Nisa Hastanesi?

Hymarry

SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
7.046
40
Kızlar zorunlu bir doktor ve hastane değişikliği söz konusu..
İkiz kızlarım var,bu yüzden bugünden itibaren her hafta için hazırlıklı olmam gekiyor..

Nisa Hastanesine gidenlerden yada bilgisi olanlardan destek istiyorum,
Doktorum Alev Oral Hanım olacak,
hastane ve doktor hakkında bilgi ilgi ve fikri olan var mııı?

doktor hakkında bir fikrim yok ancak hastane çok kalabalık. ben bu yüzden ilk oğlumda hastane değiştirmiştim. doğumun ne zaman bilemiyorum ama randevuları bile 1 ay önceden almak zorunda kalıyordum. inşallah gönlüne göre olur.

arama bölümünden yenibosna nisa diye aratırsan hastane ile ilgili yazılmıs bir çok şey bulabilirsin canım. bebeklerini saglıkla kucagına alman dileğiyle.

doktor hakkında bir fikrim yok ancak hastane çok kalabalık. ben bu yüzden ilk oğlumda hastane değiştirmiştim. doğumun ne zaman bilemiyorum ama randevuları bile 1 ay önceden almak zorunda kalıyordum. inşallah gönlüne göre olur.

arama bölümünden yenibosna nisa diye aratırsan hastane ile ilgili yazılmıs bir çok şey bulabilirsin canım. bebeklerini saglıkla kucagına alman dileğiyle.

:1no2: offffffffffff
teşekkür ederim kızlarr..

Selam canım,

Benim dr'um Asiye Uzun ve kendisinden, ilgisinden gayet memnunum. Evet, çok kalabalık bir hastane gerçekten fakat dr'undan memnunsan.. Ben genelde iş yerinden izin alıp öğleden sonra alıyorum randevularımı ama geçenlerde sabah 09.30 için almıştım ve kimsecikler yoktu ve hemen saatinde çağrıldım. Saat 10 ve sonrası feci oluyormuş.

Allah bir avazda doğurmanı nasip etsin..

Selam canım,

Benim dr'um Asiye Uzun ve kendisinden, ilgisinden gayet memnunum. Evet, çok kalabalık bir hastane gerçekten fakat dr'undan memnunsan.. Ben genelde iş yerinden izin alıp öğleden sonra alıyorum randevularımı ama geçenlerde sabah 09.30 için almıştım ve kimsecikler yoktu ve hemen saatinde çağrıldım. Saat 10 ve sonrası feci oluyormuş.

Allah bir avazda doğurmanı nasip etsin..

Canım işte zorunlu bir değişiklikle biraz son anda denebilecek gibi bir seçim oldu,
ama araya girenler dolyısyla ilgili gibiydiler fakat odaları küçük,hastane basık ve havasız gibi geldi bana.
Uf ne bileyim önemli olan doktor sanırım,ama memnuniyetsiz kaldım işte..
Sana da kolaylıklar sağlıkla doğurup bebeğine kavuşmanı diliyorumm canımma.s.

Evet muayene odaları çok büyük değil ama çokta küçük değil. Maalesef dört dört olamıyor istediğimiz herşey; ama bana göre önemli olan doktor, temizlik/hijyen ve işlemlerin gerektiği gibi yapılmasıdır. Burada bir çok arkadaş hastane/dr önerisinde bulundu - o bölüme bak istersen. ınşallah dilediğin gibi bir yer bulursun canım. :)

Evet muayene odaları çok büyük değil ama çokta küçük değil. Maalesef dört dört olamıyor istediğimiz herşey; ama bana göre önemli olan doktor, temizlik/hijyen ve işlemlerin gerektiği gibi yapılmasıdır. Burada bir çok arkadaş hastane/dr önerisinde bulundu - o bölüme bak istersen. İnşallah dilediğin gibi bir yer bulursun canım. :)

Peki canım sence hastane temizlik ya da hijyen gibi konularda nasıl?
Topikleri çok dolaşmaya fırsatım olmuyor,bu yüzden açtım burayı da..
İnşallah sağlıkla doğar bebeklerimiz,teşekkür ederim canım..

Hastane temizlik ve hijyen konusunda gayet iyi, temiz bir yer. Kullanılan cihazlar en son teknoloji ve doğum odaları gayet güzel. Komşum ve iş yerinde bir arkadaşımın eşi de orada doğum yaptı. Hatta bir müdürümüz bile Nisa'ya gidiyor.
Yine de karar senin, ben etkilemek istemiyorum - sadece gerçekleri söylüyorum. Ben memnunum, hijyen ve dr benim için çok önemli konulardı. Daha önce başka bir hastaneye gidiyordum ve dr'dan memnun kalmayınca tavsiye üzerine Nisa'da karar kıldım. Haber verirsin sende..

ınşallah canım, doğumlarımız kolay ve bebişlerimiz sağlıklı olur :)

kızlar bende cok kararsızım ayrıntılı ultrason için istanbula gidecegım zaten kafam karısııktı az önce gene karıstı bir ablam nısaya git dedı.bana randevu alıcak yazarım burdan ayrıntılıda nasıllar gideyımmı yaa.birde emeklı sandıgı anlaşmalarıda yok galıba cok tutarmıkı

merhaba bende ilk testlerimi ve kontrolumu nisada yaptırdım .doktorum asiye hanımdı. güler yüzü bi bayan memnun kaldım. ama hastane eskisi gibi değil artık. eskiden çok kaliteli ve güzeldi ablam orda doğum yaptı. 7 aylık doğdu bizim yaramaz 2005 yılıydı .doktoruda alev oraldı ve doktordan çok memnundu. hala da tavsiye eder herkese. aradan 4 yıl geçmiş ve hastane devlet hastanesi gibi olmuş. görevliler bana çok kaba geldi. çok kalabalık. şu an bende tereddütteyim nisa hakkında. bi hastane bulup kontrol ve doğumu orda yapmak istiyorum. yakında olsun istiyorum ama bi de ethicaya bakıcam. ethica da tavisye edebileceğiniz bi doktor varmı acaba. bende nisa da yapmak isterdim ama bende negatif bi etki bıraktı.

merhaba ben doğumumu nisa hastanesinde yaptım. hem fiyat olarak hemde ortam olarak çok uygun geldi bana. orayı bulana kadar kaç dr hastane gezdim ve orda karar kıldım. tüm dr.ları çok iyi tamamiyle normal doğumu destekleyen bir hastane. hangi bölüme gittiysem dr.lardan hep memnun kaldım. şuan oğlum 15 aylık ve doğduğundan beri oraya götürüyorum biraz beklesekte drmuzdan çok memnun olduğumuz için sorun değil. ben tavsiye ederim.

benbilrim ne yaptın canım,sana benim ayrınıtlı usg doktorumu tavsiye etseydim yaaaa...

ben de nisaya gidiyorum.. doktorum Asiye Uzun. çok çok memnunum kendisinden. 26 Eylül'de spinal sezaryen olacağım. çok güler yüzlü çok tatlı bir kadın. geçen sene eşim varikosel ameliyatı olmuştu nisada. ameliyatı da cok guzel geçmişti. odaları tek kişilik ve tertemizdi. hangi bölümüne gitsem hepsinden çok memnun kaldım. evet biraz kalabalık ama ekonomik bi hastane olduğu için olacak o kadar..

X