kokusu güzel ve kalıcı yüzey temizleyici tavsiyeleriniz

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.199
345
kokusu güzel ve kalıcı yüzey temizleyici istiyorum tavsiye edeceğiniz ürünler neler
yerleri sildiğim zaman mis gibi koksun kokusu kalıcı olsun istiyorum ama şimdiye kadar hiç öyle bir ürün bulamadım en son ajax fbuloso lavanta kullandım oda kalıcı değil silerken kokuyor kokusu gidiyor sonradan

bende bingonun beyaz renk yüzey temizleyicisini burdaki tavsiye üstüne alıp kullandım sonuçtan çok memnun kaldım
gerçekten hoş kokuyo deneyin derimzemuszemuszemuszemus

Eğer bu kokuyu çok sevdim çamaşırlarımda da olsun diyorsanız, bingo nun huzurum benim diye yumuşatıcısı var aynı kokudan, biraz reklam sloganı gibi konuştum ama kaydirigubbakcemile2

bimin kendi malı olan yüzey temizleyicisi var aks diye sarısı çok hoş.onu kullanalı yerleri silmek benim için bir zevk haline geldi.

Benim favorilerim,marc sarı güller ve Bingosil beyaz (hele marc sarı güller eskiden annanemin bahçesindeki güller gibi kokuyor,nostaljik benim için :)))

Son düzenleme:
bingo kırmızı kokusunu sevenler için en kalıcı arap sabunu bayağıbayağı kalıcı:KK9:ben seviyorum sevmeyende olabilir elbet kokusu rahatlatıyor ama sıksık kullanmam sadece toz almaya sık kullanırım mobilyalarım parlıyor geç tozlanıyor:KK42:

ben bingonun deterjanı ve yumuşatıcısı kullanıyorum.yüzey temizliyecelerini hiç kullanmadım denemek lazım .bende carrefour kendi lavantalı yüzey temizlik ürünün kullanıyorum gercekten hem fiyat olarak uygun hemde kalıcı tavsiye ederim...

X