Çatlaklar Kesin sonuç alanlar buraya

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Arkadaşlar kesin sonuç aldığınız yöntemi yazın lütfen........kurtulalım çatlaklardan..................

merhaba .. bütün çözüm yazıları etkili ama kesin sonuç vermiyor buz kese bunları bırakmamak gerekiyor :) benim 2 ayrı karışımım var ve birkaç arkadaşımda işe yaradı dilerseniz ve zaman ayırabilirseniz çözüm olabiliyor. öncelikle KESE şart !!
20 gr kakao yağı
20 gr badem yağı
20 gr kayısı yağı
20 gr gliserin
10 gr keten yağı
10 gr saf zeytin yağı
10 gr çörek otu yağı
10 gr kantaron yağı ( BÜTÜN YAĞLAR KARIŞTIRILIP HER AKŞAM YATMADAN 1 SAAT ONCE MASAJ YAPILIR !! YANLIZ BU BAYA Bı DERıN ÇATLAKLAR ıÇıN ETKıLı.... AŞAĞIDAKı TARıFSE DAHA AZ ÇATLAKLAR ıÇıN ÖNERıRıM.. :))

20 adet aspirini toz haline getirin 10 adet limon suyu ve aynı oranda susam yağı karıştırıp yine her akşam masaj yapıyoruz en geç 1 ay içinde sonucu görebilirsiniz tabi düzenli yaparsanız .. ÖNEMLıı !!! göğüs bölgesinde sert değil hafif bir masaj yapın lütfen :)

çook sağol...benim çatlaklar çook eski.......yani derin çatlaklar için olanı deniyeceğim.....

paylaşımın için teşekkürler asiyam bir şey sorcam bu ikinci tarifte 1 ay içinde sonucu görebilirsiniz demişsin ya 1 ay sonra eninde bir değişme mi oluyor yoksa rengi falan mı değişiyor?

benimkiler de çok derin ve doğum çatlağı değil kilo alıp vermekten olanlar.dizlerimin arkasına kadar var..ben bu aspirinli tarifi her gün kese yapıp deniz tuzu ile ovduktan sonra bacaklarıma deneyeceğim...pek umutlu olduğum soylenemez ama bir değişiklik olursa haber veriririm...ilk verilen tarifte daha etkili deniyor ama belki onuda yaparım....of bi geçse ne olursa olsun yapmaya razıyım :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
18 yaşındayım son 6 ayda 25 kilo aldığım için çok geniş ve kıpkırmzı çatlaklarım var napıcam benn

18 yaşındayım son 6 ayda 25 kilo aldığım için çok geniş ve kıpkırmzı çatlaklarım var napıcam benn

kırmızı ise yapılacak sey cok....en azından azaltırsın sorunlu olanlar beyaz olanlar...onlar eski ve hiç geçmiyor senağlama arkadaslar valla bana en iyisi takmamak onlar geçmio diyo tüm arkadaslarım..ileri beyaz catlaklar için bir yontem bilen varsa ogrenmek isterim ama benim duydugum hiç yok...(buzlu terapi dısında o da toplam 4000euroya falan patlıyormus, yok ben almıyım..)

kırmızılar için kahve limon karısımı yapıp suruyorlar "Çatlakta neymiş torunum" isimli foruma bak...onu uygula canım işe yarar birde hergun kese ile ov o bolgelere masaj yap bol bol yag sur kurumasına izin verme...

ya daha 16 yasındayım ama kalcalarımda beyz ctlaklar vr ne yapacağım lutfen kesın sonuc aln bırı yardm etsnn plss...:gitme:

ya daha 16 yasındayım ama kalcalarımda beyz ctlaklar vr ne yapacağım lutfen kesın sonuc aln bırı yardm etsnn plss...:gitme:

:a015: bnde 16 yaşndayım bnmde kalçalarımda beyaz çatlaklar var bide promosyon olarak bacaklarımın arkasındada vaar malesefki beyaz

aynen benimde kalçamda, iç bacak kısmında ve dizlerde beyaz çatlaklar var. çok kötü duruyor ya, hatta iğrenç.. arkadaşın yazdığı yağları alıp sürücem, bakalım işe yarar umarım. bacaklarım pürüzsüz olsun istiyorum ama çok zor:çok üzgünüm:

kizlar ben banyo lifi kullaniyorum kese ayri biseymi benim pek bilgim yok da bu kanuda hani peeling etkisi yapar filan diyolar bu arada kesin sonuc alanlari bekliyoruz hadi

16 yada 36 farketmiyor bende 15imde çatlamıştım ama sonra önlem alınca 26 yaşımda hamile kaldım hiiiiç çatlamadım

16 yada 36 farketmiyor bende 15imde çatlamıştım ama sonra önlem alınca 26 yaşımda hamile kaldım hiiiiç çatlamadım

selam :) peki önlem olarak neler yaptınız bende öğrenebilir miyim? bende de çatlaklar var ve hiiç güzel görünmüyorlar :çok üzgünüm: hatta bir de yanında selülit var ki sormayın gitsinmafoldumben

ben de ergenlik dönemimde selülit ve çatlaktan müzdariptim.. şimdi 21 yaşındayım.cola tüketmiyorum, kahve çok nadir , bitki çayları içiyorum özellikle biberiyeli , banyoda kabak lifi kullanıyorum..selülitler eskiye göre çok çok azaldı... kalçalarımdaki kötü çatlaklar da bariz şekilde görünmemeye başladı.dikkatli olunca görülüyor... orayada acı badem sütü ve arada şu ayak topuğu çatlaklarına sürülen kremlerden sürüyorum kaydirigubbakcemile3 ama en beğendiğim , acıbadem sütü... çok çok düzeltti görünümü. hatta göğsün üst kısımlarına bile sürüyorum

bol su icmek kahveyi az tüketmek selüliti engelliyomus ama benim derdim dogum sonrasi catlaklar

selam :) peki önlem olarak neler yaptınız bende öğrenebilir miyim? bende de çatlaklar var ve hiiç güzel görünmüyorlar :çok üzgünüm: hatta bir de yanında selülit var ki sormayın gitsinmafoldumben

selam oluşan çatlakları yok edemezsniz oluşmasını önlemek lazım ben hamileyken karnım o kadar büyütüki anlatamam kakao yağı kullandım tej çizik bile olmadı

X