Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel Rengi Saç Hayalim:(

E

EU2

Ziyaretçi
slm kızlar..
Ben cok kararsız kaldım.Herkes saç rengimi değiştirmemem konusunda ısrar edior.Bir daha aynısnı bulamazmısım herkes bu rengi tutturmak için neler yapıyor vs. Ama bilmiyourm ben tipik bir sarı veya karamel hastasıyım.Kaslarıma uygun olacağı yönünden.Resim asağıda:KK43: napmam gerek.
Söle bir günlük boyalar yokmu bi kere boyıyım aksam gelip yıkıyım beğenirsem tekrar boyıyım falan:S
değişiklik istiyorum kendimde.Bu sac renklerine de hastayım:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla karamel bnmde hayalim suan çikolata kahveeyim kuaföre gittm 110 ytl e açarm sacını dedi lorealin ultra açıcı dore kahvesyle boyuorm bnde siyahtann çikolata kahveye döndürdüü :)

canım, karameli önerrim, sana da yakışır, zaten karamelde kaş pek de önemli değil..

Ama nedense fotoğrafına bakınca bir an sana kızılın yakışabileceğini de düşündüm : ) ama kızılın bakımı zordur.. akar durur.. karamel ilk yıkamada akmaz, akarsa da az akar, sonra oturur rengi.

Ya kızlar ben çikolata üzerine karamel boya attırdım direk.. Açmaya gerek kalmadı.. Tamam ilk boyamada tam rengi belli olmasa da, 2.sinde tam karamel oldu yani.. Açtırmak için tonlarca para vermeyin bence.

canım, karameli önerrim, sana da yakışır, zaten karamelde kaş pek de önemli değil..

Ama nedense fotoğrafına bakınca bir an sana kızılın yakışabileceğini de düşündüm : ) ama kızılın bakımı zordur.. akar durur.. karamel ilk yıkamada akmaz, akarsa da az akar, sonra oturur rengi.

Ya kızlar ben çikolata üzerine karamel boya attırdım direk.. Açmaya gerek kalmadı.. Tamam ilk boyamada tam rengi belli olmasa da, 2.sinde tam karamel oldu yani.. Açtırmak için tonlarca para vermeyin bence.

cnm sen boyattınmı saçını sarı istiyordun merak ettim CADIARZU

yaşlımı :1shok:
yaw korkuoyrum cnm işte.tekrar bu sac rengimi bulamıcam. mmnun kalmassam biterim yaw.cok takıntılı bi insanım bn :KK43:

cnm o hatalara düştüm bir saçım vardı diillere destan bir renk vardı herkes o boyadan bulmaya çalşırdı bende salak gbi deişlk olsun die boyadım yakştı eed ama eski saçım hem yıpranmamştı hemde mukkemmldi hemde para vermıodum :KK66: yapma derim !!!

tatlım fotoğrafçıya git resmini çeksin bilgisayarda da senin fotoğrafını düzenlesin saçının rengini karamel yapsın mesela, öyle bir teknik var, hem daha çok emin olursun, zaten kaşların çok açık sarı olmadıktan yada kızıl olmadıktan sonra herkese yakışıyor o renk,

X