Roll-on mu stick mi???

cicioz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
361
0
kızlar ben koltuk altım için ürün alıcam da roll-on mu alsam stick mi die kararsızım....:kedi::sm_confused:

kızlar ben koltuk altım için ürün alıcam da roll-on mu alsam stick mi die kararsızım....:kedi::sm_confused:

Ben ikisini de sevmiyorum:umursamaz: Kaşıntı yapıyor ben de ıslak kaldığı için ve yapış yapış bir his oluyor:sinifsinif:
Ben vücut pudrası kullanıyorum üzerine de biraz sprey deodorant miss gibi...:eek:

bence roll on al cnm ama hafif kuruyunca üstünü giy çünkü giysiye bulaştığında kalıcı renk kaybı yapıyor stick te aynı ama o bembeyaz bir leke bırakıyor ve çıkmıyorda

walla canım sonunda baktım pek kimse fikir vermedi,roll-on da işe yaramıyo diye düşündüm ve stick aldım..
29994_buyuk.jpg

memnunum da henüz bir şikayetim olmadı :KK66:

bende stick kullanıyorum ama bilmiyorum ya ikisindende pek memnun değilim doğrusu. ne yapmak lazım bilemiyorum. kıyafetlerim bembeyaz oluyo sinir oluyorm:KK43:

Lady speed stick jel kullanıyorum 24 saat etkili ben çok memnunum...(Terlemeyi değil ter kokusunu önlüyor)

Alışkanlığa bağlı ikisi de aynı. ikisini de kullandım.
Nivea ilk tercihim. Ne terletiyor ne kokutuyor.
Roll-On kulanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

walla canım sonunda baktım pek kimse fikir vermedi,roll-on da işe yaramıyo diye düşündüm ve stick aldım..
29994_buyuk.jpg

memnunum da henüz bir şikayetim olmadı :KK66:

Cnm en iyisini yapmışsın.İkisini de kullandım ama daha uzun süre koruyanı stickler.
Ben mesela lady spedd stick kullanıyorum.Duştan çıkar çıkmaz evde bile olsam sürüyorum koltuk altıma ve terlesem bile mis gibi bir koku yayiliyo kaydirigubbakcemile3

ben stick kullanıyorum oldukçada memnunun.rollonla ıslak oluyo...spreyler ve stickler daha iyi koruyo diye düşünüyorum

bütün ürünleri denedim roll-on da stick de ama en memnun kaldığım stickte dove,roll-on da nivea kullanıyorum

rexona roll on kullaniyordum normalde:44:
suan stick e gecis yaptim nivea kullaniyorum sikayetim yok memnunum
islaklik yok en azindan buna devam ederim diye dusunuyorum yukarda resmin yesilini kullaniyorum:KK12:

X