Regl gecikmesi ve korku

A

armi09

Ziyaretçi
öncelikle herkese iyi günler diliyorum en son reglimi haziranın ilk hastası grdm 2 aya geçkin süreçti adet göremiyorum korkuorm ve test yaptım idrar testlernden 4 tanesinden negatif bir tanesnden ise pozitif cevabı aldm biraz karnm şişklşti ama kusma vs gibi hiç bir belirti yok göğüslerdede bir agrı hissetmiorm hamile olmktn korkuyorum siz neler düşünüorsunz yrın ultrasına gircm inş hamile deilimdr yoksa krtaj olmam gerekcek siz neler düşünüyorsunuz hanımlar

canım bı kan testı yaptır en kesın sonucu oyle alırsın. ama 3 tane ıdrar testı de pozıtıf sonuc verdıyse pozıtıftır zaten...

yok cnm ya 4 negatıf var 1 tne pozitif veren testde cok silik cıktı neredeyse gorunmuo gıbı kan tstınde bı kac kısıde yanlma olmus :S

Son düzenleyen: Moderatör:
he 4 negatıf bıde sılık dıyosun anladım sımdı. ya kan testının yanılma payı yokkı canım ya kesın sonucu kan testı verır. yanı tabı sen bılırsın ama eger kesın bı sonuc ıstıyosan bı kan ver ertesı gun yada bı kac saat sonra ogrenırsın aslı neymıs.

ole yapıcam yarın hastaneye gıdıcem ogrenıcem artık inş korktgum seyler omaz tskrler hayatım

rica ederim canım allah dıledıgın gıbı versın hayırlısı neyse o olsun.

evli degılsın galıba canım
bu sebepten endıse edıyorsun
ama ınsallah oyle degıldır
ıstenmeyen bı gebelık maddı manewı ruhen çokertır ınsanı
umarım yoktur bebek

Kan testi kesin sonucu verir, eger 4 tane negatif ciktiysa negatiftir bence, ve gebelik olsa bile belirtileri mutlaka olurdu, her ay duzenli regl oluyormuusn?
buarada sadece konu sahibine diil genel olarak sahsi fikrimi soyluyorum. Evlilik oncesi iliskilere cok karsiyim, eger gebelik varsa o kucuk masum cocugun sucu ne? kurtajla o bebegi aldiryorsunuz.......

kafanı kurcalayıp psikolojini bozacağına hemen test yaptır hastanede öğren sonucunu
durum ne ise ona göre tartışırız :nazar:

canım inşaallah dilediğin şekilde olur ve bebişin canına kıymak zorunda kalmazsın senağlama

bende en son haziranın 26sında oldum ve idrar testlerinde çıkmadı...fakat kasıklarımda göğüslerimde ağrılar var...çok duygusallaştım herşeye ağlıyorum...bugün kan testi yaptırdım ve yarın sonucunu alacağım...ama ben bu çocuğu istiyorum....:CüvCüv:

hepinize cok tskr ederm nişanlıyım daha yarn kan testi yaptrmayı dusunyrm arkadsmla konustum o ultrason daha kesin olur dedi ama yinede kan testı yaptrcam solede bi drum nişanlımla mayısta bırlıkte oldk hazıran 3. haftası hasta oldum bi daha hasta olmadım arada kucuk bır damla geldi sonra hasta olmadm gecen hafta yıne bırlıkte olduk bundan suphelenıyrm

aldrmak istememem ama daha evlilik tarihine var her iki aile tarafndanda tepkı almaktan korkuyrm bnde boyle olmasını istemezdm cok kotu duurmdayım :'(

canım inşaallah dilediğin şekilde olur ve bebişin canına kıymak zorunda kalmazsın senağlama

bende en son haziranın 26sında oldum ve idrar testlerinde çıkmadı...fakat kasıklarımda göğüslerimde ağrılar var...çok duygusallaştım herşeye ağlıyorum...bugün kan testi yaptırdım ve yarın sonucunu alacağım...ama ben bu çocuğu istiyorum....:CüvCüv:

