Hamile Olduğumu Ne Zaman Anlarım?

erhaba sanırım aynı durumdayız.benimde 15.de adet olmam gerekiyor aslında hesaplayıcıya göre 13.de yani yarın.1 haftadır kasık agrılarım var..birazda akıntı var.inat ettim test yapmıyorum olcaksa süpriz olsun.ama zaman geçmiyor bir türlü.
canım ben bügügn reg oldum inş sende vardır

bunu bende merak ediyorum..yani eger adetine az kalmissa ve bebek tutmussa yani hamile kalmissak o ay adet olurmuyuz..en erken ne zaman ogreniriz belirtileri???:uhm:

hamileliğin ilk belirtisi adet gecikmesidir hamileysen o ay adet görmezsin belitileride herkesin farklı olabilir genelde adet sancısına benzeyen agrılar sık idrara cıkmak akıntıda farklılık

merhaba sanırım aynı durumdayız.benimde 15.de adet olmam gerekiyor aslında hesaplayıcıya göre 13.de yani yarın.1 haftadır kasık agrılarım var..birazda akıntı var.inat ettim test yapmıyorum olcaksa süpriz olsun.ama zaman geçmiyor bir türlü.

canım ben bügün reg oldum sancım felen da kalmadı inş sen hamilesin dir.

fani üzülme diycem ama olmuyor biliyorum umudun bitigi yerde başka bir umud dogarmış her adet bitişide bizim için yeni bir umuttur

Canım ben senin mesajına birşeyler yazmıştım:KK43: Ama gözükmüyo şimdi sadece gönderdiğim smiley kalmış. Lütfen kusura bakma. Ben sana bu testlerin adını biliyosan yazar mısın diye yazmıştım. Tekrar kusura bakma lütfen....

canım önemli değil ne oldu tekrar test yaptın mı a.s

kıslar bende bişey sormak istiyorum...mesela bugün ilişkiye girdik adetim normalde ayın 24ünde....eğerki tuttuysa bu ay adet olurmuyum?yoksa bu ay olurda öteki aymı kesinleşir?....ve hamile olduğumu öğrenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekiyor??

Canım zaten senin sorduğun soru benim açtığım konu ile aynı:) Adet olmaman gerekiyomuş hamile olduğunu anlaman için...

nurencim ben bügün reg oldum erken bile oldum bi sorun var ama ne bilmiyorum .inş sen hamilesindir .ben artık bidahaki aya.nasipse

Canım sıkma sakın canını... Herşeyde bir hayır vardır. Bir daha ki ayı bekle. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Benim de dün karnıma regl sancısı tarzında ağrılar girdi. Ayın 20'si civarında regl olmam gerekiyor daha bir hafta var ama hayırlısı bakalım...

canım ben bügün reg oldum sancım felen da kalmadı inş sen hamilesin dir.

canım benim ümitsizlige kapılma...demesi çok kolay biliyorum.

bende henüz bir durum yok.dün gece yatarken kasık ve bel agrılarım vardı gene.bugün adet olmam lazımdı ama geçikmişde olabilir.belkide psikolojik belirtiler yaşıyorumdur.
ama inat ettim 15ine kadar olmazsa test yapmayacagım çünkü tek çizgiyi görmek daha kötü.sonucu yazarım haber bekleyin...

Kızlar bugün ilişkiden sonraki 9-10.gün ve ben eczaneden gebelik testi alıp yaptım. Tek çizgi çıktı. Gebe değilim yani... Sorum şu bu teste ne kadar güvenmeliyim. Karnıma ara ara kramplar giriyor adet sancısı gibi. Bir de Dün de kasıklarım çok ağrıdı ama bu adet sancısı gibi değildi, daha önceden bu tarz bir ağrım olmamıştı. Adetime 1-2 gün kaldı. Hala gebe olma ihtimalim var mı sizce??

Son düzenleme:
Yaa şimdide adet olucakmışım gibi sancılarım başladı:KK43: Karmaşık duygular içindeyim. Allah hayırlısını versin bakalım... Ama yorumlarınıza da ihtiyacım var kızlar...

Kızlar bugün ilişkiden sonraki 9-10.gün ve ben eczaneden gebelik testi alıp yaptım. Tek çizgi çıktı. Gebe değilim yani... Sorum şu bu teste ne kadar güvenmeliyim. Karnıma ara ara kramplar giriyor adet sancısı gibi. Bir de Dün de kasıklarım çok ağrıdı ama bu adet sancısı gibi değildi, daha önceden bu tarz bir ağrım olmamıştı. Adetime 1-2 gün kaldı. Hala gebe olma ihtimalim var mı sizce??

canım daha adetine 1-2 :nazar:

canım daha adetine 1 2 gün varmış yani testte henüz çıkmaması çok normal.Tabiki gebe olma ihtimalin var ama kan testi yaptırmayacaksan bari idrar testi için adetinin geçmisini bekleopuyorumnanaktan

X