..v.s.

tecrübesi olanlar varsa paylaşırsa iyi olcak çünkü bende yakında aşılama yapabilirim. neler yapılmalı..neler yapılmamalı..aşılmama yapıldıktan sonra günlük rutin işlerinizi yapabiliyormusunuz..v.s.

canim benim asilama yaptimda herseye normal devam etdim tüp bebek yaptimda aslinda rapor sadece yumuralar alindi dönem veriyordu doktor ama ben tedavi boyunca rapor aldim agir felan kaldiradim transferden sonra 2 gün felan yatdim agri olarak kasiklarim ve karnim cok agridi ama oda yumurtalar büyütülüyor diye oluyormus doktorum gayet normal dedi.ALLAH hakdimizda hayirlisini versin....

Bebiş Asuman ben 1 ay içerisinde ilk kez tüp bebek deneyeceğim.ığneler adetin kaçıncı gününde başlıyor.Ultrason takibi ne kadar sıklıkla yapılıyor.Biraz bilgi verebilirmisin.

arkadaşlar bende ankarada maya tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve şimdi 4.5 aylık hamileyim. tırasfer olduktan sonra ilk 3 ay fazla hareket yapmadım sadece yavaş yavaş yemek yaptım evde bulaşığımı yıkadım hep uzandın yani yattım 1 de bence ilişkiyi aradan kaldırmak lazım sağlamlaşana kadar rabbim gönlünüze göre versin.

Tüp bebek tedavim olumlu sonuç verir ise 3 değil 6 ay yatmaya razıyım:)) Daha önce hamile olduğumu farketmeden ev işi yaptığım için düşük yapmıştım.ınşallah olur artık bebişimiz:emir_bebek:

Bebiş Asuman ben 1 ay içerisinde ilk kez tüp bebek deneyeceğim.İğneler adetin kaçıncı gününde başlıyor.Ultrason takibi ne kadar sıklıkla yapılıyor.Biraz bilgi verebilirmisin.

selam canim ben almanyada yaptirdim tedavi yöntemi farklimi bilmiyorum. igneleri adetin 3 gün basliyor ultrasyonda 2 günde bi oldu bende yumurtalar alinmadan1 hafta önce 2 günde bi gitdim ultrasyona ve kan alindi her gitdimde hormonlari kontrol altinda tutdumak icin aldilar kani ama belki türkiyedeki tedavi yöntemi farkli ola bilir

slm bebiş asuman peki bebeğin oldumu?hani arğır kladırmışsın.

yok canim malesef olmadi hcg sonucu cok düsük cikti transferden 1 hafta sonra kava rengi bi leke geldi korkumdan hastaneye gitdim ultrasyon yaptilar normal dediler yumurtalari almaktan diye düsündüler am,a 3-4 gün sonra adetim tam olarak geldi:kızgın:

aslında doktorlar aşılama yapıldığı gün dinlenip ertesi gün ağır işlerden kaçınıp normal hayatınıza dönün diyorlar ama ben hep yattım,,, yani 24 saat sırt üstü değilde gezindim evin içinde hep ıstırahat halindeydim yani dışarı bile çıkmıyordum ,,,hiçbir iş yapmadım..sadece 1 aşılamada normal ev işimi yaptım ağır kaldırmamak şartıyla oda olacağındanmıdır nedir tutmadı...

arkadaşlar bende ankarada maya tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve şimdi 4.5 aylık hamileyim. tırasfer olduktan sonra ilk 3 ay fazla hareket yapmadım sadece yavaş yavaş yemek yaptım evde bulaşığımı yıkadım hep uzandın yani yattım 1 de bence ilişkiyi aradan kaldırmak lazım sağlamlaşana kadar rabbim gönlünüze göre versin.

canim bende ankarada yaptircam sen hastane ve doktoruyun hakinda bilgi vere bilirmisin bana ????

Türkiye'de de aynı sanırım yöntemler.Daha önce aşılama yapılmıştı bu şekilde.Bakalım Eylül ayında bende yaşayıp göreceğim.

canim bende ankarada yaptircam sen hastane ve doktoruyun hakinda bilgi vere bilirmisin bana ????

bebiş asumancım ben doktorlarımdan çok memnunum sn.dr osman denizhan özgün ve dr adnan kaya.her ikiside alanında uzman doktorlar. ama sen en iyi bilgiyi maya tüp bebek merkezinin sitesine girerek alabilirsin.

bebiş asumancım ben doktorlarımdan çok memnunum sn.dr osman denizhan özgün ve dr adnan kaya.her ikiside alanında uzman doktorlar. ama sen en iyi bilgiyi maya tüp bebek merkezinin sitesine girerek alabilirsin.

sagol canim tsk ederim,ben bi bakayim o siteye tavsiye üzerine gitmek bence daha iyi en azindaN nasil bi yere gitdini biliyorsun.

slm bebiş asuman maya tüpbebek merkezinde ben ikidefa denedim tüpbebek dalında çok iyiler pişman olmazsın ve yabancılık çekmiyeceksin çok sıcak kanlılar drları hemşireleri çalışan tüm personel çok iyi

slm bebiş asuman maya tüpbebek merkezinde ben ikidefa denedim tüpbebek dalında çok iyiler pişman olmazsın ve yabancılık çekmiyeceksin çok sıcak kanlılar drları hemşireleri çalışan tüm personel çok iyi

selam canim peki sen nasil bi sonuc aldin????tüp bebek icin nekar süre gerekiyor onlarda???

X