inş hamişsndr canm belirtileride varmış zaten yarın beklıyrm mutlu haberi:)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım sende sıkma canını herşey olacağına varır...ama umarım değilsindir.....ayrıca inşaallah çok güzel haberler veririm hepinize bunu inan çok istiyorum ve herşeyin hayırlısıŞeniz

merhaba kızlar
benim de bir durumum var konuyu açan arkadaş gibi hamile olmaktan korkuyorum :S
20 Temmuzda adet oldum 30 temmuzda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim gerçi boşalma içeride olmadı ama :S şimdi göğüslerimde şişkinlik hissediyorum aşırı uyuma ihtiyacım var ve hafif kahverengi lekelenmelerim var. lekelenmeye de ilk kez rastlıyorum. 15-20 ağustos arası adet olmam gerekiyor sizce hamile olabilir miyim ?

canım yıne aynı seyı soylıcem kan testı ıle kesın sonuc alırsın. bazı ınsanda belırtıler olur bazılarında tık olmaz bu kısıden kısıye degısır. cok aklında kalıcaksa hemen bı kan ver ertesı gun alırısn ıcın rahatlar.

yapmayın nolur yaa
cahıl cahıl hareket etmeyın arkadaslarım
madem bı ılıskı yasıyorsunuz korunun
kendınızde o mınıcık bedenıde rıske atmayın
mutlu olmak ıcın cıktıgınız yolda
mutsuz olmayyın
bende ewlılık oncesı ılıskıye karsıyım cunku hıc bı seyın garantısı yok
ama mademkı yappoyorsunuz bu ıs cıddı bı ıs o zaman korunun
nacızane..

yapmayın nolur yaa
cahıl cahıl hareket etmeyın arkadaslarım
madem bı ılıskı yasıyorsunuz korunun
kendınızde o mınıcık bedenıde rıske atmayın
mutlu olmak ıcın cıktıgınız yolda
mutsuz olmayyın
bende ewlılık oncesı ılıskıye karsıyım cunku hıc bı seyın garantısı yok
ama mademkı yappoyorsunuz bu ıs cıddı bı ıs o zaman korunun
nacızane..

canım düşüncene saygı duyuyorum ama katılmıyorum çünkü insan korunmayı bildikten sonra sevdiği adamla olmanın verdiği mutluluk hiç bir şeye değişilemez bence ve bu tarz ilişkisi olan arkadaşlara önce yardım sonra tavsiye verelim ki zaten artık olan olmuş tavsiyeye ihtiyaçları olduğunu zannetmiyorum bende kürtaja çok karşıyım annem 3 yıl önce bi gebelik geçirdi tam öss günümde doğum yapıcaktı ve ben bu bebeği hiç istemiyordum ve bebek Allah'ın takdiri anne karnında öldü kürtajla alındı annemin elini tutup saatlerce beraber ağladık üvey babamın akrabalarıda bak istemiyordun senin yüzünden düştü dediler ne kadar acı bir şey anlatamam çok şükür ki annem tekrar hamile kaldı şu an bebeğimiz 14 aylık hemde össye girmemden 2 gün önce doğum yapmasına rağmen bu hamileliğinde en büyük destekçisi bendim sabaha kadar başında bekledim dediğim gibi kürtaj çok acı bir olay sanırım annesin bu yüzden çok daha iyii anlarsın evlada kıymanın ne demek olduğunu ama inan bu işlemi yapanlarında sevgilisiyle nişanlısıyla beraber olanlarında canı çok acıyordur lütfen onlara daha fazla destek olalım

canım soruna gelince bende yaşadım aynı problemi hatta benim reglim 50 gün gecikti bi kerede 2 ay gelmedi sana tavsiyem bir aktardan civan perçemi alıp kaynatıp içmen benim reglimi 3. günde söktü gerçekten çok yararlı gebe olduğunu sanmıyorum korkma korkudan da gecikir kan testini yaptır için rahatlasın ama bize de sonucu bildir tatlım hayırlı haberini bekliyoruz

X