Esenler Özel Avicenna hastanesinde doğum yapan ve yapacaklar..

bitanecix

Annesinin Gül' üşü..
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
107
0
38
Merhaba hanımlar..

Hamileliğimin 4. ayından beri kontrollerimi hep avicennada oldum.Hastane temiz, ferah ve herkez güleryüzlü ilgili bu sebeplerden orada ki takiplerime devam ediyorum .Yalnız orada doğum yapanlar var mı ve memnun kalan veya şikayeti olan var mı 37. haftamdayım doğumu orada yapmak istiyorum ama ilk doğumum olacağından sanıyorum tedirginim.

Bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

ben esenler ensar hastanesinde yaptım ve şuan 19+4 haftalık hamileyim 2.yide orda yapmayı düşünüyorum gayet güler yüzlü ve ilgililerdi ve şuan kontrollerimide orda oluyorum zaten avicennada ensar hastanesinin onun için pek fark olucanı sanmıyorum
allah kavuştursun bebeğine :)

ben esenler ensar hastanesinde yaptım ve şuan 19+4 haftalık hamileyim 2.yide orda yapmayı düşünüyorum gayet güler yüzlü ve ilgililerdi ve şuan kontrollerimide orda oluyorum zaten avicennada ensar hastanesinin onun için pek fark olucanı sanmıyorum
allah kavuştursun bebeğine :)

Ensarı bilmiyorum, aslına bakarsan Şirinevlerde oturuyorum bana biraz uzak bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gidiyorum hatta doğumunu orada yaptı yalnız nöbetçi bir doktora denk gelmiş ve çok memnun kalmıştı.İnsan acayip gergin ve araştırmacı oluyor her zaman doğurmuyoruz :) bu yüzden sorunsuz yaşamak istiyorum.İlgin için teşekkür ederim. Sağol canım sende sağlıcakla kucağına alırsın inşallah..

ben esenler özel hayat hastanesinde d. yaptım dediğin hastahaneyede çok yakın bi yerde aynı cadde üzerinde heralde dr. fahri inan tüm kontrollerimdede ona gittim hastahane çok temiz çalısanları ve doktorlarıda çokta memnun kaldım tavsiye ederim allah kolaylık versin...

Merhaba hanımlar..

Hamileliğimin 4. ayından beri kontrollerimi hep avicennada oldum.Hastane temiz, ferah ve herkez güleryüzlü ilgili bu sebeplerden orada ki takiplerime devam ediyorum .Yalnız orada doğum yapanlar var mı ve memnun kalan veya şikayeti olan var mı 37. haftamdayım doğumu orada yapmak istiyorum ama ilk doğumum olacağından sanıyorum tedirginim.

Bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

bende bu hastaneye gidiyorum 5. ayımdayım siz doğumu burdamı yaptınız,memnun kaldınızmı ilk doğumum olcak benimde o yüzden çok tedirginim beni bilgilendirirseniz sevinirim

bende bu hastaneye gidiyorum 5. ayımdayım siz doğumu burdamı yaptınız,memnun kaldınızmı ilk doğumum olcak benimde o yüzden çok tedirginim beni bilgilendirirseniz sevinirim

Evet canım burada yaptım ve inan çok memnun kaldım.hastane personeli ebeler doktorlar çok ilgililer. Benim doğumum biraz zor oldu sancım vardı ama açılma yoktu.Çok yardımcı oldular doğuma nöbetçi doktor Tuba hanım girdi ve çok memnun kaldım. Bu hastaneyi tavsiye ediyorum hijyen ilgi ve alaka son derece mükemmel.Hayırlı ve sorunsuz doğumlar diliyorum..:Saruboceq:

X