Ne yapmalym?

policeinci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
128
0
Hepinize merhaba KK daşlarım.....

benim derdim sevgilim...
kısaca anlatayım sizlere erkek arkadşım benden önceki ilişkisinde sevgilisni başkasına vermişler evlenmiş çok sevmiş kızı ayırmışlar zorla.3,5 sene geçti üzerinden olayın. Geçenlerde babasının dükkanını bir kız aramış ve okul arkadşı olduğuınu ve tlf numarasnı istediğini söylemiş dükkanda kardeşleri varmış numarasını vermemişler bizimkide o kızdan başka kimsenin bilmediğini söledi kafası ozman karışmıştı.sonraa bugünde facebook baktım mesajlarını okudum orda eski sevgilinin kız arkadşına mesaj yazmış onu sormuş benden bahsettimi bişe dedimi benimle ilgili diye birileri bana bişeler dedi falan demiş kafam karışık canım sıkıldı falan demiş arkadaşına.kızda neyden bahsediyosun anlamadım demişş bişeler çeviriyolar ama çözemedim bişler dönüyo facebook şifresini bildğimi keNdisi bilmiyor.ARKAMDAN ıŞ ÇEVıRıYOLAR NAPMAM LAZIM ERKEK ARKADŞIM BENı ÇOK KISITLAR NETE GıRMEME ıZıN VERMZZ BENDE DESEMKı FACENE GıRDıM OKUDUM BÖLE BÖLEE BEN KÖTÜ OLURUM NAPSAM ACABA ÖYLE BıŞE DEMELıYıMKı OTURUP KALSAA

Son düzenleyen: Moderatör:
hem iş çewirsin hemde nete girdiğini duyunca sen kötü ol.yok öle zeytinyağ gibi üste çıkmak.hesabını zor canım.gerekirse restide çek.ama önce ne oluo ne bitio iyice öğren:teselli:

en basından sana getırılen kısıtlamalara ızın vermemelısın..
bı sure takıp etsen neler cevırdıklerını ogrensen sonra sevgılıne hesap sorsan belkı dusundugun tarzda bısı yokdur..

bu saatten sonraa evli bir insanla olucağı bişe yok ama öyleyse napmaya çalışıyolar ne biliyim ya kafam karışık

sorun ewli insanla olup olmaması deilki canım.sen warken onu düşünebilmesi.şahsen ben buna izin wermem.ben warsam eğer tek olmalıyımm.aklında fikrinde zikrinde ben olmalıyım

bence hazır face şifresi var
bir süre sessiz kal ve ne olup bittiğini iyice anlamaya çalış
elinde kesin kanıtların olsun
eğer gerçekten onun o kişinin ardını aradığına emin olursan bence o kişiyle olan ilişkini çok çok iyi düşün derim ben
direk ayrıl diyemem belki çünkü senide onuda ve ilişkinizide bilmiyorum ama
ilerisini düşün derim ben

sorun ewli insanla olup olmaması deilki canım.sen warken onu düşünebilmesi.şahsen ben buna izin wermem.ben warsam eğer tek olmalıyımm.aklında fikrinde zikrinde ben olmalıyım

ttalım tabikii öle olmalı ama bana söylerdi hep sen onun tozunu attırdın seni daha çok seviyorum herşyimsin vs.... ee şimdi aklını karıştırran nee neyi merak ediyor kim ona ne diyip canını sıokmış bunları merak ediyorummmmmm offffff:çok üzgünüm:

Ayyy...evlendiği halde beni unutamamış..diye düşünüp havaya girecek ne olacak başka...
Erkek egosu işte....

Sevgilinin eski kız arkadaşına karşı duyguları bence körelmemiş..Bir süre takip et bakalım,hala o kıza ulaşmaya çalışacak mı ? Çabası devam ederse ayrıl gitsin,kendine yazık etme..

eger baska bırı varsa aklında bu asla olaamaz bence kendını kandırmamalısın..bı erkek yanında esı veyahut sevgılısı var ıse yoldan gecen bı kadın bıle aklına gırebılır..

bence hazır face şifresi var
bir süre sessiz kal ve ne olup bittiğini iyice anlamaya çalış
elinde kesin kanıtların olsun
eğer gerçekten onun o kişinin ardını aradığına emin olursan bence o kişiyle olan ilişkini çok çok iyi düşün derim ben
direk ayrıl diyemem belki çünkü senide onuda ve ilişkinizide bilmiyorum ama
ilerisini düşün derim ben

bende öyle düşünüyorum biraz bekliycem bakalımm nolucakkk.o kız olduğuna eminim bennnnn acaba unutamadımı kızda :S

amaaaaaaaan canım niye canını sıkıyorsunki...hiç kimse vazgeçilmez değildir unutma...şimdi böyleyse ilerde çok canın sıkılır söyliyim...bence güzel bir karar vermelisin geleceğin için...

amaaaaaaaan canım niye canını sıkıyorsunki...hiç kimse vazgeçilmez değildir unutma...şimdi böyleyse ilerde çok canın sıkılır söyliyim...bence güzel bir karar vermelisin geleceğin için...

canım doğru kimse vazgeçilmez değildir ama bir anda vazgeçilmiyorr ya öle bişe yapmalıyımki kendi bana ben sormadan anlatsın yada bişe olmalı ama nee

Bence haklıyken haksız duruma düşme. Bekle bakalım biraz daha izle ne olacak ne bitecek.
Doğru mu anlamışsın bi emin ol önce.
Birilerinden bir şeyler duydum, canım sıkıldı derken belki de eski sevgilisinin onu aramasından rahatsızlık duyduğunu ifade etmiştir, bu da bi ihtimal. ılla aklında fikrinde o var halen demek olmayabilir.
O yüzden olanı biteni doğru anla ki öfkeyle kalkıp zararla oturmayasın.

nasıl olsa şifresini bildiğini bilmiyor, devamlı kontrol et mesajlarını. şimdi ortalığı velveleye versen nasıl olsa bişey yok der yalan söyler. ne olduğunu kendi gözlerinle gör ona göre bi karar verirsin. eğer durum tahmin ettiğin gibiyse de evli barklı kadını arayıp soran adamı zaten sallarsın gider.

X