Epılıxır nasıl alınır?

Yok ben sıtesını buldum....kredı kartım yok ben nasıl alacaĞım bılemedım......adres
bılgılerımı nereye yazacaĞımm........sen nasıl aldın......

tüyleri tamamen yok ediyor muş.......ama ben mesj gönderdim onlara hemen cevap yazdılar......nasıl alınacağını biliyom artık........

ağdayla tüyleri alıyorsun...üzerine bunu 1 günde 3 defa sürüyorsun buna 1 seans deniyo........3 -4 seansta kıl tüy derdinden kurtuluyosun.......

mymelino benim de kredi kartım yok bu yüzden nasıl alınabileceğini merak ediyorum bilgilerini bizimle paylaşırmısın?

ben epilixirin sitesindeki bankalardan birine eft ile çıkardım ücreti,1 tl masraf aldı benden banka,farklı bankaya eft yaptığım için,yani çok az havale ücreti ile temin ettim,kredi kartı yada paypal hesabınızın olmasına gerek yok.şuana kadar 2 kez(2 şişe ayrı ayrı zamanlarda aldım) ödeme yaptım hiç sorun yaşamadım
bugün ödedim yarın elimde oldu ürün.

ben epilixirin sitesindeki bankalardan birine eft ile çıkardım ücreti,1 tl masraf aldı benden banka,farklı bankaya eft yaptığım için,yani çok az havale ücreti ile temin ettim,kredi kartı yada paypal hesabınızın olmasına gerek yok.şuana kadar 2 kez(2 şişe ayrı ayrı zamanlarda aldım) ödeme yaptım hiç sorun yaşamadım
bugün ödedim yarın elimde oldu ürün.

memnunmusunuz tüylerde azalma oldumu

üründen memnun kaldım cnm 4 seansı geride bıraktım ben
bacak+koltukaltı+bikini bölgeme 4 seans kullandım
bıyık bölgemede 1 ay kadar önce tek seans kullandım
bu hafta 5 .seansımı uyguluyorum bu 3 bölgeme
şuanki sonuç ,yer yer hiç kıl çıkmıyor,çıkan kılların biçok kısmı çok şeffaflaştı,bi kısmı sarıya yakın beyazımsı bi renk aldılar,şimdi çok az kıl var ama epilixir yetkilisi ısrarla ilk 10 seans zarfında seans aralıkları 3 haftayı geçmesin diyor,çıkan kılları alıp aldığım bölgelere uygulayacağım bende bu duurmda 5.seansımı
epilixirin bildiğim kadarıyla yanlızca Türkiyeye satışı var,y.dışına gönderim yok diye biliyorum ama siz yinede yetkiliyle irtibata geçin,yanlış bilgi vermiş olmayayım

1 şişe 100 ml lik boyda satılıyor zaten ,başka boyu yok bildiğim kadarıylada
bir şişeye ödediğim ücret 150 tl idi

X