İğneli Epilasyon Kaşın üst bölgesine iğneli yapan var mı??

Selam kızlar

Kaşın üstüne arasına alna hatta kaş altıana benim gittiğin yerdeki bayan yapıyor. En çok da kaşa epilasyo müşterisi var. Bekliyenlerden görüyorumda onlarla beklerken konuştuğum kadarıyla herkes halinden pek bi mennun hiç kabuklanma olmuyormuş kaşada çok özenli şekil veriyomuş bende gördüm hakketten öyle. Alnındaki saça yakın tüyleri aldıran biri vardı geçen seans gittiğimde kız çok mutlu olmuştu kadına hayranlığı çok fazlaydı.Müthiş doğal oldu tam istediğim gibi diyordu.
Bence doğru uzmanı bulunca gayet güzel sonuçlar alınıyor. Tanrı hepimizi doğru uzmanlarla karşılaştırsın.:).)

nerede yaptırıyorsunuz acaba? :?

Kaş altı çok tehlikeli bir bölge yanlız. Üstüyle ortasını geçtim de altına nası yapmaya cesaret ettiniz? Kaç seansta bitti?

Selam kızlar

Kaşın üstüne arasına alna hatta kaş altıana benim gittiğin yerdeki bayan yapıyor. En çok da kaşa epilasyo müşterisi var. Bekliyenlerden görüyorumda onlarla beklerken konuştuğum kadarıyla herkes halinden pek bi mennun hiç kabuklanma olmuyormuş kaşada çok özenli şekil veriyomuş bende gördüm hakketten öyle. Alnındaki saça yakın tüyleri aldıran biri vardı geçen seans gittiğimde kız çok mutlu olmuştu kadına hayranlığı çok fazlaydı.Müthiş doğal oldu tam istediğim gibi diyordu.
Bence doğru uzmanı bulunca gayet güzel sonuçlar alınıyor. Tanrı hepimizi doğru uzmanlarla karşılaştırsın.:).)

Naznez Benim Anlım Dar Küçük Küçük Saçlar Çıktı :KK43: Anlındaki Saça Yakın Tüyleri Aldıran Bir Kız Vardı Demişsin Lazer Epilasyonla Anlı Genişletmek Mümkün mü Yardım Lütfenn Ne Olursunuz Kızlar :KK43:

Kızlar Bende Lazer EpilasyonA Gidicem Bilgi Verirmisiniz Anlımı Lazer Epilasyonla Genişletmek İstiyorum Lütfen Cevap Yazın :KK43:

X