idrar testim negatif

hewler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
88
0
kızlar bügün 11 günüm sabah idrar testi yaptırdım,sonuç negatif moralim çok bozuk çok ağladım.sizce daha umut varmı

kızlar bügün 11 günüm sabah idrar testi yaptırdım,sonuç negatif moralim çok bozuk çok ağladım.sizce daha umut varmı

canim ben cok erken test yaptim ama 6 ci gunumde idrar testi yaptim ikikere negatif cikti daha sonra icime sinmedi cunku degisen birseyler vardii gittim kan testi yaptim ve pozitif ti yani umutsuz olma allah ellerini bos cevirmesin

hewler arkadaşım bu gün benim de 11.günüm, çok merak içinde olsam da daha hiç tahlil yapmadım. idrar tahlilinde yanılma payı çok diye duymuştum. sende bir sorun yoksa içini ferah tutmaya çalış canım benim. Benim de çok ağrılarım olduğum için kaç gündür moralim bozuktu. bayağı bir ağladım ben de. bugün maşallah daha iyiyim.Hep dualarımda Allahtan hayırlı sağlıklı evlat istiyorum ama yine de dyorum ki Allahım hayırlısını nasip et. Allah çok büyük..O ne zaman vereceğini bilir ve bunda bizim bilemeyeceğimiz çok sebepler olabilir canım. Allah a sığın sabret inşallah.

bence idrar testine takılma kan testi sonucuna bak burda bir çok arkadaş idrarda negatif çıkıp kanda pozitif çıktığını söylediler bir an önce kan testi yaptır bebişlerini üzme allah yardımcın olsun

kendını koyverme hayat devam edıyo... herşeyın bı çaresı vardır. bende cok aglıyodum. aglamanın bı seye faydası yok.

benımde 9, gun negatıf tı ama 10, gun kanda pozıtıf cıktı kan sonucunu bekle kendını uzme belkıde hamılesındır. Bebegını uzme

Kan testi daha doğru çıkıyor,hemen kendini bırakma ki bebişte sana sıkı sıkı sarılsın.İnşallahhhhhh hamilesindir arkadaşım.

canım kendini üzme kan testini bekle bazen idrar testleri yanlış sonuç veriyorlar kaç arkadaşımız böyle oldu 11.günde negatif 12.günde pozitif kan testine kadar moralini yüksek tutmaya çalış

hewler kan testini yarın yaptıracaksın sanırım, sabret lütfen.. bu tedavinin her aşaması sabır ve beklemeyi gerektiriyor, zor ama sabret, hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin.. idrarda çıkmayabiliyor, çünkü hcg hormonu önce kanda belli oluyor, daha sonra idrarda...sağlıkla meleklerimize inşallah kavuşuruz kızlar..

arkadaşım hiç canını sıkma idrar testinde çıkmadı diye bebiş yok diyemezsinki.en garantisi kan testi yarın kan testini bekle.hiç umutsuzluğa düşme.belki bir tanedir.o yüzden çıkmamıştır.allah yardımcın olsun.bebişin seninle .

arkadaşlar çok teşekür ederim .bana gerçekten moral verdiniz .inşallah allah hepimize bebiş verir.

arkadaşlar çok teşekür ederim .bana gerçekten moral verdiniz .inşallah allah hepimize bebiş verir.
hewlercim inanmazsın sabah seni merak ederek sayfayı açtım acaba sonuç ne oldu diye negatifi okuyunca çok üzüldüm ve inan yazamadım ne bileyim benim içimde sen kesin hamilesindir diye geçiyordu ama pes etmek yok bence kandaki sonucu almadan umutsuzluğa kapılma bak seni takip ediyorum malum bende medicana selman beyin hastasıyım gerçi bana doğum kont.hapı verdi 18 inde biticek adetin 2.günü gidince tedaviye başlıycak hayırlısı umarım hiçbirimizin emekleri boşa çıkmaz:Saruboceq:

12 gün idrar negatif aynı gün kan poztifti ve de ikizdi :))
moralini bozma, hayırlısı olacaksa olsun diye dua edelim. inşallah hayırlı bir hamileliktir ve de poztif çıkar sonucun . allah yardımcın olsun arakdaşım.

canım arkadaşım benimde biliyosundur belki idrarımda negatifti ama 12. gün kanda pozitif çıktı ve ben kendimi boşuna üzmüşüm skın canını sıkma ve hemen kan testini yaptır bitanem bencede hamilesin canım arkadaşım

Merhaba,
benim de 11.gün idrarda negatif, 12.gün kanda pozitif çıktı.. Ben de senin gibi 11.günü kendime zehir etmiştim, yıkılmıştım. Ama boşunaymış. ıdrarda değer çok yükselince çıkıyor sadece. Tek gebelik varsa idrarda çıkması imkansız. Kendini boşuna üzme..

hewler canım moralini bozma allahtan ümit kesilmez bak önumuzde bırcok ornek var idrarda cıkmayıp kan testınde cıkan sabırla bekle moralını yuksek tutmaya calıs hayırlı haberlerını beklıyoruz dualarımız senınle

X