Kesin sonuç lekelere

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Biojavu inci özlü krem çook iddialı ......tüm lekelere kesin sonuç diyo.......... Kullananlar paylaşsın lütfen.........

arkadaşlar kullanan yokmu. mymelino sen bizzat tanık oldunmu peki bu kremin gerçekten geçirdiğine

bütün leke kremleri aynı şeyi söylüyor işte, hepsi kesin sonuç diyor, %10 bile iyileşme sağlanamıyor. para tuzağı gibi geliyor bana. firmalar ticari kaygılarından dolayı böyle iddaalı konuşuyor.
bence haftada 1-2 kez peeling en etkilisi. yada peeling etkili ürünler, çünkü lekenin geçmesi için cildin yenilenmesi gerekli. peeling yaptıktan sonra bepanthene krem
sivilce lekeleri için çay ağacı yağı içeren ürünler
yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri için buğday yağı yada buğday yağı içeren dermokozmetikler
güneş koruyucuda lekelerin görünümünün koyulaşmaması ve yeni lekeler oluşmaması için gerekli...
bideee acıbadem sütü, arada yüzünü silip yattımmı sabah pırıl pırıl kalkıyorum... zemuszemus

bende kesinlikle dogal urunlerden ve aleo-veralı urunlerden tavsiye ederim..
aleo-vera her turlu cilt sorununda ilk basvurdugum adrestir ve cok ta etkilidir...

bütün leke kremleri aynı şeyi söylüyor işte, hepsi kesin sonuç diyor, %10 bile iyileşme sağlanamıyor. para tuzağı gibi geliyor bana. firmalar ticari kaygılarından dolayı böyle iddaalı konuşuyor.
bence haftada 1-2 kez peeling en etkilisi. yada peeling etkili ürünler, çünkü lekenin geçmesi için cildin yenilenmesi gerekli. peeling yaptıktan sonra bepanthene krem
sivilce lekeleri için çay ağacı yağı içeren ürünler
yaşlılık lekeleri ve güneş lekeleri için buğday yağı yada buğday yağı içeren dermokozmetikler
güneş koruyucuda lekelerin görünümünün koyulaşmaması ve yeni lekeler oluşmaması için gerekli...
bideee acıbadem sütü, arada yüzünü silip yattımmı sabah pırıl pırıl kalkıyorum... zemuszemus

Katılıyorum. 3-5 tl.lik expigment, 250 tl lik ürünlerin 6 ayda yaptığını 3 ayda yapıyor..
Lo roche posayın mela-d sini 7 ay kullandım evet lekelerimi açtı ama tamamen değil..
5 aydır expigment kullanıyorum daha etkili..
Dermokozmetikler faydalı olabiliyor fakat hem pahalı hemde iki kat zaman alıyor..

Katılıyorum. 3-5 tl.lik expigment, 250 tl lik ürünlerin 6 ayda yaptığını 3 ayda yapıyor..
Lo roche posayın mela-d sini 7 ay kullandım evet lekelerimi açtı ama tamamen değil..
Dermokozmetikler faydalı olabiliyor fakat hem pahalı hemde iki kat zaman alıyor..

ben de expigment kullanıyorum, doktor tavsiyesiyle aldım sırtımda oluşan güneş lekesi için
gerçekten etkili... ama işte ben düzenli kullanamıyorum bi türlü, aslında kullanınca 1 haftada bile etkisini gösteriyor a.s

dimi yaa, 1000 liraya 1500 liraya kremler var, yazık günah walla opuyorumnanaktan

'expigment' peki bu ürünü nerden temin edebilirim yardımcı olabilirmisiniz arkadaslar..tesekkurler

eczanelerden alabilirsin 6 -7 ytl ..ben de expigment kullanıorum 2 ay oldu başlayalı çillerimin%50 si gitti tamamen yok olacağı günü heyecanla bekliorumm :KK70:

eczanelerden alabilirsin 6 -7 ytl ..ben de expigment kullanıorum 2 ay oldu başlayalı çillerimin%50 si gitti tamamen yok olacağı günü heyecanla bekliorumm :KK70:

Bionazcım bende bu ürünü araştırıyorum.Kullanan arkadaşlar deride soyulma olduğunu yazmışlar.Benimde yüzümde çiller var ve giderek yayılmakta.Sanırım yaşla birlikte giderek yayılıyor.Arap kızı kremini kullandım ama hiçbir faydası olmadı.Sende böyle bir soyulma yada farklı bir yan etkisi oluyormu yüzümde kullanıcam çünkü yardımcı olursan sevinirim.

busem 003 ben expigmenti sivilcelerden kalan koyu renkli lekelerim için kullandım evet kızarıklık ve soyulma yapıyor... geçiriyor mu benimkini geçirmedi pek ama kişden kişiye değişebilir...

aynaya baktığında beyaz beyaz buruşma gibi kavlama gibi ama ne çıkıyor ne çıkmıyor.. ben elimi ıslatıp sürerdim geçsin diye zaten geçse de kızarıklık kremi bıraktığım halde 4 günden zor geçti

kızlar arkadaşımın roaccutane hapı kullandıktan sonra kırmızı lekeleri kaldı....biojavu kremi kullanmak istiyor ama pahalı işe yaramayacaksa para vermeye gerek yok....kullanan veya çevresinde kullanan varsa paylaşsın lütfennn.....çooook acil .....kızın yüzü çok kötü oldu sürekli ağlıyor ...yardım lütfennnn......

arkadasınız, düzenli peeling yapsın, peeling sonrası arkasından medacassol ve bepanthene kremi karıştırıp yüzüne sürebilir.
çay ağacı yağı veya çay ağacı yağı içeren dermokozmetikler sivilce lekelerinde çok etkilidir.
expigmentte olabilir fakat gündüz mutlaka güneş koruyucu içeren bi ürünle beraber kullanılmalıdır.

ve şu da unutulmamalıdırki, hiç bir uygulama yapılmasa bile cilt mutlaka kendi kendini yenileyecektir ve o izler büyük ölçüde silinecektir. cildin kendini yenilemesi sürecini hızlandırmak adına yapılabilecek en etkili uygulama, peeling yapıp, üzerine hücre yenileyici bir krem/yağ vb. uygulamaktır.

bence kimyasal peeling yapılmalı hemde düzenli olarak uzman tarafından yapılması gerekir yoksa sonuş alınmazyerimseniben

Arkadaşlar ben de güneş lekelerinden muzdaribim. Dudak üstü ve alnımda çıktılar üç sene önce. Koruyucu kremlerin koyulaşmayı engellediğine inanmıyorum. La-Roche un 60 faktör koruyucusunu kullanıyorum ama yine de yazın koyu kahve bir ton alıyorlar. Çeşitli yağlar ve kremler denedim görüntüyü açsa da ben artık kesin çözüm istiyorum. Expigment diye bir üründen bahsetmişsiniz. Bu ürün de kışın kullanılması gereken ürünlerden mi? Yani kullandığınız dönemde güneşle temas halinde olmama zorunluluğu var mı? Lütfen kullanan arkadaşlar cevaplasın. Umarım hepimiz kurtuluruz lekelerimizden. Çok kötü birşey...

arkadaşlar benımde bırcok yerımde güneş ve kozmetık urunlerden dolayı lekeler oluştu bende bu bıojavu kremını aldım bugun basladım kokusu cok guzel ama yenı aldığım ıcın bısey soylıyemıyorum kullandıkça ben sizlere aktarıcam..

X