suyun gelmesi ??

bayan_66

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
207
10
Arkadaslar bana yardimci yada bilgi verecek olaniniz varmi aceba?
ben 39 haftalik hamileyim ve 2-3 gundur afedersiniz idarar yaptigimda bitti saniyorum sonra sanki hani adet doneminde toptak seyden geldigini hissedersiniz ya aynen oyle oluyor ve su geliyor cok az yani tam idararim bitti saniyorum ama az bisey geliyor bu surekli olmuyor 2-3gundur gunde en fazla 1 yada 2 kez oluyor dun hic olmadi meseal ... sizce bu nedir yavas yavas suyummu bosaliyor?? kimse sorsam oyle diyor susun bosaliyor doktora git...
simdiden tsk ederim hepinize

Arkadaslar bana yardimci yada bilgi verecek olaniniz varmi aceba?
ben 39 haftalik hamileyim ve 2-3 gundur afedersiniz idarar yaptigimda bitti saniyorum sonra sanki hani adet doneminde toptak seyden geldigini hissedersiniz ya aynen oyle oluyor ve su geliyor cok az yani tam idararim bitti saniyorum ama az bisey geliyor bu surekli olmuyor 2-3gundur gunde en fazla 1 yada 2 kez oluyor dun hic olmadi meseal ... sizce bu nedir yavas yavas suyummu bosaliyor?? kimse sorsam oyle diyor susun bosaliyor doktora git...
simdiden tsk ederim hepinize

canım bence bekleme doktoruna gıt,su sızıdırıyor olabılırsın.son haftalarda sık karsılanan bı durum ama bebegın için su cok gereklı susuz kalmasın.usg de bellı olur zaten bence doktorunla konus bu durumu

bende 39 haftalığım ama bende öyle birşey olmuyor. gerçekten su geliyor olabilir mutlaka görün doktoruna, belki doğuma alabilir seni.

doktora gittim bakti ve suyun gelmemis dedi acilma fallan da yok dedi .... bebek doguma hazirlik yaptgi icin asyagi baski yapiyor ondan oyle hissetmis olabilirsin dedi :s

Benım suyummm fıışşşttt diye yolun ortasında birden gelmişti.. Ama bazen sızdırabiliyormuş ama bu tutamadığın bir sızma olmalı.

Ama bu sekılde suphe ıcınde olanlara eczanelerde ozel ped satılıyor.

Benım suyummm fıışşşttt diye yolun ortasında birden gelmişti.. Ama bazen sızdırabiliyormuş ama bu tutamadığın bir sızma olmalı.

Ama bu sekılde suphe ıcınde olanlara eczanelerde ozel ped satılıyor.

suyun geldi naptin peki o an? buda benim en büyük korkum carsi pazarda fi$$$t diye patlamasi allah askina anlat :)

eeehuh hemde yol ne yol Kadıköy'de Bahariye caddesi Kalabalıktan yürünmüyor.
Saray muhallebicisinde tatlı yemiştim tam çıktım nedense geride dönemedim. Hemen bir mağazaya wc sordum. hırkamı belime bağladım. Mağazada yoktu girdim sinema pasajının wc.sıne baktım hafif kanlı bi su. Sonra çıktım atladım taksiye eve gittim çantamı hazırladım sonra hastaneye gittim. Hastaneye giderken de eşime haber verdim :)
Yalnız Şubatın başında soğukta hırka ile çıkmıştım içimde de tişört. Millet hamileye bak hırkayı bağlamış beline tişört ile dolaşıyor ayazda demiştir. Yani yürürken ben öyle düşündüklerini tahmin ediyorum :)

Kolay doğumların olsun inşallah

ya kızlar bende hamile falann degilim ama bndede bugün ikidebir idrar geliyor gidiyorum hafif bir su... dk sonra yine aynı sey..bugün wc ye gitmekten telef oldum suan adetliyim bundan dolayı mıdır acaba?

X