şubat annelerinden bebişinin dişi çıkan varmıııı?

beg

ARIM BALIM PETEĞİM
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
783
2
49
kızlar müjdemi desem erkenmi geliyoo desem ama bu gün sevindirik oldumlaelaelaelaelae fındık kurdumun bu gün dişini gördüüüm.İlk dişimiz geliyor hayırlısıyla :lepi: şubat annelerinden bebişi diş çıkarmaya başlayan varmı kızlar
Lütfen heyecanıma ortak olun diş çıkaran varsa ama erken diş çıkarmak iyimi kötümü işte onda kararsızım kızlaaarr..hihoyyyt

Oğlumun çok az beyazı görünüyor. Bende yakında patlar diye düşünüyorum. .

hayırlı olsun beg kaydirigubbakcemile5
biz çıkaralı baya oluyor çokmu erken çıkarmışız acaba 5 aylık falandı :))

hayirli olsun bebislerimizin disleri, benim oglus 5 ay 10 gunluk felanken cikardi her iki disini birden, simdi ise sanirim ustler cikacak cunki cok mizmizlaniyo

hayırlı olsun canım ilk dişiniz :) inşallahh sağlıklı dişleri olur yavrularımızın.ilk diş çıkaran bebek benim oğlum kaan :) çünkü ilk konuyu ben açmıştım.4,5 aylıktı iki dişimiz vardı.şimdi üçüncüyü bekliyoruz bikaç güne çıkar heralde oda.

sizlerinkide hayırlı olsun arkadaşlaaaarr Bende çok erken çıkardığını düşünüyordum kızlarr yaaa....Dmekki normalmiş etrafımda normal olan 8 9 aylıkken çıkarması diyerek gezen bir sürü insan vardı..O zaman zamanı normal öyle dğilmi?çünkü 6. ayımız bu gün bitti 7 ye girdik..
Mama yerken tık tık kaşığa çarpmaya başladı ve elimle kontrol ettim hemen yanındanda 1 tane geliyor alltan aynı anda 2 tane çıkması normal heralde bütün bebeklerin diş çıkarma sırası aynı olmaz sanırım ama ateş falan yapmadı
allaha şükür sizlerinki?

ilk disleri hayirli olsun bebislerin kizlar
bizde daha bisey yok görünürde :)

bizde de yok ama çok kaşınıyor dişleri, hele salyaları devamlı üst değiştiriyoruz...

kaanında ateşi ishal durumu olmadı allahaşükür.azı ve köpek dişleri özellikle daha zor olurmuş.işte o zaman ateş felan olabilirmiş.şimdi üstleri bekliyorum ama 1 aydır çıkamadı gitti.bembeyaz ama hala patlatamadı kaan :)

pembe panter cim bizimkide patlamış gözüküyo zaten diş gibi durmuyor ama kaşığa ve bardağa diş var gibi tık tık vuruyor

kızlar müjdemi desem erkenmi geliyoo desem ama bu gün sevindirik oldumlaelaelaelaelae fındık kurdumun bu gün dişini gördüüüm.İlk dişimiz geliyor hayırlısıyla :lepi: şubat annelerinden bebişi diş çıkarmaya başlayan varmı kızlar
Lütfen heyecanıma ortak olun diş çıkaran varsa ama erken diş çıkarmak iyimi kötümü işte onda kararsızım kızlaaarr..hihoyyyt

bizde daha tık yokkkkk. erken diş çıkarmak kötü diye duymuştum ben ama doktora sordum, yokmuş öle bişi. metebolizması hızlı olan bebekler erken çıkarırmış dişlerini.

Hayırlı olsun dişleriniz..Kızım 6 ay 1 günlükken alt iki dişi çıktı..İnşallah diğerleri için bekler..

ospelias şu dr sorduğun erken diş çıkarma konusuna çok sevindim hayatım banada herkes çok erken 8 9 aydan önce çıkmamalı deyip duruyordu ama saol arkadaşım içime biraz su serptin

ospelias şu dr sorduğun erken diş çıkarma konusuna çok sevindim hayatım banada herkes çok erken 8 9 aydan önce çıkmamalı deyip duruyordu ama saol arkadaşım içime biraz su serptin

her söylene kulak asma tatlım, boşverrrrrrrrr

Halil efem 4 ay 20 günlükken alttan bir tane çıkardı 5 aylıkkende 2,sini çıkardı ateşi ,ishali ,salyası filan olmadı bunu rotavirüs aşısına bağlıyorum ama gene3de bilmiyorum aşının ne kadar etkisi var bu durumlara.

süprizzzzzay maşallah aneli hen hızlısı içimizde senin küçük adam mış sanırım:emir_bebek: 5. ci ayda çıkardığı diş diğerinin yanındanmı çıktı yani şu anada altta 2 dişiniz mi var canım
Bu arada ataşi falan olmadı bizim cadınında ama 4 - 5 gündür gece uykularımız çok düzensizleşti geceleri sık sık ağlayarak uyanmaya başladı 3*4 saat arayla sürekli ağlıyarak uyanıp emmek istiyor.
Halbuki daha önceleri emzirrir bir yatırırdım deliksiz sabah 4 e 5 e kadar uyurdu yavrum bilmiyorum ama sanırım diş çıkardığı için böylemi acaba arkadaşlarfisfisfis siz ne dersiniz
Diş çıkarırken bebişlerinizin uyku düzeninde dğişme olmuşmuydu sanki geceleri hiç doymuyor gibime geliyor yada dişle ilgili bilmiyorum çözemadim kafam karıştı
arkadaşlaaaarrr yaaaarrrdııımmm lütfeeeennnnlaelaelaelaelae

oohhh be erke

ooo maşallh bebişlerimize hayırlı olsun dişleri.
bizde daha bişey yok kaşınıyo sadece.
tembeliz galiba:)

X