Implantasyon (yerleşme kanaması tecrübesi olanlar buraya lütfen!!

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Arkadaşlar adet belirtileride yaşıyorum,gebelik belirtileri de..Geçen 13 temmuzda adet gördüm ve dün gece çok açık kahverengi bir iki damlalık bir leke farkettim çamaşırımda.peşisıra adetim gelmedi henüz...

Ne diyorsunuz sizce implantasyon kanaması olabilir mi?a.s.

Arkadaşlar adet belirtileride yaşıyorum,gebelik belirtileri de..Geçen 13 temmuzda adet gördüm ve dün gece çok açık kahverengi bir iki damlalık bir leke farkettim çamaşırımda.peşisıra adetim gelmedi henüz...

Ne diyorsunuz sizce implantasyon kanaması olabilir mi?a.s.

canım merhaba. bende de aynı sorun var.benımde son adetım 15 temmuz ve cumartesı gunu koyu renkli bi pıhtıya benzer lekelenmem oldu. dünde yıne bir damla ve bugunde aynısı oldu. şaşkın ve tedırgınım.insallah hamıleyızdır. test yapmayı düşünüyorum bakalım ne cıkacak heralde varsa bısey cıkar. sende bı yap ıstersen canım.

arkadaşlar kesin bilgisi olan varsa cevaplarmı lütfen yerleşme kanaması adet tarihinden önce mi oluyor adet tarihi geçincede olabilirmi 3 aydır korunmuyoruz ve bu ay adetim tam 7 gün gecikti çok umutlandım tam test yapcağımda bi kanama oludu önce azdı yerleşme kanaması diye umutlandım ama değilmiş sanırım gittikçe arttı çünkü ama niye bu kadar gecikti adetim anlamadım öyle büyük bi sitres sıkıntım da olmadı allaha şükür hatırladığım kadarıyla ama bilmiyorum çok moralim bozuk anlayacağnız bu ayda söndü umutlarım :KK59::KK59::KK59::KK25:

arkadaşlar kesin bilgisi olan varsa cevaplarmı lütfen yerleşme kanaması adet tarihinden önce mi oluyor adet tarihi geçincede olabilirmi 3 aydır korunmuyoruz ve bu ay adetim tam 7 gün gecikti çok umutlandım tam test yapcağımda bi kanama oludu önce azdı yerleşme kanaması diye umutlandım ama değilmiş sanırım gittikçe arttı çünkü ama niye bu kadar gecikti adetim anlamadım öyle büyük bi sitres sıkıntım da olmadı allaha şükür hatırladığım kadarıyla ama bilmiyorum çok moralim bozuk anlayacağnız bu ayda söndü umutlarım :KK59::KK59::KK59::KK25:

Canım yerleşme kanaması kişiden kişiye değişir. Bazılarında hiç olmaz. Bende tam adet günümde olmuştu. Sen kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin yada stresten gecikmiştir.

Canım yerleşme kanaması kişiden kişiye değişir. Bazılarında hiç olmaz. Bende tam adet günümde olmuştu. Sen kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin yada stresten gecikmiştir.

teşekür ederim cevapladığınız içen kimyasal gebelik ne acaba ilk defa duyuyorum

slm arkadaşlar
yaklaşık 13 aydır bebek istiyoruz. en son 16 aralıkta regli oldum ateş ölçüyorum 14. gün ovülasyon oldu. normalde 27-28 günde bir regli oluyorum. 17. gün önce kahverengi bir leke geldi silince ardından çok açık pembe geldi tuvalet kağıdına. aynı gün ve ertesi gün kasık ağrılarım oldu ama başka leke gelmedi bir damla bile değildi ikiside. daha önce hiç böyle birşey yaşamamıştım. Acaba yerleşme için erkenmi? Araştırdım Pko dada olabiliyormuş ama bende pko yok rahim ağzı yarasıda yok

