En Kalıcı ve Güzel Kokan Yumuşatıcı Tavsiyeleriniz

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.930
3.264
En Kalıcı ve Güzel Kokan Yumuşatıcı Tavsiyeleriniz ne kızlar...ben bi türlü çamaşırlarımı buram buram yumuşatıcı kokutamıyorum...sizler ne kullanıyonuz.:uhm:

yumos,vernel ve son olarakta bıngonun uc cesıdını denedım ama hala ıstedıgım kalıcı kokuyu yakalayamadım.ıclerınde en kalıcısı bıngo kırmızı yınede

bende yumoş ve bingoyu denendim ama nafile. benim makinamdan kaynaklanıyo galiba. bir türlü şöyle buram buram kokmuyo çamaşırlarım.....

Vernelın vanılya lavanta olanını kullanıyorum.bayılıyorum kokusuna,
ÇamaŞırları kuruyunca hemen alırsanız kokusu kalıyor.
Asıpta Çok bekletırsenız kokusu gıdıyor.
Bırde makıne yumuŞatıcıyı alırken koyuyorum ben.
Önceden koyunca erken alabıyor.

bende bingonun kırmızısını kullanıyorum lovendy olanını bide ben yumoşun mavisini çok beeneiyorum ama en kalıcısı bingo canım

vernel gülün büyüsü. çamaşırların yıkanması bitip makine yumuşatıcıyı içine aldıktan sonra 1-2 tur döndür ve durdur. benim makine arçelik dijitallerden çalıştırma düğmesine basınca pause de bekliyor. ben öyle yapıyorum. bi 15-20 dk bekliyo çamaşır yumuşatıcıda sonra devam ettiriyorum. çamaşırdaki yumuşatıcı kokusu (abartısız söylüyorum) 10-15 gün kalıyo (tabi kullanmazsan çamaşırı) mesela yeni yıkadığım çarşafları yenileri ile değiştirdiğiminde kokuları aynen duruyo.

angel benim makinada sorun var sanırım...yumuşatıcıyı sonrada koyuyorum yoksa erkenden alıveriyo :S ama ne zman aldıgınıda kesitremiyorum sonlara dogru koyuyorum işte.

yumoş extra lilyum mavi şişeden kullanıyorum çok güzel mis gibi haftalarca çıkmıyo kokusu bugün tüllerimi yıkadımev mis gibi koktu lilyum lotus çiçeği tavsiye ederim

bulut beyaz sensitive bim de satılıyor çok kalıcı.bir de yumoşun mavisi lotus çiçeği olan ayrıa yumoşun yeni çıkmış sanırım portakal çiçeği aloe vera yazıyordu sarı tester denedim o da güzel kokuyor. vernelin hiçbir çeşidini beğenmedim.hem kalıcı değil hem de temiz kokmuyor .bingo da fena değil

bingo soft beyaz yada kırmızı tavsiye ederim. eşim bi gün kazağını giydi bana yeni parfümmü aldın diye sordu.günlerce kokusu kalıyor.

X