teşekür ederim cevapladığınız içen kimyasal gebelik ne acaba ilk defa duyuyorum

benim de lekelenmelerim oldu ateşle yumurtlama günümü tespit ediyorum yumurtlamadan tam 7 gün sonra oldu ve ateşim leke olduğu gün düştü ve sonra yine yükseldi tabi leke devam etti 7 gün boyunca ve dr a gittim stresten olabilir dedi stres yasamadım ve kan testim önce bir kez daha ve bu ay 2.0 cıktı genelde 0.1 cıkardı ve ateş ölçmedeki arkadaşlarım da yerleşme düşüsü ve lekelenmesi olarak değerlendirdi acaba tutunmamı vs derken 7 gün sonra kanamam başladı büyük ihtimalle kimyasal olduğunu düşünüyorum çünkü reglim çok yogun oldu asırı derecede kimyasal gebelik bebeğin tutunmaya calışması esnasında tutunamayıp regl kanamasıyla beraber giden bebektir çoğu kadın bunu farkedemez ve çoguda yasar ama regl gördüm der gecer :) bilinçlendikce öğrenip farkına varabiliyoruz bu kadar bilmekte ne kadar iyi onuda bilmiyorum kimyasal yasadığını faredince çünkü daha ço üzülüyor insan onun için regl gününden önce kan testi falan önermiyorum kendimizi dinlemekte yanlış çok üzülebiliyoruz sonra

benim de lekelenmelerim oldu ateşle yumurtlama günümü tespit ediyorum yumurtlamadan tam 7 gün sonra oldu ve ateşim leke olduğu gün düştü ve sonra yine yükseldi tabi leke devam etti 7 gün boyunca ve dr a gittim stresten olabilir dedi stres yasamadım ve kan testim önce bir kez daha ve bu ay 2.0 cıktı genelde 0.1 cıkardı ve ateş ölçmedeki arkadaşlarım da yerleşme düşüsü ve lekelenmesi olarak değerlendirdi acaba tutunmamı vs derken 7 gün sonra kanamam başladı büyük ihtimalle kimyasal olduğunu düşünüyorum çünkü reglim çok yogun oldu asırı derecede kimyasal gebelik bebeğin tutunmaya calışması esnasında tutunamayıp regl kanamasıyla beraber giden bebektir çoğu kadın bunu farkedemez ve çoguda yasar ama regl gördüm der gecer :) bilinçlendikce öğrenip farkına varabiliyoruz bu kadar bilmekte ne kadar iyi onuda bilmiyorum kimyasal yasadığını faredince çünkü daha ço üzülüyor insan onun için regl gününden önce kan testi falan önermiyorum kendimizi dinlemekte yanlış çok üzülebiliyoruz sonra

evet benimde leke olduğu gün düşüş oldu ama benden başka gelmedi sadece bir kez leke geldi damla bile diyemem
2e9bfd Ovulation Charts
buda ateş tablom

evet benimde leke olduğu gün düşüş oldu ama benden başka gelmedi sadece bir kez leke geldi damla bile diyemem
2e9bfd Ovulation Charts
buda ateş tablom

inşallah yerleşme lekesidir cnım zaten önemli olanda lekenin kesilmesi kesilmediği zaman kimyasal olabiliyor. allah gönlüne göre versin sağlığıyla hayırlısıyla versin isteyen herkese

inşallah yerleşme lekesidir cnım zaten önemli olanda lekenin kesilmesi kesilmediği zaman kimyasal olabiliyor. allah gönlüne göre versin sağlığıyla hayırlısıyla versin isteyen herkese

aminnn cümlemizin gönlüne göre versin hayırlısı ile bekleyip görecez ama sonucu yazacam burdan çünkü bu leke işi hep muallak kalmış kimse sonucu yazmamış genelde

merhaba arkadaşlar;
benim adetime bir hafta kala kahverengi lekelenmelerim oldu. günde bir kaç damla. bugün 4.gün. şimdiye kadar hiç böyle bişi olmamıştı. sizdeki yerleşme kanaması nasıl oldu? bu kadar uzun sürdü mü?
yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler...

Benimde yerlesme kanamam oldu benim bir onceki bebegimde adetimden 4 gun once yerlesme kanamasi oldu ama su an ki hamileligimde adet gunumun 1.gunu yerlesme kanamasi oldu hatta adetimin oldugunu dusunmustum avucumun ici kadar bir kanamaydi sonra gun boyunca hep kahverengi akintim geldi bir sonraki gun sadece cok az kahverengi akintim oldu. Yerlesme kanamasindan onceki yaptigim hicbir test pozitif sonuc vermemisdi .Yerlesme kanamamin oldugu gun kanama cok kisa surdugu icin suphelendim ve test yaptim az birsey silik cikdi ikinci cizgi sonraki gun yine yaptim 3 gun boyunca hep ikinci cizgi silik cikdi sonraki 4.gun dijital clear blue nun uzerinde kac haftalik oldugunu gosteren testinden yaptim 5 haftalik hamile oldugumu ograndim cok sevindim. Ben gecen yil 7 aylik dogan ve 12 gun yasayan bebegimi kaybetmisdim maalesef 7 aydir deniyordum 1 ay once histereskopi oldum ve hemen sonraki ay hamile kaldim. Dr uma ne kadar tesekkur etsem azdir.sezeryandan sonra rahimde perde olmus o nedenle hamile kalamiyormusum. Allah isteyen herkese bebek versin doganin biz kadinlara vermis oldugu en guzel hediye olsa gerek.

ilk bebeğin için üzüldüm canım. çok şükür ki ikinci bebeğine kavuşmussun. allah bağişlasın canım. ne kadar güzel.
benim bugün 5. günü kahverengi lekenin. test yaptım ama negatif çıktı. söyledikleriniz umutlandırıyor ama bi taraftan da umutlanmak istemiyorum. adetim yarın olcak mı bakalım. olmazsa bi aç gün sonra yine test yaparım. bakalım. tüm isteyenler inşallah bebeklerine kavuşur.
deneyimlerin için teşekkür ederim canım.

ilk bebeğin için üzüldüm canım. çok şükür ki ikinci bebeğine kavuşmussun. allah bağişlasın canım. ne kadar güzel.
benim bugün 5. günü kahverengi lekenin. test yaptım ama negatif çıktı. söyledikleriniz umutlandırıyor ama bi taraftan da umutlanmak istemiyorum. adetim yarın olcak mı bakalım. olmazsa bi aç gün sonra yine test yaparım. bakalım. tüm isteyenler inşallah bebeklerine kavuşur.
deneyimlerin için teşekkür ederim canım.

Son düzenleme:
test icin adet gununun gecmesini bekle cunku hamile de olsan gercekden adetten once yapilan testler yaniltiyor benim yerlesme kanamamin oldugu gun yani adetimin ilk gunu bakdim ikinci cizgi hafif silikdi ama ikinci cizgiyi gorebiliyordum sonraki gunler yaptigim butun testler pozitif cikdi. Insallah sende en kisa zamanda hamile olursun. Inaniyorum O guzel duyguyu sende yasayacaksin.Kendine cok ii bak. Ben 7 aydir ugrasiyordum nihayet bu ay hamile kalabildim.

benim de kahverengi lekelenmem var 3 gündür her gün bir iki damla geliyor adetim üç gün gecikti sürekli uykum geliyor uyandırmasalar 24 saat uyurum uyanık olduğum zamanlardada başım dönüyor birde iştahım çok açık aniden aklıma bişey geliyor hazırlayıp yiyiyorum sonrada midem bulanıyor pişman oluyorum keşke yemeseydim diye idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı üç gün gecikme olduğu için yanlış çıkmış olabilir diye düşündüm gecikme devam ederse bir hafta sonra testi tekrarlıycam burada okuduklarımdan biraz ümitlendim inşallah yerleşme kanamasıdır ve inşallah hamileyimdir :KK59: inşallah Allah tüm bebek sahibi olmak isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

X